Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-06-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   6     2       4.8 
 Suaug B 
 12           4.8 
   2     1       0 
   7           1.6 
   2     1       0.8 
 10           6.4 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   27 d.  10:00  Suaug   VD    V.Martinkus  S.Januška   21:17  21:13    A.Rimkus  N.Šimkus   18  
 2   27 d.  10:00  Suaug   VD    G.Fridricas  V.Stončius   21:9  21:18    D.Žilinskas  R.Juodsnukis   14  
 3   27 d.  10:00  Suaug B   VD    I.Smaliukas  J.Tomkevičius   15:21  21:17  21:15    D.Mazėtis  V.Jankauskas   26  
 4   27 d.  10:00  Suaug B   VD    R.Budrikas  N.Budrikas   20:22  17:21    K.Ikamas  A.Stankevičius   17  
 5   27 d.  10:30  Suaug B   VD    A.Borisenko  V.Ivanauskas   10:21  10:21    Ž.Tamošiūnas  E.Bardauskas   14  
 6   27 d.  10:30  Suaug   VD    L.Vaškevičius  M.Zinkevičius   21:17  21:14    A.Rimkus  N.Šimkus   17  
 7   27 d.  10:30  Suaug   VD    D.Juodsnukis  P.Jūras   21:14  21:11    D.Žilinskas  R.Juodsnukis   16  
 8   27 d.  10:30  Suaug B   VD    L.Fiodorovas  K.Narkevičius   18:21  21:9  21:17    I.Smaliukas  J.Tomkevičius   25  
 9   27 d.  11:00  Suaug B   VD    K.Ikamas  A.Stankevičius   16:21  13:21    Ž.Tamošiūnas  E.Bardauskas   15  
 10   27 d.  11:00  Suaug B   VD    R.Budrikas  N.Budrikas   9:21  21:11  21:9    A.Borisenko  V.Ivanauskas   21  
 11   27 d.  11:00  Suaug   VD    L.Vaškevičius  M.Zinkevičius   21:12  14:21  21:12    V.Martinkus  S.Januška   28  
 12   27 d.  11:00  Suaug   VD    D.Juodsnukis  P.Jūras   21:15  21:14    G.Fridricas  V.Stončius   18  
 13   27 d.  11:30  Suaug B   MD    A.Balazaitė  S.Zinkevičienė   21:11  21:9    A.Montvydaitė  E.Keturakytė   14  
 14   27 d.  11:30  Suaug B   VD    L.Fiodorovas  K.Narkevičius   18:21  21:19  21:17    Ž.Tamošiūnas  E.Bardauskas   29  
 15   27 d.  11:30  Suaug B   VD    I.Smaliukas  J.Tomkevičius   21:13  21:14    K.Ikamas  A.Stankevičius   16  
 16   27 d.  11:30  Suaug B   VD    D.Mazėtis  V.Jankauskas   21:13  21:10    R.Budrikas  N.Budrikas   16  
 17   27 d.  12:00  Suaug B   MV    L.Daunytė   19:21  9:21    E.Keturakytė   17  
 17   27 d.  12:00  Suaug   VD    L.Vaškevičius  M.Zinkevičius   21:12  18:21  21:16    D.Juodsnukis  P.Jūras   29  
 18   27 d.  12:00  Suaug   VD    V.Martinkus  S.Januška   16:21  26:24  16:21    G.Fridricas  V.Stončius   33  
 19   27 d.  12:00  Suaug   VD    A.Rimkus  N.Šimkus   16:21  22:20  16:21    D.Žilinskas  R.Juodsnukis   27  
 20   27 d.  12:30  Suaug B   MX    D.Žilinskas  V.Galinytė   21:8  21:16    N.Molis  L.Daunytė   15  
 21   27 d.  12:30  Suaug B   MX    K.Krūminas  G.Krūminienė   16:21  21:11  19:21    J.Tomkevičius  N.Puchovičiūtė   29  
 22   27 d.  12:30  Suaug B   MX    G.Fridricas  E.Keturakytė   21:16  21:11    M.Danys  R.Ambrasienė   17  
 23   27 d.  12:30  Suaug B   MX    M.Zinkevičius  A.Balazaitė   12:21  21:19  21:19    Ž.Tamošiūnas  A.Montvydaitė   30  
 24   27 d.  12:30  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  S.Zinkevičienė   21:14  21:7    D.Žilinskas  V.Galinytė   14  
 25   27 d.  12:30  Suaug B   MX    J.Tomkevičius  N.Puchovičiūtė   12:21  6:21    V.Stončius  N.Brazauskienė   13  
 26   27 d.  12:30  Suaug B   MX    N.Molis  L.Daunytė   20:22  18:21    K.Krūminas  G.Krūminienė   18  
 27   27 d.  13:00  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  S.Zinkevičienė   21:16  21:17    G.Fridricas  E.Keturakytė   17  
 28   27 d.  13:00  Suaug B   MX    M.Zinkevičius  A.Balazaitė   10:21  12:21    V.Stončius  N.Brazauskienė   14  
 29   27 d.  13:00  Suaug B   MX    D.Žilinskas  V.Galinytė   21:17  17:21  12:21    M.Danys  R.Ambrasienė   28  
 30   27 d.  13:30  Suaug B   MX    Ž.Tamošiūnas  A.Montvydaitė   21:18  21:16    J.Tomkevičius  N.Puchovičiūtė   21  
 31   27 d.  13:30  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  S.Zinkevičienė   21:15  21:11    V.Stončius  N.Brazauskienė   15  
 32   27 d.  13:30  Suaug B   MX    G.Fridricas  E.Keturakytė   21:7  21:10    M.Zinkevičius  A.Balazaitė   12  
 33   27 d.  13:30  Suaug B   MX    M.Danys  R.Ambrasienė   16:21  21:17  21:12    Ž.Tamošiūnas  A.Montvydaitė   28  
 34   27 d.  13:30  Suaug B   MX    D.Žilinskas  V.Galinytė   21:17  21:13    J.Tomkevičius  N.Puchovičiūtė   16  
 35   27 d.  14:00  Suaug B   VV    K.Narkevičius   21:18  22:20    N.Molis   23  
 36   27 d.  14:00  Suaug B   VV    N.Šimkus   13:21  14:21    V.Martinkus   18  
 37   27 d.  14:00  Suaug B   VV    R.Sepp   0:21    M.Danys    
 38   27 d.  14:00  Suaug B   VV    N.Budrikas   21:9  21:16    R.Juodsnukis   17  
 39   27 d.  14:00  Suaug B   VV    D.Juodsnukis   21:13  21:11    K.Narkevičius   16  
 40   27 d.  14:30  Suaug B   VV    V.Martinkus   21:12  21:17    S.Januška   19  
 41   27 d.  14:30  Suaug B   VV    D.Žilinskas   21:11  21:13    M.Danys   14  
 42   27 d.  14:30  Suaug B   VV    N.Budrikas   16:21  14:21    A.Rimkus   22  
 43   27 d.  15:00  Suaug B   VV    N.Molis   12:21  11:21    N.Šimkus   13  
 44   27 d.  15:00  Suaug B   VV    R.Sepp   0:21    R.Juodsnukis    
 45   27 d.  15:00  Suaug B   VV    D.Juodsnukis   21:14  21:17    V.Martinkus   21  
 46   27 d.  15:00  Suaug B   VV    D.Žilinskas   21:15  24:22    A.Rimkus   24  
 47   27 d.  15:00  Suaug B   VV    K.Narkevičius   13:21  23:21  8:21    S.Januška   31  
 48   27 d.  15:30  Suaug B   VV    M.Danys   21:15  17:21    N.Budrikas   21  
 49   27 d.  15:30  Suaug B   VV    N.Šimkus   21:18  21:19    R.Juodsnukis   19  
 50   27 d.  15:30  Suaug B   VV    N.Molis   21:0    R.Sepp    
 51   27 d.  15:30  Suaug B   VV    D.Juodsnukis   17:21  21:13  21:19    D.Žilinskas   40  
 52   27 d.  15:30  Suaug B   VV    V.Martinkus   21:7  21:12    A.Rimkus   16  
 53   27 d.  15:30  Suaug B   VV    K.Narkevičius   21:0    M.Danys    
 54   27 d.  15:30  Suaug B   VV    S.Januška   22:20  17:21  21:17    N.Budrikas   33  
55 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 108 109 
BWF Sudirman Cup
2021-05-23 10:00 2021-05-30 14:00
Nenustatyta,
Kavos eros taurė
2021-05-22 10:00 2021-05-22 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Bastilija, Tauragė
PBL 8 Metai ►Pavasario linksmybės◄
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-16 13:00 2021-05-16 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 2 etapas)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Ds)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL 59-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir
RSL Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas

2021-05-08 12:00 2021-05-09 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC vienetų turnyras
2021-05-08 10:00 2021-05-08 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.