Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Daniel Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [26] 10:50    D.Tankevič    
 9   Motiejus Remeza      21:2  21:0 [10']    
[1] 10:00    J.Altaravičius      
 8   Jokūbas Altaravičius    21:6  21:10 [18']      
    [53] 12:30    D.Tankevič  
 5   Naglis Turūta        21:4  21:1 [12']  
[2] 10:00    N.Turūta      
 12   Tautvydas Bočkus    21:18  21:10 [18']      
  [27] 10:50    K.Kudirka    
 13   Gvidas Rutkauskas      21:15  22:20 [19']    
[3] 10:00    K.Kudirka      
 4   Kostas Kudirka    21:9  21:5 [13']       1-a vieta
      [83] 13:45    D.Tankevič
 3   Jogaila Altaravičius          21:5  21:10 [15']
 J.Altaravičius      
 14       ->      
  [28] 10:50    J.Altaravičius    
 11   Patrikas Žilinskas      21:1  21:7 [12']    
[4] 10:00    P.Žilinskas      
 6   Kajus Ragaliauskas    17:21  21:18  21:19 [34']      
    [54] 12:30    J.Altaravičius  
 7   Aleksandras Kriauza        21:8  24:22 [19']  
[5] 10:00    L.Bubulis      
 10   Laurynas Bubulis    21:14  22:20 [24']      
  [29] 11:15    I.Martyšius    
 15         21:8  21:10 [15']    
 I.Martyšius      
 2   Ignas Martyšius    ->    K.Kudirka   3-a vieta
      [84] 13:45    K.Kudirka
       I.Martyšius   9:21  21:13  21:19 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Altaravičius    
    [55] 12:30    N.Turūta  
     N.Turūta   21:5  21:8 [13']   5-a vieta
      [85] 14:10    N.Turūta
     P.Žilinskas     21:12  21:14 [19']
    [56] 12:30    P.Žilinskas  
     L.Bubulis   21:8  21:7 [17']  
         
         
       J.Altaravičius   7-a vieta
      [86] 14:10    L.Bubulis
       L.Bubulis   17:21  21:19  21:9 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Remeza    
   M.Remeza   ->    
    [57] 12:30    T.Bočkus  
   T.Bočkus     21:11  21:9 [18']  
  [30] 11:15    T.Bočkus    
   G.Rutkauskas   21:10  21:4 [20']     9-a vieta
      [87] 14:10    K.Ragaliauskas
        21:10  21:10 [15']
   K.Ragaliauskas    
   K.Ragaliauskas   ->    
    [58] 12:30    K.Ragaliauskas  
   A.Kriauza     21:7  21:8 [16']  
   A.Kriauza    
    ->    
         
       M.Remeza   11-a vieta
      [88] 14:10    A.Kriauza
       A.Kriauza   21:12  21:13 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Rutkauskas  
     G.Rutkauskas   ->   13-a vieta
       G.Rutkauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV  
     U-19 D    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.