Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1  Aivaras Kvedarauskas 
 Ažuolas Kvedarauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Kvedarauskas, A.Kvedarauskas        
 32       ->        
  [13] 10:25   A.Kvedarauskas, A.Kvedarauskas      
 17  Artūras Liutkus 
 Vainius Liutkus 
    21:11  21:15 [24']      
[1] 10:00   V.Liutika, J.Liutika        
 16  Vytautas Liutika 
 Jonas Liutika 
  18:21  23:21  21:9 [23']        
    [27] 11:15   A.Kvedarauskas, A.Kvedarauskas    
 9  Žygimantas Molis 
 Nerijus Molis 
      21:18  21:18 [25']    
 Ž.Molis, N.Molis        
 24       ->        
  [11] 10:15   D.Krūminas, K.Krūminas      
 25         21:12  21:13 [24']      
 D.Krūminas, K.Krūminas        
 8  Dainius Krūminas 
 Kęstutis Krūminas 
  ->        
      [43] 12:05   A.Kvedarauskas, A.Kvedarauskas  
 5  Jonas Daugėla 
 Domas Daugėla 
        21:14  21:10 [20']  
 J.Daugėla, D.Daugėla        
 28       ->        
  [14] 10:25   R.Juodsnukis, N.Juodsnukis      
 21  Kęstutis Ikamas 
 Paulius Ikamas 
    21:11  21:17 [24']      
[2] 10:00   R.Juodsnukis, N.Juodsnukis        
 12  Romutis Juodsnukis 
 Nerijus Juodsnukis 
  21:7  21:10 [8']        
    [28] 11:15   R.Juodsnukis, N.Juodsnukis    
 13  Gintautas Jatulis 
 Jurgis Jatulis 
      21:18  20:22  23:21 [41']    
[3] 10:00   R.Kuzminskas, A.Kuzminskas        
 20  Rytis Kuzminskas 
 Augustas Kuzminskas 
  21:18  21:17 [14']        
  [15] 10:25   B.Kamantauskas, A.Kamantauskas      
 29         21:10  21:9 [18']      
 B.Kamantauskas, A.Kamantauskas        
 4  Benediktas Kamantauskas 
 Aurimas Kamantauskas 
  ->         1-a vieta
        [56] 12:30   S.Leonovič, D.Leonovič
 3  Audrius Lesinskas 
 Rokas Lesinskas 
          21:10  21:19 [30']
 A.Lesinskas, R.Lesinskas        
 30       ->        
  [16] 10:25   A.Lesinskas, R.Lesinskas      
 19  Gediminas Vaitkevičius 
 Rojus Vaitkevičius 
    21:15  21:10 [24']      
[4] 10:00   E.Plauška, M.Plauška        
 14  Edgaras Plauška 
 Martynas Plauška 
  21:7  21:11 [8']        
    [29] 11:15   A.Lesinskas, R.Lesinskas    
 11  Matas Stravinskas 
 Vytautas Stravinskas 
      21:14  21:18 [27']    
[5] 10:00   M.Stravinskas, V.Stravinskas        
 22  Adomas Buinevičius 
 Tomas Buinevičius 
    B/Ž        
  [17] 10:25   N.Tenikaitis, T.Tenikaitis      
 27         21:16  21:17 [29']      
 N.Tenikaitis, T.Tenikaitis        
 6  Nojus Tenikaitis 
 Tomas Tenikaitis 
  ->        
      [44] 12:05   S.Leonovič, D.Leonovič  
 7  Lauras Žibūda 
 Titas Žibūda 
        21:13  21:14 [22']  
 L.Žibūda, T.Žibūda        
 26       ->        
  [12] 10:15   A.Zavackas, R.Zavackas      
 23         21:10  21:12 [23']      
 A.Zavackas, R.Zavackas        
 10  Adomas Zavackas 
 Rimantas Zavackas 
  ->        
    [30] 11:15   S.Leonovič, D.Leonovič    
 15  Aurelijus Šadauskas 
 Rokas Šadauskas 
      21:10  21:14 [25']    
[6] 10:00   S.Venslovas, A.Venslovas        
 18  Saulius Venslovas 
 Adomas Venslovas 
  21:15  19:21  21:12 [20']      R.Juodsnukis, N.Juodsnukis   3-a vieta
  [18] 10:25   S.Leonovič, D.Leonovič   [57] 12:30   A.Lesinskas, R.Lesinskas
 31         21:9  21:8 [21']    A.Lesinskas, R.Lesinskas   21:10  21:14 [24']
 S.Leonovič, D.Leonovič        
 2  Sergej Leonovič 
 Daniel Leonovič 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Krūminas, K.Krūminas    
      [45] 12:05   B.Kamantauskas, A.Kamantauskas  
       B.Kamantauskas, A.Kamantauskas   20:22  21:14  21:14 [30']   5-a vieta
        [58] 12:30   N.Tenikaitis, T.Tenikaitis
       N.Tenikaitis, T.Tenikaitis     21:18  21:19 [25']
      [46] 12:05   N.Tenikaitis, T.Tenikaitis  
       A.Zavackas, R.Zavackas   21:15  21:18 [27']  
           
           
         D.Krūminas, K.Krūminas   7-a vieta
       
         A.Zavackas, R.Zavackas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Liutika, J.Liutika      
    [31] 11:15   Ž.Molis, N.Molis    
     Ž.Molis, N.Molis   21:18  21:13 [22']    
      [47] 12:05   J.Daugėla, D.Daugėla  
     J.Daugėla, D.Daugėla     21:16  21:14 [23']  
    [32] 11:15   J.Daugėla, D.Daugėla    
     R.Kuzminskas, A.Kuzminskas   21:16  21:14 [26']     9-a vieta
        [59] 12:30   M.Stravinskas, V.Stravinskas
     E.Plauška, M.Plauška       21:18  20:22  21:15 [55']
    [33] 11:15   M.Stravinskas, V.Stravinskas    
     M.Stravinskas, V.Stravinskas   21:19  21:17 [28']    
      [48] 12:05   M.Stravinskas, V.Stravinskas  
     L.Žibūda, T.Žibūda     21:14  21:17 [29']  
    [34] 11:15   L.Žibūda, T.Žibūda    
     S.Venslovas, A.Venslovas   21:18  21:19 [24']    
           
         Ž.Molis, N.Molis   11-a vieta
       
         L.Žibūda, T.Žibūda   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Liutika, J.Liutika    
      [49] 12:05   R.Kuzminskas, A.Kuzminskas  
       R.Kuzminskas, A.Kuzminskas   21:15  13:21  22:20 [39']   13-a vieta
       
       E.Plauška, M.Plauška     ->
      [50] 12:05   E.Plauška, M.Plauška  
       S.Venslovas, A.Venslovas   19:21  21:13  21:14 [37']  
           
           
         V.Liutika, J.Liutika   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      S.Venslovas, A.Venslovas   ->
         
   A.Liutkus, V.Liutkus      
   A.Liutkus, V.Liutkus   ->      
     A.Liutkus, V.Liutkus    
      ->    
   .      
    ->      
      [35] 11:40   A.Liutkus, V.Liutkus  
        11:21  21:13  21:19 [31']  
   K.Ikamas, P.Ikamas      
   K.Ikamas, P.Ikamas   ->      
    [19] 10:50   K.Ikamas, P.Ikamas    
   G.Jatulis, J.Jatulis     21:10  21:15 [28']    
   G.Jatulis, J.Jatulis      
    ->       17-a vieta
        [51] 12:30   A.Šadauskas, R.Šadauskas
          21:19  19:21  21:12 [34']
   G.Vaitkevičius, R.Vaitkevičius      
   G.Vaitkevičius, R.Vaitkevičius   ->      
    [20] 10:50   G.Vaitkevičius, R.Vaitkevičius    
   A.Buinevičius, T.Buinevičius       B/Ž    
   A.Buinevičius, T.Buinevičius      
    ->      
      [36] 11:40   A.Šadauskas, R.Šadauskas  
        21:7  21:14 [22']  
   .      
    ->      
     A.Šadauskas, R.Šadauskas    
   A.Šadauskas, R.Šadauskas     ->    
   A.Šadauskas, R.Šadauskas      
    ->    K.Ikamas, P.Ikamas   19-a vieta
       
         G.Vaitkevičius, R.Vaitkevičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Jatulis, J.Jatulis  
       G.Jatulis, J.Jatulis   ->   21-a vieta
         G.Jatulis, J.Jatulis
       A.Buinevičius, T.Buinevičius       B/Ž
       A.Buinevičius, T.Buinevičius  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.