Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2020-06-20, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   7     2       3.2 
   5     1       2.8 
 Suaug D 
   8     2       0.8 
   8     2       1.4 
 14           1.8 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   20 d.  10:00  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  G.Krūminienė   21:9  21:8    A.Stankutė  J.Misiuvienė   20'  
 2   20 d.  10:00  Suaug D   MD    A.Kasparavičienė  A.Comaitė   22:24  21:17  21:19    K.Freimanaitė  J.Repšienė   34'  
 3   20 d.  10:00  Suaug D   MD    J.Sereckienė  R.Staupelienė   12:21  16:21    R.Džervė  V.Martinkienė   22'  
 4   20 d.  10:00  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   15:21  21:14  12:21    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   36'  
 5   20 d.  10:25  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  G.Krūminienė   21:17  22:20    K.Freimanaitė  J.Repšienė   23'  
 6   20 d.  10:25  Suaug D   MD    A.Kasparavičienė  A.Comaitė   21:15  21:11    A.Stankutė  J.Misiuvienė   15'  
 7   20 d.  10:25  Suaug D   MD    J.Sereckienė  R.Staupelienė   17:21  24:22  18:21    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   42'  
 8   20 d.  10:25  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   16:21  21:13  21:9    R.Džervė  V.Martinkienė   36'  
 9   20 d.  10:50  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  G.Krūminienė   21:12  13:21  21:18    A.Kasparavičienė  A.Comaitė   32'  
 10   20 d.  10:50  Suaug D   MD    K.Freimanaitė  J.Repšienė   19:21  21:9  21:17    A.Stankutė  J.Misiuvienė   31'  
 11   20 d.  10:50  Suaug D   MD    J.Sereckienė  R.Staupelienė   13:21  15:21    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   24'  
 12   20 d.  10:50  Suaug D   MD    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   21:23  11:21    R.Džervė  V.Martinkienė   32'  
 13   20 d.  11:20  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  G.Krūminienė   9:21  21:18  21:16    R.Džervė  V.Martinkienė   36'  
 14   20 d.  11:20  Suaug D   MD    A.Kasparavičienė  A.Comaitė   21:13  21:16    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   20'  
 15   20 d.  11:20  Suaug D   MD    K.Freimanaitė  J.Repšienė   21:16  15:21  14:21    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   36'  
 16   20 d.  11:20  Suaug D   MD    J.Sereckienė  R.Staupelienė   17:21  15:21    A.Stankutė  J.Misiuvienė   20'  
 17   20 d.  11:50  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   21:9  21:17    A.Ščerbakovas  O.Ščerbakova   26'  
 18   20 d.  11:50  Suaug B   MX    S.Eibukas  A.Kasparavičienė   21:12  21:13    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21'  
 19   20 d.  11:50  Suaug D   MX    R.Grytė  R.Januškienė   21:18  11:21  7:21    D.Jurgilas  D.Darbutienė   28'  
 20   20 d.  11:50  Suaug D   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   21:14  21:12    E.Roličius  R.Džervė   21'  
 21   20 d.  12:15  Suaug D   MX    S.Paulauskas  J.Repšienė   15:21  15:21    T.Jarutis  J.Misiuvienė   21'  
 22   20 d.  12:15  Suaug D   MX    L.Bečalis  J.Sereckienė   19:21  24:22  25:27    U.Mikalauskas  A.Comaitė   38'  
 23   20 d.  12:15  Suaug D   MX    A.Sirbikė  A.Stankutė   21:11  21:15    H.Smilgevičius  R.Staupelienė   23'  
 24   20 d.  12:15  Suaug D   MX    P.Bareika  S.Kliaubienė   21:16  21:13    R.Ubis  K.Freimanaitė   25'  
 25   20 d.  12:40  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   18:21  21:19  18:21    A.Ščerbakovas  O.Ščerbakova   39'  
 26   20 d.  12:40  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   21:13  21:18    S.Eibukas  A.Kasparavičienė   23'  
 27   20 d.  12:40  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:17  21:19    D.Jurgilas  D.Darbutienė   28'  
 28   20 d.  12:40  Suaug D   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   21:16  21:14    T.Jarutis  J.Misiuvienė   25'  
 29   20 d.  13:05  Suaug D   MX    U.Mikalauskas  A.Comaitė   15:21  15:21    A.Sirbikė  A.Stankutė   21'  
 30   20 d.  13:05  Suaug D   MX    P.Bareika  S.Kliaubienė   21:17  18:21  13:21    K.Krūminas  G.Krūminienė   33'  
 31   20 d.  13:05  Suaug D   MX    E.Roličius  R.Džervė   16:21  21:18  21:12    S.Paulauskas  J.Repšienė   31'  
 32   20 d.  13:05  Suaug D   MX    L.Bečalis  J.Sereckienė   21:16  13:21  21:18    H.Smilgevičius  R.Staupelienė   31'  
 33   20 d.  13:30  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   20:22  15:21    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   28'  
 34   20 d.  13:30  Suaug B   MX    S.Eibukas  A.Kasparavičienė   16:21  15:21    A.Ščerbakovas  O.Ščerbakova   25'  
 35   20 d.  13:30  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   14:21  16:21    P.Liutikas  D.Liutikė   21'  
 36   20 d.  13:30  Suaug D   MX    A.Sirbikė  A.Stankutė   21:15  22:20    K.Krūminas  G.Krūminienė   24'  
 37   20 d.  13:55  Suaug D   MX    D.Jurgilas  D.Darbutienė   21:18  25:23    T.Jarutis  J.Misiuvienė   27'  
 38   20 d.  13:55  Suaug D   MX    U.Mikalauskas  A.Comaitė   21:23  21:13  16:21    P.Bareika  S.Kliaubienė   34'  
 39   20 d.  13:55  Suaug D   MX    R.Grytė  R.Januškienė   9:21  10:21    E.Roličius  R.Džervė   16'  
 40   20 d.  13:55  Suaug D   MX    L.Bečalis  J.Sereckienė   17:21  21:11  15:21    R.Ubis  K.Freimanaitė   30'  
 41   20 d.  14:20  Suaug D   MX    S.Paulauskas  J.Repšienė   21:8  21:19    H.Smilgevičius  R.Staupelienė   24'  
 42   20 d.  14:20  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:19  21:15    S.Eibukas  A.Kasparavičienė   24'  
 43   20 d.  14:20  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   21:15  21:19    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   26'  
 44   20 d.  14:20  Suaug D   MX    P.Liutikas  D.Liutikė   21:14  21:12    A.Sirbikė  A.Stankutė   21'  
 45   20 d.  14:45  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   11:21  18:21    K.Krūminas  G.Krūminienė   19'  
 46   20 d.  14:45  Suaug D   MX    D.Jurgilas  D.Darbutienė   21:15  18:21  17:21    P.Bareika  S.Kliaubienė   37'  
 47   20 d.  14:45  Suaug D   MX    T.Jarutis  J.Misiuvienė   17:21  14:21    U.Mikalauskas  A.Comaitė   18'  
 48   20 d.  14:45  Suaug D   MX    E.Roličius  R.Džervė   24:22  21:19    R.Ubis  K.Freimanaitė   23'  
 49   20 d.  15:10  Suaug D   MX    R.Grytė  R.Januškienė   14:21  12:21    L.Bečalis  J.Sereckienė   17'  
 50   20 d.  15:10  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:19  11:21  22:20    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   33'  
 51   20 d.  15:10  Suaug B   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:16  13:21  18:21    A.Ščerbakovas  O.Ščerbakova   37'  
 52   20 d.  15:35  Suaug D   VD    U.Mikalauskas  H.Smilgevičius   21:13  21:14    R.Andrijauskas  S.Paulauskas   23'  
 53   20 d.  15:35  Suaug D   VD    R.Grytė  D.Jurgilas   18:21  21:15  18:21    L.Bečalis  A.Sirbikė   39'  
 54   20 d.  15:35  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   21:4  21:16    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   20'  
 55   20 d.  15:35  Suaug D   VD    M.Juodvalkis  E.Petrošius   21:18  23:21    N.Gnedojus  R.Ubis   25'  
 56   20 d.  16:00  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   21:16  21:18    P.Liutikas  A.Ščerbakovas   31'  
 57   20 d.  16:00  Suaug B   VD    R.Juknevičius  V.Mackevičius   20:22  20:22    K.Krūminas  G.Šiaučiūnas   28'  
 58   20 d.  16:00  Suaug B   VD    P.Bareika  S.Eibukas   16:21  22:20  21:11    E.Roličius  G.Vaičiulis   32'  
 59   20 d.  16:00  Suaug D   VD    U.Mikalauskas  H.Smilgevičius   21:16  16:21  21:18    L.Bečalis  A.Sirbikė   39'  
 60   20 d.  16:25  Suaug D   VD    R.Grytė  D.Jurgilas   21:10  21:16    R.Andrijauskas  S.Paulauskas   24'  
 61   20 d.  16:25  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   21:16  21:11    N.Gnedojus  R.Ubis   22'  
 62   20 d.  16:25  Suaug D   VD    M.Juodvalkis  E.Petrošius   21:10  21:15    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   23'  
 63   20 d.  16:25  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   13:21  21:15  21:14    K.Krūminas  G.Šiaučiūnas   35'  
 64   20 d.  16:50  Suaug B   VD    R.Juknevičius  V.Mackevičius   11:21  21:17  21:13    P.Liutikas  A.Ščerbakovas   31'  
 65   20 d.  16:50  Suaug B   VD    S.Januška  A.Slušnys   21:17  21:18    E.Roličius  G.Vaičiulis   24'  
 66   20 d.  16:50  Suaug D   VD    U.Mikalauskas  H.Smilgevičius   19:21  19:21    R.Grytė  D.Jurgilas   25'  
 67   20 d.  16:50  Suaug D   VD    L.Bečalis  A.Sirbikė   21:7  21:18    R.Andrijauskas  S.Paulauskas   20'  
 68   20 d.  17:15  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   20:22  16:21    M.Juodvalkis  E.Petrošius   27'  
 69   20 d.  17:15  Suaug D   VD    N.Gnedojus  R.Ubis   21:16  21:7    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   20'  
 70   20 d.  17:15  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   15:21  16:21    R.Juknevičius  V.Mackevičius   23'  
 71   20 d.  17:15  Suaug B   VD    K.Krūminas  G.Šiaučiūnas   21:17  6:21  23:21    P.Liutikas  A.Ščerbakovas   43'  
 72   20 d.  17:40  Suaug B   VD    S.Januška  A.Slušnys   19:21  21:12  21:14    P.Bareika  S.Eibukas   37'  
 73   20 d.  17:40  Suaug D   VD    R.Grytė  D.Jurgilas   21:19  19:21  23:21    M.Juodvalkis  E.Petrošius   37'  
 74   20 d.  17:40  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   9:21  12:21    L.Bečalis  A.Sirbikė   15'  
 75   20 d.  17:40  Suaug D   VD    U.Mikalauskas  H.Smilgevičius   13:21  21:18  22:24    N.Gnedojus  R.Ubis   37'  
 76   20 d.  18:10  Suaug D   VD    R.Andrijauskas  S.Paulauskas   21:14  21:14    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   16'  
 77   20 d.  18:10  Suaug B   VD    S.Januška  A.Slušnys   21:13  21:13    K.Krūminas  G.Šiaučiūnas   23'  
 78   20 d.  18:10  Suaug B   VD    R.Juknevičius  V.Mackevičius   22:20  21:14    P.Bareika  S.Eibukas   23'  
 79   20 d.  18:10  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   21:18  21:12    E.Roličius  G.Vaičiulis   24'  
79 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-11-14 10:00 2020-11-14 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2020-11-14 10:00 2020-11-14 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-14 11:00 2020-11-14 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.