Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16       ->      
  [49] 14:10   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 9  Darius Likas 
 Edita Likienė 
    21:10  21:10 [20']    
[35] 12:30   M.Loveikis, R.Staupelienė      
 8  Mindaugas Loveikis 
 Renata Staupelienė 
  21:17  21:16 [26']      
    [66] 15:55   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 5  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      21:12  21:18 [22']  
[36] 12:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 12  Kęstutis Kučinskas 
 Viktorija Zonytė 
  21:17  21:9 [25']      
  [50] 14:10   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 13         23:21  21:19 [24']    
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 4  Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->       1-a vieta
      [79] 17:10   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3  Edmundas Petrošius 
 Aldona Kasparavičienė 
        13:21  21:13  21:18 [35']
 E.Petrošius, A.Kasparavičienė      
 14       ->      
  [51] 14:10   E.Petrošius, A.Kasparavičienė    
 11  Artūras Ščerbakovas 
 Sonata Ščerbakova 
    21:17  21:11 [28']    
[37] 12:55   A.Ščerbakovas, S.Ščerbakova      
 6  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:17  6:21  21:19 [33']      
    [67] 15:55   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
 7  Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:12  21:15 [22']  
[38] 12:55   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 10  Vitalij Krasovskij 
 Jolita Zabitienė 
  21:14  21:15 [34']      
  [52] 14:10   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 15         21:13  21:18 [27']    
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 2  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  ->    G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
      [80] 17:10   E.Petrošius, A.Kasparavičienė
       E.Petrošius, A.Kasparavičienė   19:21  21:18  22:20 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, R.Staupelienė    
    [68] 15:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:11  24:22 [23']   5-a vieta
      [81] 17:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
     A.Ščerbakovas, S.Ščerbakova     24:22  21:19 [31']
    [69] 16:20   P.Bareika, S.Kliaubienė  
     P.Bareika, S.Kliaubienė   21:19  13:21  21:5 [33']  
         
         
       M.Loveikis, R.Staupelienė   7-a vieta
     
       A.Ščerbakovas, S.Ščerbakova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, E.Likienė    
   D.Likas, E.Likienė   ->    
    [53] 14:35   K.Kučinskas, V.Zonytė  
   K.Kučinskas, V.Zonytė     21:16  21:18 [28']  
   K.Kučinskas, V.Zonytė    
    ->     9-a vieta
      [70] 16:20   K.Krūminas, G.Krūminienė
        21:18  21:14 [22']
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   ->    
    [54] 14:35   K.Krūminas, G.Krūminienė  
   V.Krasovskij, J.Zabitienė     21:16  21:15 [22']  
   V.Krasovskij, J.Zabitienė    
    ->    
         
       D.Likas, E.Likienė   11-a vieta
     
       V.Krasovskij, J.Zabitienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.