Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-12-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
   6           0.9 
   4     1       1 
   2           0.5 
 U-13 
 14           0.6 
 18           1.4 
   4           0.4 
   8           0.7 
   3     1       0.23 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   14 d.  10:00  U-13   MV    Ū.Budrytė   5:21  5:21    E.Elzbergaitė   15'  
 2   14 d.  10:00  U-13   MV    U.Mackevičiūtė   21:14  21:15    E.Vilimaitė   23'  
 3   14 d.  10:00  U-13   MV    M.Zinčenko   21:16  21:13    L.Radavičiūtė   20'  
 4   14 d.  10:00  U-13   MV    E.Smilginaitė   21:3  21:5    U.Ivanauskaitė   20'  
 5   14 d.  10:10  U-13   MV    E.Dindaitė   21:7  21:1    G.Gedminaitė   15'  
 6   14 d.  10:10  U-13   MV    M.Levickaitė   21:13  21:19    L.Budrytė   27'  
 7   14 d.  10:20  U-13   MV    E.Dindaitė   21:11  21:14    E.Elzbergaitė   19'  
 8   14 d.  10:20  U-13   MV    U.Mackevičiūtė   2:21  5:21    M.Rimkutė   19'  
 9   14 d.  10:40  U-13   MV    A.Peleckytė   21:6  21:5    M.Zinčenko   17'  
 10   14 d.  10:40  U-13   MV    E.Smilginaitė   13:21  9:21    A.Jarutytė   21'  
 11   14 d.  10:40  U-13   MV    Ū.Budrytė   13:21  3:21    E.Vilimaitė   15'  
 12   14 d.  10:40  U-13   MV    L.Radavičiūtė   21:17  21:15    U.Ivanauskaitė   28'  
 13   14 d.  11:05  U-13   MV    D.Lygnugarytė   21:6  21:11    E.Dindaitė   20'  
 14   14 d.  11:05  U-13   MV    E.Dindaitė   22:20  11:21  10:21    M.Rimkutė   33'  
 15   14 d.  11:05  U-13   MV    A.Peleckytė   21:8  21:13    A.Jarutytė   20'  
 16   14 d.  11:05  U-13   MV    M.Levickaitė   8:21  6:21    L.Aleknavičiūtė   21'  
 17   14 d.  11:25  U-13   MV    E.Elzbergaitė   21:16  21:16    U.Mackevičiūtė   24'  
 18   14 d.  11:25  U-13   MV    M.Zinčenko   6:21  9:21    E.Smilginaitė   21'  
 19   14 d.  11:25  U-13   MV    E.Vilimaitė   11:21  10:21    L.Radavičiūtė   19'  
 20   14 d.  11:25  U-13   MV    Ū.Budrytė   7:21  6:21    U.Ivanauskaitė   19'  
 21   14 d.  11:50  U-13   MV    D.Lygnugarytė   21:19  21:19    M.Rimkutė   30'  
 22   14 d.  11:50  U-13   MV    A.Peleckytė   21:18  11:21  17:21    L.Aleknavičiūtė   46'  
 23   14 d.  11:50  U-13   MV    E.Dindaitė   21:14  19:21  22:20    E.Dindaitė   39'  
 24   14 d.  11:50  U-13   MV    A.Jarutytė   21:17  21:18    M.Levickaitė   23'  
 25   14 d.  12:10  U-13   MV    G.Gedminaitė   21:9  21:15    E.Elzbergaitė   19'  
 26   14 d.  12:10  U-13   MV    E.Smilginaitė   21:15  21:12    L.Budrytė   27'  
 27   14 d.  12:10  U-13   MV    U.Mackevičiūtė   19:21  9:21    M.Zinčenko   24'  
 28   14 d.  12:30  U-13   VD    P.Alijošius  N.Tenikaitis   21:8  21:9    R.Krūminas  U.Lygnugaris   17'  
 29   14 d.  12:30  U-13   VD    J.Altaravičius  A.Dikšaitis   18:21  17:21    M.Lukonas  A.Krasauskas   24'  
 30   14 d.  12:30  U-17   MD    K.Anciūtė  M.Lekšaitė   22:20  21:7    K.Čyvaitė  A.Pipiraitė   24'  
 31   14 d.  12:30  U-13   MX    M.Lukonas  M.Rimkutė   21:6  21:1    E.Drazdas  U.Mackevičiūtė   18'  
 32   14 d.  12:55  U-13   MV    D.Lygnugarytė   21:17  13:21  13:21    L.Aleknavičiūtė   43'  
 33   14 d.  12:55  U-13   MV    M.Rimkutė   18:21  11:21    A.Peleckytė   26'  
 34   14 d.  12:55  U-13   MV    E.Dindaitė   18:21  21:13  21:18    A.Jarutytė   32'  
 35   14 d.  12:55  U-13   MV    E.Dindaitė   24:22  21:12    M.Levickaitė   27'  
 36   14 d.  13:20  U-13   MV    G.Gedminaitė   9:21  7:21    E.Smilginaitė   22'  
 37   14 d.  13:20  U-13   MV    E.Elzbergaitė   10:21  3:21    L.Budrytė   20'  
 38   14 d.  13:20  U-13   VD    P.Alijošius  N.Tenikaitis   21:7  21:16    M.Lukonas  A.Krasauskas   20'  
 39   14 d.  13:20  U-13   VD    R.Krūminas  U.Lygnugaris   19:21  11:21    J.Altaravičius  A.Dikšaitis   24'  
 40   14 d.  13:45  U-17   MV    K.Anciūtė   21:10  21:5    A.Pipiraitė   16'  
 41   14 d.  13:45  U-17   MV    M.Lekšaitė   21:13  22:20    K.Čyvaitė   20'  
 42   14 d.  13:45  U-13   MD    L.Budrytė  Ū.Budrytė   10:21  3:21    A.Peleckytė  E.Smilginaitė   21'  
 43   14 d.  13:45  U-13   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:4  21:4    U.Ivanauskaitė  E.Vilimaitė   19'  
 44   14 d.  13:45  U-13   MD    A.Jarutytė  M.Zinčenko   21:13  19:21  21:6    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   34'  
 45   14 d.  14:10  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   21:4  21:2    E.Elzbergaitė  L.Radavičiūtė   15'  
 46   14 d.  14:10  U-17   MV    K.Anciūtė   21:15  18:21  21:14    K.Čyvaitė   32'  
 47   14 d.  14:10  U-17   MV    M.Lekšaitė   21:8  21:7    A.Pipiraitė   16'  
 48   14 d.  14:10  U-13   MX    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   21:9  21:7    E.Drazdas  U.Mackevičiūtė   18'  
 49   14 d.  14:10  U-13   VV    A.Dikšaitis   13:21  12:21    A.Krasauskas   22'  
 50   14 d.  14:30  U-13   VV    U.Lygnugaris   1:0    K.Andrijauskas   1'  
 51   14 d.  14:30  U-13   VV    I.Jurkevičius   5:21  6:21    R.Krūminas   16'  
 52   14 d.  14:30  U-13   VV    P.Alijošius   21:10  21:7    K.Paulauskis   21'  
 53   14 d.  14:30  U-13   VV    P.Bambalas   7:21  11:21    J.Jatulis   18'  
 54   14 d.  14:55  U-13   VV    J.Altaravičius   21:10  21:8    E.Drazdas   20'  
 55   14 d.  14:55  U-17   MV    K.Anciūtė   8:21  21:18  18:21    M.Lekšaitė   32'  
 56   14 d.  14:55  U-17   MV    K.Čyvaitė   21:14  21:10    A.Pipiraitė   19'  
 57   14 d.  15:20  U-13   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:13  21:12    A.Jarutytė  M.Zinčenko   24'  
 58   14 d.  15:20  U-13   MD    E.Dindaitė  E.Dindaitė   18:21  15:21    A.Peleckytė  E.Smilginaitė   28'  
 59   14 d.  15:20  U-13   MD    U.Ivanauskaitė  E.Vilimaitė   7:21  9:21    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   25'  
 60   14 d.  15:20  U-13   MD    E.Elzbergaitė  L.Radavičiūtė   21:16  21:15    L.Budrytė  Ū.Budrytė   28'  
 61   14 d.  15:45  U-13   MX    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   21:18  21:11    M.Lukonas  M.Rimkutė   24'  
 62   14 d.  15:45  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:10  21:0    A.Krasauskas   16'  
 63   14 d.  15:45  U-13   VV    U.Lygnugaris   16:21  9:21    R.Krūminas   22'  
 64   14 d.  15:45  U-13   VV    P.Alijošius   13:21  10:21    J.Jatulis   22'  
 65   14 d.  16:10  U-13   VV    J.Altaravičius   9:21  9:21    M.Lukonas   21'  
 66   14 d.  16:10  U-13   VV    K.Andrijauskas   0:1    I.Jurkevičius    
 67   14 d.  16:10  U-13   VV    K.Paulauskis   14:21  15:21    P.Bambalas   21'  
 70   14 d.  16:30  U-17   VV    M.Dikšaitis   11:21  16:21    P.Pocius   20'  
 71   14 d.  16:30  U-17   VV    D.Krūminas   21:5  21:7    D.Urbšas   16'  
 72   14 d.  16:55  U-13   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:9  21:13    A.Peleckytė  E.Smilginaitė   26'  
 73   14 d.  16:55  U-13   MD    A.Jarutytė  M.Zinčenko   18:21  15:21    E.Dindaitė  E.Dindaitė   26'  
 74   14 d.  16:55  U-13   MD    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   21:11  21:9    E.Elzbergaitė  L.Radavičiūtė   23'  
 75   14 d.  16:55  U-13   MD    U.Ivanauskaitė  E.Vilimaitė   14:21  17:21    L.Budrytė  Ū.Budrytė   27'  
 76   14 d.  17:20  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:1  21:9    R.Krūminas   14'  
 77   14 d.  17:20  U-13   VV    J.Jatulis   22:20  21:18    M.Lukonas   33'  
 78   14 d.  17:20  U-13   VV    A.Krasauskas   21:12  21:12    U.Lygnugaris   31'  
 79   14 d.  17:20  U-13   VV    P.Alijošius   21:11  22:20    J.Altaravičius   24'  
 80   14 d.  17:45  U-13   VV    A.Dikšaitis   21:3  21:7    I.Jurkevičius   22'  
 81   14 d.  17:45  U-13   VV    P.Bambalas   21:11  21:8    E.Drazdas   19'  
 82   14 d.  17:45  U-13   VV    K.Andrijauskas   0:1    K.Paulauskis    
 83   14 d.  18:10  U-17   VV    D.Genys   21:10  21:11    P.Pocius   18'  
 84   14 d.  18:10  U-17   VV    D.Krūminas   4:21  2:21    D.Gudavičius   13'  
 85   14 d.  18:10  U-17   VV    M.Dikšaitis   21:10  21:6    D.Urbšas   16'  
 86   14 d.  18:10  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:14  21:10    J.Jatulis   20'  
 87   14 d.  18:35  U-13   VV    R.Krūminas   19:21  16:21    M.Lukonas   17'  
 88   14 d.  18:35  U-13   VV    A.Krasauskas   21:11  8:21  20:22    P.Alijošius   34'  
 89   14 d.  18:35  U-13   VV    U.Lygnugaris   18:21  18:21    J.Altaravičius   22'  
 90   14 d.  18:35  U-13   VV    A.Dikšaitis   21:19  21:18    P.Bambalas   28'  
 91   14 d.  19:00  U-13   VV    I.Jurkevičius   13:21  9:21    E.Drazdas   16'  
 92   14 d.  19:00  U-17   VV    D.Genys   21:17  21:15    D.Gudavičius   25'  
 93   14 d.  19:00  U-17   VV    P.Pocius   21:15  21:15    D.Krūminas   21'  
91 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.