Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-11-09, Vieta: Žalgiriai, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Liepa Leonavičiūtė 
 Monika Sukackaitė 
20
22
21
17
21
9
 36'
21
8
21
7
 18'
104/63
41
2
1
2 Kristė Anciūtė 
 Milda Lekšaitė 
22
20
17
21
9
21
 36'
21
11
21
10
 19'
90/83
7
1
2
3 Kotryna Čyvaitė 
 Austėja Pipiraitė 
8
21
7
21
 18'
11
21
10
21
 19'
36/84
-48
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
21
19
21
18
 32'
42/37
5
1
1
2 Gabija Jurkevičiūtė 
 Viltė Paulauskaitė 
19
21
18
21
 32'
37/42
-5
0
2



2019-11-09  
   1-a vieta
 1    Liepa Leonavičiūtė,  Monika Sukackaitė  
[92] 19:30   L.Leonavičiūtė, M.Sukackaitė
 2    Signė Borisenko,  Oresta Ščerbakova   21:12  21:19 [10']
   



2019-11-09  
   3-a vieta
 3    Kristė Anciūtė,  Milda Lekšaitė  
[93] 19:30   G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė
 4    Gabija Jurkevičiūtė,  Viltė Paulauskaitė   14:21  21:13  22:20 [33']
   



 
   5-a vieta
 5    Kotryna Čyvaitė,  Austėja Pipiraitė  
 K.Čyvaitė, A.Pipiraitė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.