Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2020-06-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
21
14
21
13
21
16
21
8
 36'
84/51
33
2
1
2 Mindaugas Loveikis 
 Diana Darbutienė 
14
21
13
21
21
13
21
9
 34'
69/64
5
1
2
3 Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
16
21
8
21
 36'
13
21
9
21
 34'
46/84
-38
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Martinkus 
 Inga Vaicekauskienė 
23
21
21
16
 11'
21
11
21
8
 34'
86/56
30
2
1
2 Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
21
23
16
21
 11'
21
18
21
15
 34'
79/77
2
1
2
3 Mindaugas Pacevičius 
 Sonata Buikienė 
11
21
8
21
 34'
18
21
15
21
 34'
52/84
-32
0
3



2020-06-13  
   1-a vieta
 1    Arūnas Petkevičius,  Oksana Radzevičienė  
[19] 11:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 2    Vidas Martinkus,  Inga Vaicekauskienė   21:19  21:14 [24']
   



2020-06-13  
   3-a vieta
 3    Mindaugas Loveikis,  Diana Darbutienė  
[20] 11:20   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
 4    Aleksas Tamašauskas,  Modesta Kožkuvienė   21:17  21:6 [24']
   



2020-06-13  
   5-a vieta
 5    Pavel Šavareiko,  Viktorija Ivaščenkova  
[21] 11:20   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova
 6    Mindaugas Pacevičius,  Sonata Buikienė   21:14  16:21  21:10 [65']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.