Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1  Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [119] 15:10   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 9  Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
    21:11  21:13 [22']    
[92] 13:55   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 8  Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:14  21:17 [25']      
    [148] 16:30   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė  
 5  Milda Gumbrevičiūtė 
 Asta Mastavičiūtė 
      21:16  21:11 [23']  
 M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė      
 12       ->      
  [120] 15:10   M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė    
 13         21:18  21:16 [24']    
 V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4  Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->       1-a vieta
      [167] 17:20   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė
 3  Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
        21:17  21:18 [50']
 E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė      
 14       ->      
  [121] 15:10   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė    
 11  Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    25:23  21:19 [31']    
[93] 13:55   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė      
 6  Viktorija Ivaščenkova 
 Diana Valantinaitė 
  21:13  21:7 [23']      
    [149] 16:30   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė  
 7  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
      21:14  21:9 [23']  
[94] 13:55   J.Molienė, G.Ūsienė      
 10  Miglė Riaubaitė 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:13  21:5 [20']      
  [122] 15:10   J.Molienė, G.Ūsienė    
 15         21:15  21:16 [26']    
 G.Krūminienė, V.Slušnienė      
 2  Gitana Krūminienė 
 Violeta Slušnienė 
  ->    M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė   3-a vieta
      [168] 17:20   J.Molienė, G.Ūsienė
       J.Molienė, G.Ūsienė   21:13  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [150] 16:30   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:18  21:13 [21']   5-a vieta
      [169] 17:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
     E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė     21:19  21:16 [25']
    [151] 16:30   G.Krūminienė, V.Slušnienė  
     G.Krūminienė, V.Slušnienė   12:21  21:14  21:11 [31']  
         
         
       E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   7-a vieta
      [170] 17:45   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
       E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė   21:18  21:9 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė    
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė   ->    
     D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [171] 17:45   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
        21:18  21:17 [26']
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė    
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė   ->    
    [152] 16:30   R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė     21:16  21:10 [21']  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.