Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13), Data: 2019-11-09, Vieta: Modulis, Tauragė  
 GrupėMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-13 
 26           1.6 
 10           0.7 
 12           0.8 
 14           0.7 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   09 d.  10:00  U-13   MV    D.Norgailaitė   10:21  19:21    R.Vidzėnaitė   19'  
 2   09 d.  10:00  U-13   MV    A.Nutautaitė   21:5  21:12    G.Velykytė   14'  
 3   09 d.  10:00  U-13   MV    M.Kibildaitė   7:21  6:21    A.Jarutytė   16'  
 4   09 d.  10:00  U-13   MV    M.Kolojanskaitė   14:21  9:21    G.Gedminaitė   20'  
 5   09 d.  10:20  U-13   MV    G.Vancevičiūtė   21:6  21:2    U.Mackevičiūtė   18'  
 6   09 d.  10:20  U-13   MV    E.Elzbergaitė   11:21  9:21    U.Gatelytė   18'  
 7   09 d.  10:20  U-13   MV    E.Dindaitė   21:7  21:12    G.Velykytė   17'  
 8   09 d.  10:20  U-13   MV    E.Dindaitė   21:18  21:13    M.Zinčenko   26'  
 9   09 d.  10:40  U-13   MV    V.Žakaitytė   7:21  5:21    M.Levickaitė   18'  
 10   09 d.  10:40  U-13   MV    V.Bernotaitė   21:10  23:21    I.Paškevičiūtė   26'  
 11   09 d.  10:40  U-13   MV    D.Lygnugarytė   21:7  21:6    R.Vidzėnaitė   17'  
 12   09 d.  10:40  U-13   MV    A.Nutautaitė   14:21  9:21    A.Jarutytė   21'  
 13   09 d.  11:05  U-13   MV    N.Seniūnaitė   21:8  21:4    G.Gedminaitė   16'  
 14   09 d.  11:05  U-13   MV    G.Vancevičiūtė   14:21  21:17  16:21    A.Ramaneckaitė   41'  
 15   09 d.  11:05  U-13   MV    A.Peleckytė   21:8  21:8    U.Gatelytė   19'  
 16   09 d.  11:05  U-13   MV    E.Dindaitė   10:21  14:21    M.Rimkutė   21'  
 17   09 d.  11:25  U-13   MV    E.Dindaitė   16:21  16:21    M.Levickaitė   25'  
 18   09 d.  11:25  U-13   MV    V.Bernotaitė   11:21  5:21    L.Aleknavičiūtė   20'  
 19   09 d.  11:25  U-13   MV    G.Velykytė   20:22  21:13  21:11    M.Kibildaitė   34'  
 20   09 d.  11:25  U-13   MV    M.Zinčenko   21:11  21:16    V.Žakaitytė   23'  
 21   09 d.  11:50  U-13   MV    D.Lygnugarytė   21:8  21:14    A.Jarutytė   21'  
 22   09 d.  11:50  U-13   MV    N.Seniūnaitė   18:21  21:11  21:15    A.Ramaneckaitė   36'  
 23   09 d.  12:10  U-13   MV    A.Peleckytė   22:20  19:21  21:15    M.Rimkutė   46'  
 24   09 d.  12:10  U-13   MV    M.Levickaitė   4:21  9:21    L.Aleknavičiūtė   20'  
 25   09 d.  12:10  U-13   MV    R.Vidzėnaitė   13:21  12:21    A.Nutautaitė   19'  
 26   09 d.  12:10  U-13   MV    G.Gedminaitė   2:21  4:21    G.Vancevičiūtė   19'  
 27   09 d.  12:35  U-13   MV    U.Gatelytė   13:21  16:21    E.Dindaitė   22'  
 28   09 d.  12:35  U-13   MV    E.Dindaitė   18:21  21:14  21:15    V.Bernotaitė   36'  
 29   09 d.  12:35  U-13   MV    D.Norgailaitė   24:22  21:7    G.Velykytė   21'  
 30   09 d.  12:35  U-13   MV    M.Kolojanskaitė   21:18  21:9    U.Mackevičiūtė   23'  
 31   09 d.  12:55  U-13   MV    E.Elzbergaitė   12:21  21:19  16:21    G.Velykytė   34'  
 32   09 d.  12:55  U-13   MV    M.Zinčenko   21:14  21:18    I.Paškevičiūtė   21'  
 33   09 d.  12:55  U-13   MV    D.Lygnugarytė   21:11  21:7    N.Seniūnaitė   22'  
 34   09 d.  12:55  U-13   MV    A.Peleckytė   14:21  14:21    L.Aleknavičiūtė   28'  
 35   09 d.  13:20  U-13   MV    A.Jarutytė   16:21  14:21    A.Ramaneckaitė   23'  
 36   09 d.  13:20  U-13   MV    M.Rimkutė   21:11  21:14    M.Levickaitė   20'  
 37   09 d.  13:20  U-13   MV    A.Nutautaitė   20:22  12:21    G.Vancevičiūtė   25'  
 38   09 d.  13:20  U-13   MV    E.Dindaitė   21:18  21:18    E.Dindaitė   25'  
 39   09 d.  13:40  U-13   MV    R.Vidzėnaitė   21:13  18:21  21:14    G.Gedminaitė   33'  
 40   09 d.  13:40  U-13   MV    U.Gatelytė   21:13  21:6    V.Bernotaitė   18'  
 41   09 d.  13:40  U-13   MV    D.Norgailaitė   19:21  21:15  21:4    M.Kolojanskaitė   23'  
 42   09 d.  13:40  U-13   MV    G.Velykytė   21:11  21:10    M.Zinčenko   17'  
 43   09 d.  14:05  U-13   MV    D.Lygnugarytė   15:21  21:17  18:21    L.Aleknavičiūtė   44'  
 44   09 d.  14:05  U-13   MV    N.Seniūnaitė   11:21  14:21    A.Peleckytė   25'  
 45   09 d.  14:05  U-13   MV    A.Ramaneckaitė   13:21  19:21    M.Rimkutė   27'  
 46   09 d.  14:05  U-13   MV    A.Jarutytė   21:14  21:15    M.Levickaitė   24'  
 47   09 d.  14:25  U-13   MV    G.Vancevičiūtė   21:12  21:12    E.Dindaitė   22'  
 48   09 d.  14:25  U-13   MV    A.Nutautaitė   21:14  21:17    E.Dindaitė   23'  
 49   09 d.  14:25  U-13   MV    R.Vidzėnaitė   8:21  14:21    U.Gatelytė   20'  
 50   09 d.  14:25  U-13   MV    G.Gedminaitė   15:21  9:21    V.Bernotaitė   23'  
 51   09 d.  14:50  U-13   MV    D.Norgailaitė   12:21  8:21    G.Velykytė   16'  
 52   09 d.  14:50  U-13   MD    A.Jarutytė  M.Zinčenko   21:12  21:19    E.Elzbergaitė  A.Nutautaitė   24'  
 53   09 d.  14:50  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   21:11  21:7    G.Velykytė  V.Žakaitytė   20'  
 54   09 d.  14:50  U-13   MD    M.Kolojanskaitė  G.Velykytė   5:21  17:21    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   22'  
 55   09 d.  14:50  U-13   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   21:16  21:9    U.Mackevičiūtė  M.Kibildaitė   24'  
 56   09 d.  15:15  U-13   VD    K.Andrijauskas  A.Dikšaitis   9:21  16:21    D.Ausiejus  A.Krasauskas   22'  
 57   09 d.  15:15  U-13   VD    R.Krūminas  U.Lygnugaris   18:21  21:13  21:14    P.Bambalas  D.Jucius   36'  
 58   09 d.  15:35  U-13   MD    D.Lygnugarytė  M.Rimkutė   21:16  21:12    A.Jarutytė  M.Zinčenko   25'  
 59   09 d.  15:35  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   18:21  21:15  14:21    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   37'  
 60   09 d.  15:35  U-13   MD    V.Bernotaitė  A.Peleckytė   21:12  21:3    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   21'  
 61   09 d.  15:35  U-13   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   9:21  8:21    L.Aleknavičiūtė  A.Narvilaitė   23'  
 62   09 d.  16:00  U-13   MD    E.Elzbergaitė  A.Nutautaitė   21:13  21:12    G.Velykytė  V.Žakaitytė   20'  
 63   09 d.  16:00  U-13   MD    M.Kolojanskaitė  G.Velykytė   21:15  22:20    U.Mackevičiūtė  M.Kibildaitė   26'  
 64   09 d.  16:00  U-13   VD    R.Dargis  N.Tenikaitis   21:6  21:5    D.Ausiejus  A.Krasauskas   16'  
 65   09 d.  16:00  U-13   VD    M.Kropaitis  A.Mažeika   19:21  11:21    J.Jatulis  J.Kazlauskas   22'  
 66   09 d.  16:25  U-13   VD    P.Jarašiūnas  K.Sakalauskas   21:10  21:8    J.Altaravičius  P.Alijošius   19'  
 67   09 d.  16:25  U-13   VD    R.Krūminas  U.Lygnugaris   10:21  15:21    B.Kamantauskas  T.Žibūda   18'  
 68   09 d.  16:25  U-13   VD    K.Andrijauskas  A.Dikšaitis   16:21  19:21    P.Bambalas  D.Jucius   23'  
 69   09 d.  16:50  U-13   MD    D.Lygnugarytė  M.Rimkutė   21:16  21:9    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   22'  
 70   09 d.  16:50  U-13   MD    V.Bernotaitė  A.Peleckytė   15:21  18:21    L.Aleknavičiūtė  A.Narvilaitė   30'  
 71   09 d.  16:50  U-13   MD    A.Jarutytė  M.Zinčenko   21:23  9:21    E.Dindaitė  E.Dindaitė   26'  
 72   09 d.  16:50  U-13   MD    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   21:15  18:21  22:24    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   41'  
 73   09 d.  17:15  U-13   MD    E.Elzbergaitė  A.Nutautaitė   21:11  21:11    M.Kolojanskaitė  G.Velykytė   20'  
 74   09 d.  17:15  U-13   VD    R.Dargis  N.Tenikaitis   21:10  21:14    J.Jatulis  J.Kazlauskas   20'  
 75   09 d.  17:15  U-13   VD    P.Jarašiūnas  K.Sakalauskas   4:21  9:21    B.Kamantauskas  T.Žibūda   17'  
 76   09 d.  17:15  U-13   VD    D.Ausiejus  A.Krasauskas   21:7  21:10    M.Kropaitis  A.Mažeika   19'  
 77   09 d.  17:35  U-13   VD    J.Altaravičius  P.Alijošius   14:21  8:21    R.Krūminas  U.Lygnugaris   20'  
 78   09 d.  17:35  U-13   MD    D.Lygnugarytė  M.Rimkutė   12:21  22:20  14:21    L.Aleknavičiūtė  A.Narvilaitė   42'  
 79   09 d.  17:35  U-13   MD    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   21:9  21:19    V.Bernotaitė  A.Peleckytė   23'  
 80   09 d.  17:35  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   21:12  21:8    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   20'  
 81   09 d.  18:00  U-13   VD    R.Dargis  N.Tenikaitis   21:17  16:21  21:10    B.Kamantauskas  T.Žibūda   35'  
 82   09 d.  18:00  U-13   VD    J.Jatulis  J.Kazlauskas   20:22  21:19  21:14    P.Jarašiūnas  K.Sakalauskas   33'  
 83   09 d.  18:00  U-13   VD    D.Ausiejus  A.Krasauskas   21:17  21:18    R.Krūminas  U.Lygnugaris   21'  
 84   09 d.  18:00  U-13   MX    R.Dargis  D.Norgailaitė   14:21  19:21    B.Kamantauskas  I.Paškevičiūtė   20'  
 85   09 d.  18:25  U-13   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   21:8  21:6    U.Lygnugaris  D.Lygnugarytė   23'  
 86   09 d.  18:25  U-13   MX    P.Jarašiūnas  G.Velykytė   16:21  6:21    T.Žibūda  N.Seniūnaitė   22'  
 87   09 d.  18:25  U-13   MX    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   21:6  21:3    E.Drazdas  U.Mackevičiūtė   16'  
 88   09 d.  18:25  U-13   MX    K.Sakalauskas  G.Velykytė   21:18  14:21  18:21    M.Lukonas  M.Rimkutė   34'  
 89   09 d.  18:50  U-13   MX    A.Mažeika  E.Dindaitė   22:20  21:13    J.Jatulis  U.Gatelytė   22'  
 90   09 d.  18:50  U-13   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   21:14  21:8    B.Kamantauskas  I.Paškevičiūtė   20'  
 91   09 d.  18:50  U-13   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   21:5  21:9    T.Žibūda  N.Seniūnaitė   17'  
 92   09 d.  18:50  U-13   MX    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   21:19  21:17    M.Lukonas  M.Rimkutė   22'  
 93   09 d.  19:15  U-13   MX    A.Mažeika  E.Dindaitė   8:21  11:21    E.Jonkus  R.Vidzėnaitė   21'  
 94   09 d.  19:15  U-13   MX    U.Lygnugaris  D.Lygnugarytė   21:18  21:12    P.Jarašiūnas  G.Velykytė   26'  
 95   09 d.  19:15  U-13   MX    E.Drazdas  U.Mackevičiūtė   6:21  7:21    K.Sakalauskas  G.Velykytė   16'  
 96   09 d.  19:15  U-13   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   21:17  9:21  11:21    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   31'  
 97   09 d.  19:35  U-13   MX    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   21:17  16:21  11:21    E.Jonkus  R.Vidzėnaitė   31'  
 98   09 d.  19:35  U-13   MX    B.Kamantauskas  I.Paškevičiūtė   17:21  21:17  17:21    T.Žibūda  N.Seniūnaitė   35'  
 99   09 d.  19:35  U-13   MX    M.Lukonas  M.Rimkutė   21:15  21:9    A.Mažeika  E.Dindaitė   23'  
 100   09 d.  19:35  U-13   MX    R.Dargis  D.Norgailaitė   21:18  21:18    U.Lygnugaris  D.Lygnugarytė   22'  
 101   09 d.  20:00  U-13   MX    K.Sakalauskas  G.Velykytė   21:13  21:11    J.Jatulis  U.Gatelytė   19'  
 102   09 d.  20:00  U-13   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   21:14  21:18    E.Jonkus  R.Vidzėnaitė   23'  
 103   09 d.  20:00  U-13   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   17:21  18:21    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   25'  
 104   09 d.  20:00  U-13   MX    T.Žibūda  N.Seniūnaitė   17:21  16:21    M.Lukonas  M.Rimkutė   23'  
 105   09 d.  20:00  U-13   MX    R.Dargis  D.Norgailaitė   22:20  17:21  19:21    K.Sakalauskas  G.Velykytė   31'  
105 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.