Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-06-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-27 2020-06-27 2020-06-27 2020-06-27  
 1  Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [24] 12:30    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 9  Deivydas Žilinskas 
 Vilma Galinytė 
    21:14  21:7 [14']    
[20] 12:30    D.Žilinskas, V.Galinytė      
 8  Nerijus Molis 
 Laura Daunytė 
  21:8  21:16 [15']      
    [27] 13:00    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė  
 5  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
      21:16  21:17 [17']  
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 12       ->      
  [22] 12:30    G.Fridricas, E.Keturakytė    
 13         21:16  21:11 [17']    
 M.Danys, R.Ambrasienė      
 4  Mindaugas Danys 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
      [31] 13:30    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
 3  Mantas Zinkevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
        21:15  21:11 [15']
 M.Zinkevičius, A.Balazaitė      
 14       ->      
  [23] 12:30    M.Zinkevičius, A.Balazaitė    
 11         12:21  21:19  21:19 [30']    
 Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
 6  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  ->      
    [28] 13:00    V.Stončius, N.Brazauskienė  
 7  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:10  21:12 [14']  
[21] 12:30    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė      
 10  Justinas Tomkevičius 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  21:16  11:21  21:19 [29']      
  [25] 12:30    V.Stončius, N.Brazauskienė    
 15         21:12  21:6 [13']    
 V.Stončius, N.Brazauskienė      
 2  Valentas Stončius 
 Neringa Brazauskienė 
  ->    G.Fridricas, E.Keturakytė   3-a vieta
      [32] 13:30    G.Fridricas, E.Keturakytė
       M.Zinkevičius, A.Balazaitė   21:7  21:10 [12']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Žilinskas, V.Galinytė    
    [29] 13:00    M.Danys, R.Ambrasienė  
     M.Danys, R.Ambrasienė   17:21  21:17  21:12 [28']   5-a vieta
      [33] 13:30    M.Danys, R.Ambrasienė
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     16:21  21:17  21:12 [28']
    [30] 13:30    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   21:18  21:16 [21']  
         
         
       D.Žilinskas, V.Galinytė   7-a vieta
      [34] 13:30    D.Žilinskas, V.Galinytė
       J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   21:17  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Molis, L.Daunytė    
   N.Molis, L.Daunytė   ->    
     N.Molis, L.Daunytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [26] 12:30    K.Krūminas, G.Krūminienė
        22:20  21:18 [18']
   .    
    ->    
     K.Krūminas, G.Krūminienė  
   K.Krūminas, G.Krūminienė     ->  
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.