Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1  Gabrielius Dapkus 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Dapkus, G.Dapkuvienė        
 32       ->        
  [75] 13:25   R.Liutkus, S.Liutkutė      
 17  Jurgis Jatulis 
 Monika Jatulienė 
    21:6  21:15 [21']      
[60] 13:00   R.Liutkus, S.Liutkutė        
 16  Ričardas Liutkus 
 Skaistė Liutkutė 
  21:8  21:15 [21']        
    [95] 14:40   R.Liutkus, S.Liutkutė    
 9  Evaldas Gedminas 
 Gustė Gedminaitė 
      21:12  21:15 [20']    
 E.Gedminas, G.Gedminaitė        
 24       ->        
  [76] 13:25   R.Daugėla, V.Daugėlienė      
 25         21:17  18:21  21:16 [33']      
 R.Daugėla, V.Daugėlienė        
 8  Rokas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
  ->        
      [117] 15:30   J.Gatelis, U.Gatelytė  
 5  Rokas Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
        21:16  21:12 [23']  
 R.Krūminas, G.Krūminienė        
 28       ->        
  [77] 13:50   L.Žibūda, M.Žibūdaitė      
 21  Donatas Vilimas 
 Elžbieta Vilimaitė 
    17:21  24:22  21:15 [34']      
[61] 13:00   L.Žibūda, M.Žibūdaitė        
 12  Lauras Žibūda 
 Miglė Žibūdaitė 
  21:19  21:16 [44']        
    [96] 14:40   J.Gatelis, U.Gatelytė    
 13  Marius Krutkis 
 Adelė Krutkytė 
      21:11  21:11 [19']    
[62] 13:00   D.Budrys, Ū.Budrytė        
 20  Donatas Budrys 
 Ūla Budrytė 
    B/Ž        
  [78] 13:50   J.Gatelis, U.Gatelytė      
 29         21:7  21:11 [21']      
 J.Gatelis, U.Gatelytė        
 4  Jovitas Gatelis 
 Urtė Gatelytė 
  ->         1-a vieta
        [137] 16:45   D.Leonovič, T.Leonovič
 3  Sergej Leonovič 
 Mila Leonovič 
          21:13  21:8 [29']
 S.Leonovič, M.Leonovič        
 30       ->        
  [79] 13:50   S.Leonovič, M.Leonovič      
 19  Ričardas Šleinius 
 Valdonė Šleiniūtė 
    21:10  21:5 [14']      
[63] 13:00   M.Dobilas, F.Dobilaitė        
 14  Mindaugas Dobilas 
 Fausta Dobilaitė 
  21:14  21:14 [24']        
    [97] 14:40   D.Leonovič, T.Leonovič    
 11  Žygimantas Molis 
 Jolanta Molienė 
      21:18  20:22  21:11 [37']    
 Ž.Molis, J.Molienė        
 22       ->        
  [80] 13:50   D.Leonovič, T.Leonovič      
 27         21:12  21:7 [21']      
 D.Leonovič, T.Leonovič        
 6  Daniel Leonovič 
 Taja Leonovič 
  ->        
      [118] 15:30   D.Leonovič, T.Leonovič  
 7  Ramūnas Paškevičius 
 Ieva Paškevičiūtė 
        21:10  21:17 [28']  
 R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė        
 26       ->        
  [81] 13:50   M.Mackevičius, U.Mackevičiūtė      
 23         21:19  13:21  21:12 [33']      
 M.Mackevičius, U.Mackevičiūtė        
 10  Matas Mackevičius 
 Urtė Mackevičiūtė 
  ->        
    [98] 14:40   T.Žibūda, J.Žibūdienė    
 15  Mikas Viščinis 
 Guoda Viščinytė 
      21:8  21:13 [19']    
[64] 13:00   P.Stravinskas, A.Stravinskaitė        
 18  Pijus Stravinskas 
 Agnė Stravinskaitė 
  21:10  21:12 [39']      R.Liutkus, S.Liutkutė   3-a vieta
  [82] 13:50   T.Žibūda, J.Žibūdienė   [138] 16:45   T.Žibūda, J.Žibūdienė
 31         21:12  21:9 [25']    T.Žibūda, J.Žibūdienė   21:8  21:11 [26']
 T.Žibūda, J.Žibūdienė        
 2  Titas Žibūda 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Daugėla, V.Daugėlienė    
      [119] 15:30   R.Daugėla, V.Daugėlienė  
       L.Žibūda, M.Žibūdaitė   21:13  21:13 [21']   5-a vieta
        [139] 16:45   S.Leonovič, M.Leonovič
       S.Leonovič, M.Leonovič     21:14  21:15 [23']
      [120] 15:55   S.Leonovič, M.Leonovič  
       M.Mackevičius, U.Mackevičiūtė   22:20  22:20 [26']  
           
           
         L.Žibūda, M.Žibūdaitė   7-a vieta
       
         M.Mackevičius, U.Mackevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Dapkus, G.Dapkuvienė      
    [99] 14:40   E.Gedminas, G.Gedminaitė    
     E.Gedminas, G.Gedminaitė   21:15  19:21  22:20 [35']    
      [121] 15:55   E.Gedminas, G.Gedminaitė  
     R.Krūminas, G.Krūminienė     21:19  21:19 [22']  
    [100] 14:40   R.Krūminas, G.Krūminienė    
     D.Budrys, Ū.Budrytė   21:17  21:8 [20']     9-a vieta
        [140] 16:45   P.Stravinskas, A.Stravinskaitė
     M.Dobilas, F.Dobilaitė       21:13  21:18 [25']
    [101] 14:40   Ž.Molis, J.Molienė    
     Ž.Molis, J.Molienė   26:24  21:19 [26']    
      [122] 15:55   P.Stravinskas, A.Stravinskaitė  
     R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė     18:21  21:11  21:15 [40']  
    [102] 14:40   P.Stravinskas, A.Stravinskaitė    
     P.Stravinskas, A.Stravinskaitė   21:17  21:23  21:14 [52']    
           
         R.Krūminas, G.Krūminienė   11-a vieta
       
         Ž.Molis, J.Molienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Dapkus, G.Dapkuvienė    
      [123] 15:55   G.Dapkus, G.Dapkuvienė  
       D.Budrys, Ū.Budrytė   21:9  19:21  21:11 [33']   13-a vieta
       
       M.Dobilas, F.Dobilaitė     ->
      [124] 15:55   M.Dobilas, F.Dobilaitė  
       R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė   21:14  19:21  21:17 [34']  
           
           
         D.Budrys, Ū.Budrytė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė   ->
         
   J.Jatulis, M.Jatulienė      
   J.Jatulis, M.Jatulienė   ->      
     J.Jatulis, M.Jatulienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [125] 15:55   D.Vilimas, E.Vilimaitė  
        21:11  21:12 [20']  
   D.Vilimas, E.Vilimaitė      
   D.Vilimas, E.Vilimaitė   ->      
    [103] 15:05   D.Vilimas, E.Vilimaitė    
   M.Krutkis, A.Krutkytė       B/Ž    
   M.Krutkis, A.Krutkytė      
    ->       17-a vieta
        [141] 16:45   D.Vilimas, E.Vilimaitė
          14:21  21:11  21:17 [32']
   R.Šleinius, V.Šleiniūtė      
   R.Šleinius, V.Šleiniūtė   ->      
     R.Šleinius, V.Šleiniūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [126] 15:55   R.Šleinius, V.Šleiniūtė  
        21:14  21:15 [31']  
   .      
    ->      
     M.Viščinis, G.Viščinytė    
   M.Viščinis, G.Viščinytė     ->    
   M.Viščinis, G.Viščinytė      
    ->    J.Jatulis, M.Jatulienė   19-a vieta
        [142] 16:45   J.Jatulis, M.Jatulienė
         M.Viščinis, G.Viščinytė   21:18  21:19 [31']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Krutkis, A.Krutkytė  
       M.Krutkis, A.Krutkytė   ->   21-a vieta
         M.Krutkis, A.Krutkytė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.