Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidmantas Galiauskas 
 Javed Iqbal 
23
25
21
10
21
9
 30'
21
11
21
16
 16'
21
10
21
15
 15'
149/96
53
3
1
2 Vytautas Liutika 
 Andrius Leonavičius 
25
23
10
21
9
21
 30'
16
21
20
22
 21'
10
21
21
14
21
18
 27'
132/161
-29
1
4
3 Žydrūnas Benaitis 
 Julius Žitkauskas 
11
21
16
21
 16'
21
16
22
20
 21'
21
23
18
21
 19'
109/122
-13
1
3
4 Rokas Kuliešius 
 Šarūnas Šukevičius 
10
21
15
21
 15'
21
10
14
21
18
21
 27'
23
21
21
18
 19'
122/133
-11
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ričardas Liutkus 
 Artūras Liutkus 
21
15
21
19
 18'
21
18
21
11
 21'
84/63
21
2
1
2 Aleksėj Borisenko 
 Donatas Ferensas 
15
21
19
21
 18'
21
19
21
13
 23'
76/74
2
1
2
3 Jokūbas Sadukas 
 Vidmantas Norkus 
18
21
11
21
 21'
19
21
13
21
 23'
61/84
-23
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaidas Šmitas 
 Saulius Stankus 
14
21
17
21
 18'
21
19
12
21
15
21
 32'
79/103
-24
0
3
2 Kęstutis Ikamas 
 Dainius Kecorius 
21
14
21
17
 18'
21
15
19
21
13
21
 31'
95/88
7
1
2
3 Arminas Murnikovas 
 Darius Navikas 
19
21
21
12
21
15
 32'
15
21
21
19
21
13
 31'
118/101
17
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Paulius Vaišneideris 
 Tomas Kaubrys 
21
14
21
7
 14'
21
18
21
8
 17'
84/47
37
2
1
2 Antanas Rimdžius 
 Martynas Puodžiukas 
14
21
7
21
 14'
11
21
4
21
 13'
36/84
-48
0
3
3 Gintaras Padelis 
 Vladislavas Sviackevičius 
18
21
8
21
 17'
21
11
21
4
 13'
68/57
11
1
2



2020-02-22 2020-02-22  
 1    Vidmantas Galiauskas,  Javed Iqbal  Dėl 1 vietos  
[118] 15:50   A.Murnikovas, D.Navikas  
 11  Arminas Murnikovas,  Darius Navikas   21:17  21:17 [20']  1-a vieta
  [137] 17:05   P.Vaišneideris, T.Kaubrys
 4    Paulius Vaišneideris,  Tomas Kaubrys     21:12  21:12 [18']
[119] 15:50   P.Vaišneideris, T.Kaubrys  
 2    Ričardas Liutkus,  Artūras Liutkus   21:13  19:21  21:17 [27']  
     
   Dėl 3 vietos  
   V.Galiauskas, J.Iqbal  3-a vieta
  [138] 17:05   V.Galiauskas, J.Iqbal
   R.Liutkus, A.Liutkus   21:17  21:15 [17']
     



2020-02-22 2020-02-22  
 6    Aleksėj Borisenko,  Donatas Ferensas  Dėl 5 vietos  
[120] 16:15   A.Borisenko, D.Ferensas  
 13  Rokas Kuliešius,  Šarūnas Šukevičius   21:12  21:9 [15']  5-a vieta
  [139] 17:05   A.Borisenko, D.Ferensas
 12  Gintaras Padelis,  Vladislavas Sviackevičius     21:12  14:21  21:12 [26']
[121] 16:15   G.Padelis, V.Sviackevičius  
 7    Kęstutis Ikamas,  Dainius Kecorius   21:13  21:9 [14']  
     
   Dėl 7 vietos  
   R.Kuliešius, Š.Šukevičius  7-a vieta
  [140] 17:05   R.Kuliešius, Š.Šukevičius
   K.Ikamas, D.Kecorius   21:16  13:21  21:18 [27']
     



2020-02-22 2020-02-22  
 3    Vaidas Šmitas,  Saulius Stankus  Dėl 9 vietos  
[122] 16:15   V.Šmitas, S.Stankus  
 10  Jokūbas Sadukas,  Vidmantas Norkus   21:14  21:13 [18']  9-a vieta
  [141] 17:05   V.Šmitas, S.Stankus
 9    Žydrūnas Benaitis,  Julius Žitkauskas     21:14  21:19 [19']
[123] 16:15   A.Rimdžius, M.Puodžiukas  
 8    Antanas Rimdžius,  Martynas Puodžiukas   21:18  21:17 [19']  
     
   Dėl 11 vietos  
   J.Sadukas, V.Norkus  11-a vieta
  [142] 17:30   J.Sadukas, V.Norkus
   Ž.Benaitis, J.Žitkauskas   21:17  21:14 [17']
     



2020-02-22 2020-02-22  
 5    Vytautas Liutika,  Andrius Leonavičius  Dėl 13 vietos  
16:15   V.Liutika, A.Leonavičius  
 14     ->  13-a vieta
  17:30   V.Liutika, A.Leonavičius
 15       ->
16:15   .  
 16     ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
  17:30 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.