Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2020-02-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Andrius Kordušas 
 Mindaugas Trybas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, M.Trybas      
 16       ->      
  [124] 15:20   A.Kordušas, M.Trybas    
 9   Gediminas Fridricas 
 Karolis Narkevičius 
    21:10  21:19 [23']    
[102] 14:30   G.Fridricas, K.Narkevičius      
 8   Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Paškevičius 
  13:21  21:18  21:13 [44']      
    [150] 16:35   A.Kordušas, M.Trybas  
 5   Algirdas Kepežinskas 
 Salvijus Stravinskas 
      21:15  21:14 [20']  
[103] 14:30   D.Mieliauskas, D.Zinkus      
 12   Darius Mieliauskas 
 Dainius Zinkus 
  25:23  16:21  21:18 [38']      
  [125] 15:20   D.Mieliauskas, D.Zinkus    
 13         21:14  23:21 [26']    
 D.Genys, D.Gudavičius      
 4   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  ->       1-a vieta
      [170] 17:25   A.Mackevič, D.Tarachovskis
 3   Andžej Mackevič 
 Danielius Tarachovskis 
        21:10  21:17 [23']
 A.Mackevič, D.Tarachovskis      
 14       ->      
  [126] 15:20   A.Mackevič, D.Tarachovskis    
 11   Ervan Joly-testault 
 Kasparas Vilkevičius 
    16:21  21:14  21:14 [31']    
[104] 14:30   E.Joly-testault, K.Vilkevičius      
 6   Saulius Eibukas 
 Audrius Vilčinskas 
  24:22  21:13 [25']      
    [151] 16:35   A.Mackevič, D.Tarachovskis  
 7   Vidas Pilvinis 
 Laimis Fiodorovas 
      23:21  21:14 [28']  
[105] 14:30   V.Pilvinis, L.Fiodorovas      
 10   Vilimas Šimkus 
 Darius Kairys 
  21:11  21:16 [31']      
  [127] 15:45   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 15         21:12  21:15 [27']    
 L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  ->    D.Mieliauskas, D.Zinkus   3-a vieta
      [171] 17:25   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius
       L.Vaškevičius, M.Zinkevičius   21:15  21:18 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Fridricas, K.Narkevičius    
    [152] 16:35   D.Genys, D.Gudavičius  
     D.Genys, D.Gudavičius   14:21  21:15  21:18 [36']   5-a vieta
      [172] 17:25   E.Joly-testault, K.Vilkevičius
     E.Joly-testault, K.Vilkevičius     21:16  21:19 [27']
    [153] 17:00   E.Joly-testault, K.Vilkevičius  
     V.Pilvinis, L.Fiodorovas   21:19  21:16 [30']  
         
         
       G.Fridricas, K.Narkevičius   7-a vieta
      [173] 17:50   V.Pilvinis, L.Fiodorovas
       V.Pilvinis, L.Fiodorovas   21:19  21:13 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Seniūnas, R.Paškevičius    
   J.Seniūnas, R.Paškevičius   ->    
    [128] 15:45   A.Kepežinskas, S.Stravinskas  
   A.Kepežinskas, S.Stravinskas     21:17  21:11 [22']  
   A.Kepežinskas, S.Stravinskas    
    ->     9-a vieta
      [154] 17:00   A.Kepežinskas, S.Stravinskas
        16:21  21:18  21:15 [36']
   S.Eibukas, A.Vilčinskas    
   S.Eibukas, A.Vilčinskas   ->    
    [129] 15:45   S.Eibukas, A.Vilčinskas  
   V.Šimkus, D.Kairys     16:21  21:14  21:15 [37']  
   V.Šimkus, D.Kairys    
    ->    
         
       J.Seniūnas, R.Paškevičius   11-a vieta
      [155] 17:00   V.Šimkus, D.Kairys
       V.Šimkus, D.Kairys   21:16  13:21  21:19 [41']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.