Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1  Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [76] 13:00   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
    21:11  21:8 [38']    
[58] 12:05   J.Ožalas, S.Novikas      
 8  Jonas Ožalas 
 Simas Novikas 
  21:14  21:14 [29']      
    [103] 14:20   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5  Evaldas Bradūnas 
 Linas Supronas 
      21:12  21:13 [24']  
 E.Bradūnas, L.Supronas      
 12       ->      
  [77] 13:00   M.Noreika, B.Vaškevičius    
 13         21:16  21:18 [33']    
 M.Noreika, B.Vaškevičius      
 4  Mamertas Noreika 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [132] 15:35   D.Beržanskis, J.Petkus
 3  Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        18:21  21:15  21:17 [45']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [78] 13:00   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11  Matas Mackevičius 
 Mantas Šatrauskas 
    21:19  21:13 [38']    
[59] 12:05   V.Bagdanavičius, M.Maulė      
 6  Vilius Bagdanavičius 
 Mantas Maulė 
  21:14  21:19 [28']      
    [104] 14:20   D.Beržanskis, J.Petkus  
 7  Povilas Palubinskas 
 Mantas Palubinskas 
      21:13  18:21  21:12 [36']  
[60] 12:05   T.Liorančas, D.Tarachovskij      
 10  Tautvydas Liorančas 
 Daniel Tarachovskij 
  21:17  21:13 [28']      
  [79] 13:00   E.Slušnys, G.Dima    
 15         21:14  21:12 [34']    
 E.Slušnys, G.Dima      
 2  Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  ->    M.Noreika, B.Vaškevičius   3-a vieta
      [133] 15:35   E.Slušnys, G.Dima
       E.Slušnys, G.Dima   12:21  21:16  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ožalas, S.Novikas    
    [105] 14:20   E.Bradūnas, L.Supronas  
     E.Bradūnas, L.Supronas   21:19  21:13 [29']   5-a vieta
      [134] 15:35   V.Bagdanavičius, M.Maulė
     V.Bagdanavičius, M.Maulė     21:11  21:18 [27']
    [106] 14:20   V.Bagdanavičius, M.Maulė  
     T.Liorančas, D.Tarachovskij   22:20  21:14 [76']  
         
         
       J.Ožalas, S.Novikas   7-a vieta
      [135] 15:35   T.Liorančas, D.Tarachovskij
       T.Liorančas, D.Tarachovskij   21:15  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Barkauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, A.Valatka   ->    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [136] 16:05   P.Palubinskas, M.Palubinskas
        21:15  21:12 [21']
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas    
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->    
    [107] 14:20   P.Palubinskas, M.Palubinskas  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas     21:17  21:19 [24']  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.