Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2020-08-15, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1  Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [7] 10:25   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9  Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
    21:12  21:11 [20']    
[4] 10:10   R.Grigaliūnas, S.Novikas      
 8  Rapolas Grigaliūnas 
 Simas Novikas 
  15:21  21:11  21:10 [21']      
    [12] 10:55   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5  Mamertas Noreika 
 Mantas Palubinskas 
      21:16  21:16 [24']  
 M.Noreika, M.Palubinskas      
 12       ->      
  [5] 10:25   B.Vaškevičius, M.Maulė    
 13         21:18  21:12 [23']    
 B.Vaškevičius, M.Maulė      
 4  Benas Vaškevičius 
 Mantas Maulė 
  ->       1-a vieta
      [18] 11:50   D.Beržanskis, J.Petkus
 3  Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        21:12  21:23  28:26 [51']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [6] 10:25   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11         21:15  21:12 [22']    
 D.Pakšys, P.Palubinskas      
 6  Domas Pakšys 
 Povilas Palubinskas 
  ->      
    [13] 11:20   D.Beržanskis, J.Petkus  
 7  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
      21:17  11:21  23:21 [42']  
[1] 10:00   Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 10  Matas Mackevičius 
 Jokūbas Jasinskas 
  21:10  21:11 [27']      
  [8] 10:25   E.Slušnys, M.Šames    
 15         21:12  21:16 [19']    
 E.Slušnys, M.Šames      
 2  Edgaras Slušnys 
 Mark Šames 
  ->    B.Vaškevičius, M.Maulė   3-a vieta
      [19] 11:50   E.Slušnys, M.Šames
       E.Slušnys, M.Šames   21:17  21:16 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grigaliūnas, S.Novikas    
    [14] 11:20   M.Noreika, M.Palubinskas  
     M.Noreika, M.Palubinskas   21:17  19:21  23:21 [36']   5-a vieta
      [20] 11:50   D.Pakšys, P.Palubinskas
     D.Pakšys, P.Palubinskas     15:21  23:21  21:10 [35']
    [15] 11:20   D.Pakšys, P.Palubinskas  
     Ą.Barkauskas, A.Valatka   21:14  21:9 [27']  
         
         
       R.Grigaliūnas, S.Novikas   7-a vieta
      [21] 12:15   Ą.Barkauskas, A.Valatka
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   16:21  21:12  21:16 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gedrimas, V.Šukys    
   M.Gedrimas, V.Šukys   ->    
     M.Gedrimas, V.Šukys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 10:55   M.Gedrimas, V.Šukys
        21:18  15:21  21:15 [41']
   .    
    ->    
     M.Mackevičius, J.Jasinskas  
   M.Mackevičius, J.Jasinskas     ->  
   M.Mackevičius, J.Jasinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.