Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kawasaki badmintono turnyras, Data: 2020-02-15, Vieta: Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15  
 1  Žilvinas Rėklaitis 
 Gražvydas Petrauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas      
 16       ->      
  [51] 15:20   Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas    
 9  Žydrūnas Steponavičius 
 Aivaras Ūzas 
    15:21  21:16  21:19 [40']    
[42] 14:30   R.Kuzminskas, D.Matulaitis      
 8  Rytis Kuzminskas 
 Darius Matulaitis 
  21:7  21:9 [23']      
    [60] 16:10   Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas  
 5  Tomas Buinevičius 
 Vytautas Krinickas 
      21:16  21:15 [26']  
[43] 14:30   T.Buinevičius, V.Krinickas      
 12  Vaidas Alaunis 
 Justas Čekavičius 
  21:17  21:13 [24']      
  [52] 15:20   T.Buinevičius, V.Krinickas    
 13  Robertas Boiko 
 Audrius Kucevičius 
    24:22  22:20 [24']    
[44] 14:30   R.Jakimavičius, V.Pečiulis      
 4  Ričardas Jakimavičius 
 Viktoras Pečiulis 
  21:10  21:9 [18']       1-a vieta
      [70] 17:30   A.Bičiūnas, T.Kiveris
 3  Mindaugas Pacevičius 
 Darius Širmenis 
        21:10  21:8 [22']
 M.Pacevičius, D.Širmenis      
 14       ->      
  [53] 15:20   M.Pacevičius, D.Širmenis    
 11  Donatas Stankevičius 
 Ričardas Mališauskas 
    21:18  21:13 [22']    
[45] 14:30   D.Stankevičius, R.Mališauskas      
 6  Raimondas Šulskis 
 Saulius Pilinkus 
  21:17  15:21  21:14 [31']      
    [61] 16:10   A.Bičiūnas, T.Kiveris  
 7  Deilas Pacevičius 
 Remigijus Žukauskas 
      23:21  21:16 [27']  
[46] 14:55   D.Pacevičius, R.Žukauskas      
 10  Martynas Pužauskas 
 Almantas Vizbara 
  21:19  16:21  21:18 [36']      
  [54] 15:45   A.Bičiūnas, T.Kiveris    
 15         21:19  21:16 [22']    
 A.Bičiūnas, T.Kiveris      
 2  Andrius Bičiūnas 
 Tomas Kiveris 
  ->    T.Buinevičius, V.Krinickas   3-a vieta
      [71] 17:30   M.Pacevičius, D.Širmenis
       M.Pacevičius, D.Širmenis   22:20  21:10 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kuzminskas, D.Matulaitis    
    [62] 16:40   R.Kuzminskas, D.Matulaitis  
     R.Jakimavičius, V.Pečiulis   21:6  21:12 [24']   5-a vieta
      [72] 17:30   R.Kuzminskas, D.Matulaitis
     D.Stankevičius, R.Mališauskas     21:13  21:17 [17']
    [63] 16:40   D.Pacevičius, R.Žukauskas  
     D.Pacevičius, R.Žukauskas   21:13  21:12 [19']  
         
         
       R.Jakimavičius, V.Pečiulis   7-a vieta
      [73] 17:30   R.Jakimavičius, V.Pečiulis
       D.Stankevičius, R.Mališauskas   21:9  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Steponavičius, A.Ūzas    
   Ž.Steponavičius, A.Ūzas   ->    
    [64] 16:40   R.Boiko, A.Kucevičius  
   V.Alaunis, J.Čekavičius     18:21  21:16  21:15 [38']  
  [55] 15:45   R.Boiko, A.Kucevičius    
   R.Boiko, A.Kucevičius   21:19  21:18 [24']     9-a vieta
      [74] 17:55   M.Pužauskas, A.Vizbara
        21:17  21:6
   R.Šulskis, S.Pilinkus    
   R.Šulskis, S.Pilinkus   ->    
    [65] 16:40   M.Pužauskas, A.Vizbara  
   M.Pužauskas, A.Vizbara     21:11  21:17 [27']  
   M.Pužauskas, A.Vizbara    
    ->    
         
       Ž.Steponavičius, A.Ūzas   11-a vieta
      [75] 17:55   Ž.Steponavičius, A.Ūzas
       R.Šulskis, S.Pilinkus   21:19  21:4 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Alaunis, J.Čekavičius  
     V.Alaunis, J.Čekavičius   ->   13-a vieta
       V.Alaunis, J.Čekavičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.