Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sumer in the City, Data: 2020-07-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   7           1.8 
   3     1       1.4 
   6     2       5.6 
 Suaug C 
   5     1       0.8 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   18 d.  11:00  Suaug C   VD    D.Mazėtis  R.Navaitis   17:21  21:19  21:19    M.Eidėnas  O.Renevis   17  
 2   18 d.  11:00  Suaug C   VD    G.Buitvydas  A.Jakutis   21:18  20:22  17:21    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   20  
 3   18 d.  11:00  Suaug B   VD    M.Danys  J.Masaitis   22:20  21:17    M.Povilaitis  D.Sirvydis   11  
 4   18 d.  11:30  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:19  21:14    M.Eidėnas  O.Renevis   18  
 5   18 d.  11:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  R.Navaitis   19:21  21:14  21:13    G.Buitvydas  A.Jakutis   31  
 6   18 d.  11:30  Suaug B   VD    D.Pakšys  R.Kavaliauskas   21:13  21:9    M.Povilaitis  D.Sirvydis   15  
 7   18 d.  12:00  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:11  20:22  26:24    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   31  
 8   18 d.  12:00  Suaug C   VD    G.Buitvydas  A.Jakutis   21:12  21:12    M.Eidėnas  O.Renevis   16  
 9   18 d.  12:00  Suaug B   VD    D.Pakšys  R.Kavaliauskas   21:19  21:17    M.Danys  J.Masaitis   23  
 10   18 d.  12:30  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:23  15:21    G.Buitvydas  A.Jakutis   20  
 11   18 d.  12:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  R.Navaitis   21:17  21:17    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   17  
 12   18 d.  13:00  Suaug C   VD    V.Jankauskas  D.Likas   21:18  21:15    D.Mazėtis  R.Navaitis   18  
 13   18 d.  13:00  Suaug C   VD    A.Borisenko  Ž.Kvartūnas   21:10  21:16    M.Eidėnas  O.Renevis   13  
 14   18 d.  13:30  Suaug B   MX    M.Povilaitis  D.Lubė   21:15  21:16    D.Sirvydis  I.Gudelytė   15  
 15   18 d.  13:30  Suaug B   MX    D.Likas  Ž.Simonaitytė   18:21  17:21    R.Januševičius  V.Zonytė   17  
 16   18 d.  14:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:19  21:17    D.Sirvydis  I.Gudelytė   18  
 17   18 d.  14:00  Suaug B   MX    M.Dagilis  E.Likienė   21:8  21:12    R.Januševičius  V.Zonytė   12  
 18   18 d.  14:30  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:14  12:21  21:17    M.Povilaitis  D.Lubė   30  
 19   18 d.  14:30  Suaug B   MX    M.Dagilis  E.Likienė   13:21  15:21    D.Likas  Ž.Simonaitytė   13  
 20   18 d.  15:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  T.Urbonienė   21:15  15:21  26:28    M.Dagilis  E.Likienė   36  
 21   18 d.  15:00  Suaug B   MX    M.Povilaitis  D.Lubė   21:12  21:8    D.Likas  Ž.Simonaitytė   14  
 22   18 d.  15:00  Suaug B   MX    D.Sirvydis  I.Gudelytė   21:11  21:14    R.Januševičius  V.Zonytė   14  
 24   18 d.  15:30  Suaug B   VV    A.Jakutis   13:21  22:20  13:21    R.Kavaliauskas   31  
 25   18 d.  15:30  Suaug B   VV    M.Danys   12:21  11:21    M.Dagilis   16  
 26   18 d.  15:30  Suaug B   VV    J.Masaitis   19:21  10:21    A.Olšauskas   17  
 27   18 d.  16:00  Suaug B   VV    D.Pakšys   21:6  21:5    R.Kavaliauskas   6  
 28   18 d.  16:00  Suaug B   VV    M.Dagilis   21:11  21:8    A.Olšauskas   16  
 29   18 d.  16:00  Suaug B   VV    M.Danys   21:15  21:10    J.Masaitis   9  
 30   18 d.  16:30  Suaug B   VV    D.Pakšys   21:17  11:21  6:21    M.Dagilis   26  
 31   18 d.  16:30  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   21:17  22:20    A.Olšauskas   24  
 32   18 d.  16:30  Suaug B   VV    A.Jakutis   16:21  4:21    M.Danys   18  
32 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 108 109 
BWF Sudirman Cup
2021-05-23 10:00 2021-05-30 14:00
Nenustatyta,
Kavos eros taurė
2021-05-22 10:00 2021-05-22 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Bastilija, Tauragė
PBL 8 Metai ►Pavasario linksmybės◄
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-16 13:00 2021-05-16 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 2 etapas)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Ds)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL 59-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir
RSL Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas

2021-05-08 12:00 2021-05-09 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC vienetų turnyras
2021-05-08 10:00 2021-05-08 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.