Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13), Data: 2019-11-09, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Dangė Lygnugarytė 
 Marija Rimkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Lygnugarytė, M.Rimkutė      
 16       ->      
  [58] 15:35   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė    
 9   Aistė Jarutytė 
 Marija Zinčenko 
    21:16  21:12 [25']    
[52] 14:50   A.Jarutytė, M.Zinčenko      
 8   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
  21:12  21:19 [24']      
    [69] 16:50   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė  
 5   Elija Dindaitė 
 Elzė Dindaitė 
      21:16  21:9 [22']  
[53] 14:50   E.Dindaitė, E.Dindaitė      
 12   Giedra Velykytė 
 Viltė Žakaitytė 
  21:11  21:7 [20']      
  [59] 15:35   N.Seniūnaitė, G.Vancevičiūtė    
 13         21:18  15:21  21:14 [37']    
 N.Seniūnaitė, G.Vancevičiūtė      
 4   Nomeda Seniūnaitė 
 Goda Vancevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [78] 17:35   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė
 3   Viktorija Bernotaitė 
 Atėnė Peleckytė 
        21:12  20:22  21:14 [42']
 V.Bernotaitė, A.Peleckytė      
 14       ->      
  [60] 15:35   V.Bernotaitė, A.Peleckytė    
 11   Marija Kolojanskaitė 
 Gretė Velykytė 
    21:12  21:3 [21']    
[54] 14:50   G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 6   Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
  21:5  21:17 [22']      
    [70] 16:50   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė  
 7   Urtė Gatelytė 
 Ieva Paškevičiūtė 
      21:15  21:18 [30']  
[55] 14:50   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė      
 10   Urtė Mackevičiūtė 
 Mėta Kibildaitė 
  21:16  21:9 [24']      
  [61] 15:35   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė    
 15         21:9  21:8 [23']    
 L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
  ->    N.Seniūnaitė, G.Vancevičiūtė   3-a vieta
      [79] 17:35   N.Seniūnaitė, G.Vancevičiūtė
       V.Bernotaitė, A.Peleckytė   21:9  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Jarutytė, M.Zinčenko    
    [71] 16:50   E.Dindaitė, E.Dindaitė  
     E.Dindaitė, E.Dindaitė   23:21  21:9 [26']   5-a vieta
      [80] 17:35   E.Dindaitė, E.Dindaitė
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė     21:12  21:8 [20']
    [72] 16:50   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė  
     U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė   15:21  21:18  24:22 [41']  
         
         
       A.Jarutytė, M.Zinčenko   7-a vieta
     
       G.Gedminaitė, M.Levickaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   ->    
    [62] 16:00   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė  
   G.Velykytė, V.Žakaitytė     21:13  21:12 [20']  
   G.Velykytė, V.Žakaitytė    
    ->     9-a vieta
      [73] 17:15   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė
        21:11  21:11 [20']
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė    
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė   ->    
    [63] 16:00   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė  
   U.Mackevičiūtė, M.Kibildaitė     21:15  22:20 [26']  
   U.Mackevičiūtė, M.Kibildaitė    
    ->    
         
       G.Velykytė, V.Žakaitytė   11-a vieta
     
       U.Mackevičiūtė, M.Kibildaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.