Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2020, Data: 2020-06-06, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   3     1       1.2 
   5     1       2 
 Suaug D 
   7     2       0.6 
   8     2       1.2 
 13           1.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   06 d.  10:00  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  J.Misiuvienė   16:21  21:7  20:22    R.Džervė  V.Martinkienė   44'  
 2   06 d.  10:00  Suaug D   MD    M.Petreikytė  J.Sereckienė   21:18  11:21  17:21    M.Kožkuvienė  A.Mažulienė   36'  
 3   06 d.  10:00  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   15:21  10:21    M.Bogužaitė  K.Pleškytė   21'  
 4   06 d.  10:00  Suaug D   MD    Z.Jarošaitienė  D.Valantinaitė   19:21  22:20  14:21    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   41'  
 5   06 d.  10:25  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  J.Misiuvienė   20:22  21:17  16:21    M.Kožkuvienė  A.Mažulienė   30'  
 6   06 d.  10:25  Suaug D   MD    M.Petreikytė  J.Sereckienė   21:17  16:21  12:21    R.Džervė  V.Martinkienė   31'  
 7   06 d.  10:25  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:18  21:16    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   26'  
 8   06 d.  10:25  Suaug D   MD    Z.Jarošaitienė  D.Valantinaitė   12:21  9:21    M.Bogužaitė  K.Pleškytė   19'  
 9   06 d.  10:50  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  J.Misiuvienė   21:7  21:13    M.Petreikytė  J.Sereckienė   18'  
 10   06 d.  10:50  Suaug D   MD    M.Kožkuvienė  A.Mažulienė   21:13  21:15    R.Džervė  V.Martinkienė   17'  
 11   06 d.  10:50  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   14:21  21:15  17:21    Z.Jarošaitienė  D.Valantinaitė   33'  
 12   06 d.  10:50  Suaug D   MD    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   17:21  8:21    M.Bogužaitė  K.Pleškytė   23'  
 13   06 d.  11:15  Suaug D   MD    M.Kožkuvienė  A.Mažulienė   22:20  11:21  21:18    M.Bogužaitė  K.Pleškytė   21'  
 14   06 d.  11:15  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   18:21  21:16  23:21    R.Džervė  V.Martinkienė   41'  
 15   06 d.  11:15  Suaug D   MD    S.Čečkauskienė  J.Misiuvienė   21:13  22:20    Z.Jarošaitienė  D.Valantinaitė   23'  
 16   06 d.  11:15  Suaug D   MD    M.Petreikytė  J.Sereckienė   21:16  21:15    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   25'  
 17   06 d.  11:45  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   21:18  23:21    W.Harder  M.Petreikytė   30'  
 18   06 d.  11:45  Suaug B   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:6  14:21  15:21    Ž.Sabulis  D.Darbutienė   32'  
 19   06 d.  11:45  Suaug D   MX    A.Jarošaitis  Z.Jarošaitienė   20:22  19:21    M.Loveikis  R.Džervė   28'  
 20   06 d.  11:45  Suaug D   MX    A.Šlaustas  D.Valantinaitė   11:21  21:16  21:12    T.Gunta  M.Bogužaitė   34'  
 21   06 d.  12:10  Suaug D   MX    R.Beniušis  A.Beniušienė   7:21  8:21    M.Butautas  A.Mažulienė   17'  
 22   06 d.  12:10  Suaug D   MX    R.Balvočius  K.Pleškytė   21:8  21:19    V.Pečiulis  M.Kožkuvienė   19'  
 23   06 d.  12:10  Suaug D   MX    G.Misius  J.Misiuvienė   21:18  21:6    E.Jarulaitis  L.Dapševičiūtė   25'  
 24   06 d.  12:10  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   18:21  21:11  13:21    W.Harder  M.Petreikytė   32'  
 25   06 d.  12:35  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   21:15  21:11    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21'  
 26   06 d.  12:35  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:14  22:24  21:19    M.Loveikis  R.Džervė   36'  
 27   06 d.  12:35  Suaug D   MX    A.Šlaustas  D.Valantinaitė   4:21  7:21    M.Butautas  A.Mažulienė   18'  
 28   06 d.  12:35  Suaug D   MX    T.Jarutis  S.Kliaubienė   21:19  19:21  11:21    R.Balvočius  K.Pleškytė   31'  
 29   06 d.  13:00  Suaug D   MX    G.Misius  J.Misiuvienė   11:21  17:21    E.Roličius  J.Sereckienė   24'  
 30   06 d.  13:00  Suaug D   MX    T.Gunta  M.Bogužaitė   21:14  21:9    R.Beniušis  A.Beniušienė   23'  
 31   06 d.  13:00  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:16  21:15    Ž.Sabulis  D.Darbutienė   26'  
 32   06 d.  13:00  Suaug B   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:9  13:21  18:21    W.Harder  M.Petreikytė   39'  
 33   06 d.  13:30  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   9:21  21:15  13:21    M.Butautas  A.Mažulienė   32'  
 34   06 d.  13:30  Suaug D   MX    R.Balvočius  K.Pleškytė   21:12  18:21  21:12    E.Roličius  J.Sereckienė   29'  
 35   06 d.  13:30  Suaug D   MX    M.Loveikis  R.Džervė   21:10  21:13    A.Šlaustas  D.Valantinaitė   20'  
 36   06 d.  13:30  Suaug D   MX    T.Jarutis  S.Kliaubienė   21:12  21:6    G.Misius  J.Misiuvienė   21'  
 37   06 d.  13:55  Suaug D   MX    A.Jarošaitis  Z.Jarošaitienė   21:12  21:11    T.Gunta  M.Bogužaitė   20'  
 38   06 d.  13:55  Suaug D   MX    V.Pečiulis  M.Kožkuvienė   21:9  21:9    E.Jarulaitis  L.Dapševičiūtė   22'  
 39   06 d.  13:55  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:23  21:10  22:20    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   36'  
 40   06 d.  13:55  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   21:16  21:18    Ž.Sabulis  D.Darbutienė   23'  
 41   06 d.  14:20  Suaug D   MX    M.Butautas  A.Mažulienė   21:15  21:13    R.Balvočius  K.Pleškytė   20'  
 42   06 d.  14:20  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   11:21  13:21    E.Roličius  J.Sereckienė   18'  
 43   06 d.  14:20  Suaug D   MX    M.Loveikis  R.Džervė   12:21  21:17  14:21    T.Jarutis  S.Kliaubienė   36'  
 44   06 d.  14:20  Suaug D   MX    A.Šlaustas  D.Valantinaitė   19:21  21:11  20:22    G.Misius  J.Misiuvienė   31'  
 45   06 d.  14:45  Suaug D   MX    A.Jarošaitis  Z.Jarošaitienė   20:22  11:21    V.Pečiulis  M.Kožkuvienė   25'  
 46   06 d.  14:45  Suaug D   MX    T.Gunta  M.Bogužaitė   19:21  21:16  19:21    E.Jarulaitis  L.Dapševičiūtė   32'  
 47   06 d.  14:45  Suaug B   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   18:21  16:21    G.Vaičiulis  V.Martinkienė   23'  
 48   06 d.  14:45  Suaug B   MX    Ž.Sabulis  D.Darbutienė   21:17  16:21  8:21    W.Harder  M.Petreikytė   32'  
 49   06 d.  15:15  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   21:16  21:4    A.Liutkus  G.Misius   17'  
 50   06 d.  15:15  Suaug D   VD    R.Balvočius  A.Jarošaitis   21:16  21:14    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   25'  
 51   06 d.  15:15  Suaug D   VD    R.Beniušis  J.Gedminas   21:17  21:18    T.Gunta  A.Šlaustas   26'  
 52   06 d.  15:15  Suaug B   VD    E.Roličius  G.Vaičiulis   21:12  22:20    Ž.Sabulis  W.Harder   25'  
 53   06 d.  15:40  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   21:19  21:14    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   21'  
 54   06 d.  15:40  Suaug D   VD    R.Balvočius  A.Jarošaitis   21:11  21:18    A.Liutkus  G.Misius   19'  
 55   06 d.  15:40  Suaug D   VD    M.Juodvalkis  E.Petrošius   21:7  21:8    T.Gunta  A.Šlaustas   38'  
 56   06 d.  15:40  Suaug B   VD    A.Slušnys  G.Šiaučiūnas   25:23  21:18    Ž.Sabulis  W.Harder   29'  
 57   06 d.  16:05  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   21:16  22:24  18:21    R.Balvočius  A.Jarošaitis    
 58   06 d.  16:05  Suaug D   VD    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   21:9  21:18    A.Liutkus  G.Misius   27'  
 59   06 d.  16:05  Suaug D   VD    M.Juodvalkis  E.Petrošius   21:14  21:5    R.Beniušis  J.Gedminas    
 60   06 d.  16:05  Suaug B   VD    A.Slušnys  G.Šiaučiūnas   19:21  21:17  22:20    E.Roličius  G.Vaičiulis    
 61   06 d.  16:35  Suaug D   VD    M.Juodvalkis  E.Petrošius   21:12  17:21  17:21    R.Balvočius  A.Jarošaitis    
 62   06 d.  16:35  Suaug D   VD    M.Loveikis  T.Jarutis   21:9  21:15    R.Beniušis  J.Gedminas    
 63   06 d.  16:35  Suaug D   VD    R.Jakimavičius  V.Pečiulis   21:10  21:11    T.Gunta  A.Šlaustas    
63 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.