Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti, Data: 2020-02-15, Vieta: Bastilija, Tauragė  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   3     1       1.8 
 Suaug C 
   4     1       1 
   8           1.4 
 11           2.8 
 Suaug D 
   3     1       0.25 
   4     1       0.3 
   8           0.9 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   15 d.  10:00  Suaug C   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   21:14  16:21  21:14    E.Gedminas  F.Gedminaitė   36'  
 2   15 d.  10:00  Suaug C   MX    V.Sutkaitis  J.Pilypaitė   18:21  21:18  21:19    J.Maziliauskas  E.Gedminienė   35'  
 3   15 d.  10:00  Suaug C   MX    K.Krūminas  G.Krūminienė   21:14  21:14    R.Reimeris  L.Gorienė   25'  
 4   15 d.  10:00  Suaug D   MX    M.Loveikis  E.Grigeliūnienė   18:21  20:22    V.Liorančas  G.Stašinskaitė   25'  
 5   15 d.  10:00  Suaug D   MX    D.Jurgilas  K.Freimanaitė   21:15  18:21  23:21    G.Bartušis  A.Stankutė   39'  
 6   15 d.  10:00  Suaug D   MX    S.Kubiliūnas  R.Džervė   21:23  21:16  15:21    J.Šileris  L.Žukauskaitė   37'  
 7   15 d.  10:25  Suaug D   MX    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   9:21  12:21    R.Grytė  S.Norgailaitė   18'  
 8   15 d.  10:25  Suaug C   MX    G.Stasiulis  J.Sereckienė   16:21  21:13  21:13    P.Liutikas  D.Liutikė   36'  
 9   15 d.  10:25  Suaug C   MX    M.Butautas  I.Savickienė   10:21  15:21    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   20'  
 10   15 d.  10:25  Suaug C   MX    V.Martinkus  I.Vaicekauskienė   21:13  11:21  21:11    V.Sutkaitis  J.Pilypaitė   29'  
 11   15 d.  10:25  Suaug C   MX    K.Krūminas  G.Krūminienė   10:21  21:8  21:17    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   31'  
 12   15 d.  10:25  Suaug D   MX    V.Liorančas  G.Stašinskaitė   11:21  23:21  14:21    D.Jurgilas  K.Freimanaitė   33'  
 13   15 d.  10:50  Suaug D   MX    J.Šileris  L.Žukauskaitė   18:21  11:21    R.Grytė  S.Norgailaitė   21'  
 14   15 d.  10:50  Suaug D   MX    M.Loveikis  E.Grigeliūnienė   21:14  21:14    G.Bartušis  A.Stankutė   21'  
 15   15 d.  10:50  Suaug D   MX    S.Kubiliūnas  R.Džervė   13:21  16:21    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   22'  
 16   15 d.  10:50  Suaug C   MX    G.Stasiulis  J.Sereckienė   21:17  18:21  21:7    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   32'  
 17   15 d.  10:50  Suaug C   MX    V.Martinkus  I.Vaicekauskienė   15:21  21:17  21:7    K.Krūminas  G.Krūminienė   29'  
 18   15 d.  10:50  Suaug C   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   12:21  21:11  21:18    M.Butautas  I.Savickienė   32'  
 19   15 d.  11:15  Suaug C   MX    V.Sutkaitis  J.Pilypaitė   21:15  15:21  20:22    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   35'  
 20   15 d.  11:15  Suaug C   MX    J.Maziliauskas  E.Gedminienė   21:18  21:17    R.Reimeris  L.Gorienė   21'  
 21   15 d.  11:15  Suaug D   MX    D.Jurgilas  K.Freimanaitė   16:21  14:21    R.Grytė  S.Norgailaitė   24'  
 22   15 d.  11:15  Suaug D   MX    V.Liorančas  G.Stašinskaitė   20:22  21:23    J.Šileris  L.Žukauskaitė   27'  
 23   15 d.  11:15  Suaug D   MX    M.Loveikis  E.Grigeliūnienė   21:10  17:21  21:7    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   29'  
 24   15 d.  11:15  Suaug D   MX    G.Bartušis  A.Stankutė   21:11  6:21  16:21    S.Kubiliūnas  R.Džervė   22'  
 25   15 d.  11:40  Suaug C   MX    G.Stasiulis  J.Sereckienė   21:18  21:16    V.Martinkus  I.Vaicekauskienė   25'  
 26   15 d.  11:40  Suaug C   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:16  19:21  23:25    K.Krūminas  G.Krūminienė   40'  
 27   15 d.  11:40  Suaug C   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   21:23  23:21  20:22    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   46'  
 28   15 d.  11:40  Suaug C   MX    M.Butautas  I.Savickienė   18:21  21:14  24:22    V.Sutkaitis  J.Pilypaitė   33'  
 29   15 d.  11:40  Suaug C   MX    E.Gedminas  F.Gedminaitė   14:21  19:21    J.Maziliauskas  E.Gedminienė   28'  
 30   15 d.  11:40  Suaug D   MD    G.Noreikienė  G.Urbonienė   21:11  21:11    L.Norgailienė  D.Skarbalė   32'  
 31   15 d.  12:05  Suaug D   MD    S.Jankauskienė  A.Vaitkutė   18:21  19:21    G.Stašinskaitė  L.Žukauskaitė   32'  
 32   15 d.  12:05  Suaug D   VD    D.Jurgilas  V.Sutkaitis   21:16  21:11    R.Grytė  T.Tenikaitis   26'  
 33   15 d.  12:05  Suaug C   MD    S.Čečkauskienė  D.Liutikė   23:21  21:10    L.Gorienė  A.Stankutė   29'  
 34   15 d.  12:05  Suaug C   MD    K.Freimanaitė  L.Šiaučiūnienė   23:21  21:11    I.Savickienė  J.Sereckienė   26'  
 35   15 d.  12:05  Suaug C   MD    E.Grigeliūnienė  G.Krūminienė   21:13  21:18    S.Norgailaitė  J.Pilypaitė   22'  
 36   15 d.  12:05  Suaug C   MD    R.Džervė  M.Petreikytė   15:21  15:21    F.Gedminaitė  E.Gedminienė   28'  
 37   15 d.  12:30  Suaug C   VD    K.Krūminas  G.Šiaučiūnas   21:10  16:21  17:21    M.Butautas  R.Reimeris   38'  
 38   15 d.  12:30  Suaug C   VD    E.Gedminas  J.Maziliauskas   19:21  4:21    M.Juodvalkis  P.Liutikas   22'  
 39   15 d.  12:30  Suaug B   VD    D.Gudavičius  V.Martinkus   21:17  10:21  21:18    V.Bagdanavičius  J.Malinauskas   46'  
 40   15 d.  12:30  Suaug D   MD    G.Noreikienė  G.Urbonienė   11:21  11:21    G.Stašinskaitė  L.Žukauskaitė   21'  
 41   15 d.  12:30  Suaug D   MD    S.Jankauskienė  A.Vaitkutė   21:10  21:14    L.Norgailienė  D.Skarbalė   24'  
 42   15 d.  12:30  Suaug D   VD    V.Liorančas  J.Šileris   21:14  21:19    R.Grytė  T.Tenikaitis   30'  
 43   15 d.  12:55  Suaug C   MD    S.Čečkauskienė  D.Liutikė   21:16  21:19    K.Freimanaitė  L.Šiaučiūnienė   25'  
 44   15 d.  12:55  Suaug C   MD    E.Grigeliūnienė  G.Krūminienė   19:21  8:21    F.Gedminaitė  E.Gedminienė   20'  
 45   15 d.  12:55  Suaug C   MD    L.Gorienė  A.Stankutė   20:22  18:21    I.Savickienė  J.Sereckienė   26'  
 46   15 d.  12:55  Suaug C   MD    S.Norgailaitė  J.Pilypaitė   21:4  21:19    R.Džervė  M.Petreikytė   21'  
 47   15 d.  12:55  Suaug C   VD    K.Krūminas  G.Šiaučiūnas   16:21  11:21    M.Juodvalkis  P.Liutikas   35'  
 48   15 d.  12:55  Suaug C   VD    E.Gedminas  J.Maziliauskas   21:16  13:21  14:21    M.Butautas  R.Reimeris   34'  
 49   15 d.  13:20  Suaug B   VD    G.Stasiulis  T.Tiškus   21:18  20:22  17:21    V.Bagdanavičius  J.Malinauskas   50'  
 50   15 d.  13:20  Suaug D   MD    G.Noreikienė  G.Urbonienė   15:21  12:21    S.Jankauskienė  A.Vaitkutė   24'  
 51   15 d.  13:20  Suaug D   MD    G.Stašinskaitė  L.Žukauskaitė   21:10  21:6    L.Norgailienė  D.Skarbalė   23'  
 52   15 d.  13:20  Suaug D   VD    V.Liorančas  J.Šileris   22:20  21:14    D.Jurgilas  V.Sutkaitis   31'  
 53   15 d.  13:20  Suaug C   MD    S.Čečkauskienė  D.Liutikė   16:21  16:21    F.Gedminaitė  E.Gedminienė   26'  
 54   15 d.  13:20  Suaug C   MD    K.Freimanaitė  L.Šiaučiūnienė   20:22  12:21    E.Grigeliūnienė  G.Krūminienė   27'  
 55   15 d.  13:45  Suaug C   MD    I.Savickienė  J.Sereckienė   10:21  5:21    S.Norgailaitė  J.Pilypaitė   19'  
 56   15 d.  13:45  Suaug C   MD    L.Gorienė  A.Stankutė   11:21  10:21    R.Džervė  M.Petreikytė   21'  
 57   15 d.  13:45  Suaug C   VD    K.Krūminas  G.Šiaučiūnas   15:21  21:10  16:21    E.Gedminas  J.Maziliauskas   33'  
 58   15 d.  13:45  Suaug C   VD    M.Juodvalkis  P.Liutikas   21:18  21:12    M.Butautas  R.Reimeris   21'  
 59   15 d.  13:45  Suaug B   VD    G.Stasiulis  T.Tiškus   21:15  21:15    D.Gudavičius  V.Martinkus   24'  
59 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.