Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti, Data: 2020-02-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 16       ->      
  [49] 11:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 9   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:14  21:10 [24']    
[32] 11:10   T.Grigas, E.Markelytė      
 8   Tomas Grigas 
 Eglė Markelytė 
  25:23  24:22 [29']      
    [66] 12:25   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 5   Laimis Fiodorovas 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:11  21:14 [18']  
[33] 11:10   N.Molis, L.Daunytė      
 12   Nerijus Molis 
 Laura Daunytė 
  21:18  13:21  21:18 [36']      
  [50] 12:00   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė    
 13   Pavel Šavareiko 
 Viktorija Guseva 
    21:12  21:17 [24']    
[34] 11:10   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė      
 4   Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Valantinaitė 
  21:12  21:10 [21']       1-a vieta
      [84] 13:40   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
        21:5  21:5 [17']
 A.Andreliūnas, D.Sunklodė      
 14       ->      
  [51] 12:00   A.Andreliūnas, D.Sunklodė    
 11   Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
    21:18  21:18 [32']    
[35] 11:10   Č.Bankauskas, O.Merčaitienė      
 6   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:9  21:16 [20']      
    [67] 12:25   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 7   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:18  21:17 [23']  
[36] 11:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 10   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  21:11  21:11 [26']      
  [52] 12:00   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 15         21:18  27:25 [10']    
 J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 2   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  ->    R.Ražanauskas, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [85] 13:40   R.Ražanauskas, D.Valantinaitė
       A.Andreliūnas, D.Sunklodė   21:19  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas, E.Markelytė    
    [68] 12:50   N.Molis, L.Daunytė  
     N.Molis, L.Daunytė   21:14  17:21  21:18 [36']   5-a vieta
      [86] 13:40   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
     Č.Bankauskas, O.Merčaitienė     21:15  21:16 [24']
    [69] 12:50   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
     M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   21:13  21:17 [25']  
         
         
       T.Grigas, E.Markelytė   7-a vieta
      [87] 13:40   T.Grigas, E.Markelytė
       Č.Bankauskas, O.Merčaitienė   21:18  11:21  21:14 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   ->    
    [70] 12:50   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė  
   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė     21:23  21:11  21:18 [31']  
  [53] 12:00   L.Fiodorovas, E.Rekašiūtė    
   P.Šavareiko, V.Guseva   21:15  21:11 [22']     9-a vieta
      [88] 13:40   R.Pratusevičius, R.Paurytė
        21:10  23:21 [26']
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   ->    
    [71] 12:50   R.Pratusevičius, R.Paurytė  
   R.Pratusevičius, R.Paurytė     24:22  21:12 [26']  
   R.Pratusevičius, R.Paurytė    
    ->    
         
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   11-a vieta
      [89] 13:40   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:19  17:21  21:10 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Šavareiko, V.Guseva  
     P.Šavareiko, V.Guseva   ->   13-a vieta
       P.Šavareiko, V.Guseva
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B 
     U-19 D    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.