Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-11-09, Vieta: Žalgiriai, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Sukackaitė      
 16       ->      
  [60] 16:00   M.Sukackaitė    
 9   Gabija Jurkevičiūtė      21:16  21:5 [14']    
[55] 15:00   K.Čyvaitė      
 8   Kotryna Čyvaitė    17:21  21:15  21:16 [33']      
    [64] 16:35   M.Sukackaitė  
 5   Oresta Ščerbakova        21:7  21:9 [18']  
 O.Ščerbakova      
 12       ->      
  [58] 15:45   K.Anciūtė    
 13         21:11  21:18 [28']    
 K.Anciūtė      
 4   Kristė Anciūtė    ->       1-a vieta
      [69] 17:00   M.Sukackaitė
 3   Signė Borisenko          21:19  21:18 [24']
 S.Borisenko      
 14       ->      
  [59] 15:45   S.Borisenko    
 11         21:19  19:21  21:14 [42']    
 M.Lekšaitė      
 6   Milda Lekšaitė    ->      
    [65] 16:35   V.Paulauskaitė  
 7   Liepa Leonavičiūtė        21:16  21:13 [24']  
[56] 15:00   L.Leonavičiūtė      
 10   Austėja Pipiraitė    21:9  21:3 [18']      
  [61] 16:00   V.Paulauskaitė    
 15         21:11  21:8 [20']    
 V.Paulauskaitė      
 2   Viltė Paulauskaitė    ->    K.Anciūtė   3-a vieta
      [70] 17:00   K.Anciūtė
       S.Borisenko   23:21  21:17 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Čyvaitė    
    [66] 16:35   K.Čyvaitė  
     O.Ščerbakova   21:19  21:9 [20']   5-a vieta
      [71] 17:00   L.Leonavičiūtė
     M.Lekšaitė     21:18  21:17 [26']
    [67] 16:35   L.Leonavičiūtė  
     L.Leonavičiūtė   21:16  21:12 [23']  
         
         
       O.Ščerbakova   7-a vieta
      [72] 17:25   O.Ščerbakova
       M.Lekšaitė   21:16  21:9 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   ->    
     G.Jurkevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [62] 16:10   G.Jurkevičiūtė
        21:12  21:16 [21']
   .    
    ->    
     A.Pipiraitė  
   A.Pipiraitė     ->  
   A.Pipiraitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.