Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PIRMAS KRAUJAS, Data: 2019-10-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėDvejetas
 Suaug 
 12     4       0 
 Suaug B 
   6     2       0 
 Suaug C 
   8     2       0 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   19 d.  14:00  Suaug   D    V.Rakejevaitė  S.Auzacalitaitė   21:13  14:21  10:21    Ž.Kvartūnas  L.Liutkienė   26  
 2   19 d.  14:00  Suaug   D    J.Sodeika  A.Vyšniauskas   11:21  8:21    D.Luneckas  R.Kondrotas   13  
 3   19 d.  14:00  Suaug   D    J.Karalienė  M.Krutkis   10:21  7:21    D.Ferensas  A.Borisenko   13  
 4   19 d.  14:00  Suaug   D    S.Zamara  G.Grigonis   21:15  17:21  21:13    R.Poškevičius  K.Remeikytė   27  
 5   19 d.  14:00  Suaug B   D    J.Januševičiūtė  G.Vincel   21:14  22:20    V.Navickaitė  E.Petrauskaitė   19  
 6   19 d.  14:00  Suaug B   D    G.Žemaitaitienė  V.Balčiūtė    15:21  5:21    D.Grigalauskienė  E.Rimdžiuvienė   18  
 7   19 d.  14:00  Suaug C   D    V.Bajorinas  E.Staniulytė    12:21  6:21    M.Chabenskis  I.Veličkaitė   14  
 8   19 d.  14:00  Suaug C   D    R.Keliauskienė  M.Timoshok   16:21  14:21    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   18  
 9   19 d.  14:30  Suaug C   D    M.Paulauskas  I.Leonovič   21:19  21:9    M.Užkurnis  M.Baltrušaitis   19  
 10   19 d.  14:30  Suaug C   D    D.Kvedaras  A.Petrovskis   21:15  21:18    I.Jelisejevas  M.Treigys   17  
 11   19 d.  14:30  Suaug   D    M.Kibildis  G.Juršėnaitė   21:19  10:21  17:21    Ž.Kvartūnas  L.Liutkienė   33  
 12   19 d.  14:30  Suaug   D    D.Sirvydis  K.Bužinskis   21:17  21:14    D.Luneckas  R.Kondrotas   16  
 13   19 d.  14:30  Suaug   D    V.Vasilčenko  A.Šapola   21:11  21:19    D.Ferensas  A.Borisenko   18  
 14   19 d.  14:30  Suaug   D    T.Stulgis  T.Makulavičius   24:22  23:21    R.Poškevičius  K.Remeikytė   24  
 15   19 d.  14:30  Suaug B   D    D.Girlevičiūtė  I.Salatkaitė   4:21  8:21    V.Navickaitė  E.Petrauskaitė   13  
 16   19 d.  14:30  Suaug B   D    V.Budiak  S.Buikienė   15:21  15:21    D.Grigalauskienė  E.Rimdžiuvienė   19  
 17   19 d.  15:00  Suaug C   D    V.Bajorinas  E.Staniulytė    16:21  25:23  21:16    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   35  
 18   19 d.  15:00  Suaug C   D    R.Keliauskienė  M.Timoshok   7:21  13:21    M.Chabenskis  I.Veličkaitė   14  
 19   19 d.  15:00  Suaug C   D    M.Paulauskas  I.Leonovič   13:21  21:11  21:15    I.Jelisejevas  M.Treigys   26  
 20   19 d.  15:00  Suaug C   D    D.Kvedaras  A.Petrovskis   16:21  21:19  15:21    M.Užkurnis  M.Baltrušaitis   26  
 21   19 d.  15:00  Suaug   D    M.Kibildis  G.Juršėnaitė   21:14  21:17    V.Rakejevaitė  S.Auzacalitaitė   17  
 22   19 d.  15:00  Suaug   D    D.Sirvydis  K.Bužinskis   21:5  21:9    J.Sodeika  A.Vyšniauskas   13  
 23   19 d.  15:00  Suaug   D    V.Vasilčenko  A.Šapola   21:6  21:4    J.Karalienė  M.Krutkis   13  
 24   19 d.  15:00  Suaug   D    T.Stulgis  T.Makulavičius   14:21  24:26    S.Zamara  G.Grigonis   21  
 25   19 d.  15:30  Suaug B   D    D.Girlevičiūtė  I.Salatkaitė   4:21  15:21    J.Januševičiūtė  G.Vincel   14  
 26   19 d.  15:30  Suaug B   D    V.Budiak  S.Buikienė   14:21  21:17  19:21    G.Žemaitaitienė  V.Balčiūtė    32  
 27   19 d.  15:30  Suaug C   D    V.Bajorinas  E.Staniulytė    21:11  21:10    R.Keliauskienė  M.Timoshok   17  
 28   19 d.  15:30  Suaug C   D    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   9:21  9:21    M.Chabenskis  I.Veličkaitė   12  
 29   19 d.  15:30  Suaug C   D    M.Paulauskas  I.Leonovič   15:21  21:18  21:13    D.Kvedaras  A.Petrovskis   27  
 30   19 d.  15:30  Suaug C   D    I.Jelisejevas  M.Treigys   6:21  20:22    M.Užkurnis  M.Baltrušaitis   15  
 31   19 d.  15:30  Suaug   D    D.Sirvydis  K.Bužinskis   21:18  21:5    Ž.Kvartūnas  L.Liutkienė   17  
 32   19 d.  15:30  Suaug   D    S.Zamara  G.Grigonis   17:21  12:21    V.Vasilčenko  A.Šapola   19  
 33   19 d.  16:00  Suaug   D    M.Kibildis  G.Juršėnaitė   7:21  22:24    D.Ferensas  A.Borisenko   18  
 34   19 d.  16:00  Suaug   D    D.Luneckas  R.Kondrotas   21:14  21:11    T.Stulgis  T.Makulavičius   15  
 35   19 d.  16:00  Suaug   D    V.Rakejevaitė  S.Auzacalitaitė   21:11  21:6    R.Poškevičius  K.Remeikytė   13  
 36   19 d.  16:00  Suaug   D    J.Karalienė  M.Krutkis   22:20  12:21  12:21    J.Sodeika  A.Vyšniauskas   26  
 39   19 d.  16:00  Suaug B   D    J.Januševičiūtė  G.Vincel   10:21  14:21    D.Grigalauskienė  E.Rimdžiuvienė   19  
 40   19 d.  16:00  Suaug B   D    G.Žemaitaitienė  V.Balčiūtė    11:21  13:21    V.Navickaitė  E.Petrauskaitė   16  
 41   19 d.  16:30  Suaug B   D    D.Girlevičiūtė  I.Salatkaitė   17:21  9:21    V.Budiak  S.Buikienė   17  
 43   19 d.  16:30  Suaug C   D    M.Paulauskas  I.Leonovič   17:21  24:22  18:21    M.Chabenskis  I.Veličkaitė   32  
 44   19 d.  16:30  Suaug C   D    V.Bajorinas  E.Staniulytė    13:21  11:21    M.Užkurnis  M.Baltrušaitis   17  
 45   19 d.  16:30  Suaug C   D    D.Kvedaras  A.Petrovskis   16:21  20:22    Ž.Benaitis  D.Skrickaitė   18  
 46   19 d.  16:30  Suaug C   D    R.Keliauskienė  M.Timoshok   13:21  11:21    I.Jelisejevas  M.Treigys   14  
 47   19 d.  16:30  Suaug   D    D.Sirvydis  K.Bužinskis   21:10  21:12    V.Vasilčenko  A.Šapola   18  
 48   19 d.  16:30  Suaug   D    Ž.Kvartūnas  L.Liutkienė   21:15  20:22  21:10    S.Zamara  G.Grigonis   31  
 49   19 d.  17:00  Suaug   D    D.Ferensas  A.Borisenko   16:21  21:19  21:18    D.Luneckas  R.Kondrotas   29  
 50   19 d.  17:00  Suaug   D    M.Kibildis  G.Juršėnaitė   21:18  21:10    T.Stulgis  T.Makulavičius   17  
 51   19 d.  17:00  Suaug   D    V.Rakejevaitė  S.Auzacalitaitė   21:10  21:12    J.Sodeika  A.Vyšniauskas   14  
 52   19 d.  17:00  Suaug   D    R.Poškevičius  K.Remeikytė   19:21  21:10  21:7    J.Karalienė  M.Krutkis   27  
52 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.