Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Aivaras Kvedarauskas 
 Mindaugas Dagilis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kvedarauskas, M.Dagilis      
 16       ->      
  [112] 15:40   A.Kvedarauskas, M.Dagilis    
 9  Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
    21:14  21:16 [28']    
[96] 14:50   Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 8  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  21:10  21:9 [21']      
    [127] 16:30   V.Bagdanavičius, M.Šames  
 5  Benas Vaškevičius 
 Mantas Maulė 
      21:12  21:9 [26']  
 B.Vaškevičius, M.Maulė      
 12       ->      
  [113] 15:40   V.Bagdanavičius, M.Šames    
 13         21:15  21:12 [30']    
 V.Bagdanavičius, M.Šames      
 4  Vilius Bagdanavičius 
 Mark Šames 
  ->       1-a vieta
      [139] 17:20   I.Reznikas, J.Petkus
 3  Edgaras Slušnys 
 Mamertas Noreika 
        21:15  21:11 [27']
 E.Slušnys, M.Noreika      
 14       ->      
  [114] 15:40   E.Slušnys, M.Noreika    
 11  Gedmantas Čepkauskas 
 Andrius Montrimas 
    23:21  21:11 [33']    
[97] 14:50   L.Supronas, Š.Stumbra      
 6  Linas Supronas 
 Šarūnas Stumbra 
  21:15  13:21  21:16 [34']      
    [128] 16:30   I.Reznikas, J.Petkus  
 7  Mantas Palubinskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:11  21:11 [19']  
[98] 14:50   M.Palubinskas, V.Pratusevičius      
 10  Domas Pakšys 
 Rapolas Grigaliūnas 
  21:13  21:15 [25']      
  [115] 15:40   I.Reznikas, J.Petkus    
 15         21:12  21:10 [26']    
 I.Reznikas, J.Petkus      
 2  Ignas Reznikas 
 Jonas Petkus 
  ->    A.Kvedarauskas, M.Dagilis   3-a vieta
      [140] 17:20   E.Slušnys, M.Noreika
       E.Slušnys, M.Noreika   21:18  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka    
    [129] 16:30   B.Vaškevičius, M.Maulė  
     B.Vaškevičius, M.Maulė   21:16  21:17 [22']   5-a vieta
      [141] 17:20   B.Vaškevičius, M.Maulė
     L.Supronas, Š.Stumbra     21:17  21:15 [25']
    [130] 16:30   M.Palubinskas, V.Pratusevičius  
     M.Palubinskas, V.Pratusevičius   20:22  21:18  21:19 [40']  
         
         
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   7-a vieta
     
       L.Supronas, Š.Stumbra   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas   ->    
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [131] 16:30   G.Čepkauskas, A.Montrimas
        21:16  21:14 [25']
   G.Čepkauskas, A.Montrimas    
   G.Čepkauskas, A.Montrimas   ->    
    [116] 15:40   G.Čepkauskas, A.Montrimas  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas     19:21  21:15  23:21 [51']  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.