Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2021-05-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Povilonis 
 Sigita Grigaravičienė 
21
15
18
21
21
14
 45'
21
17
21
16
 23'
21
14
21
16
 30'
144/113
31
3
1
2 Ričardas Liutkus 
 Skaistė Liutkutė 
15
21
21
18
14
21
 45'
21
15
21
15
 31'
21
17
20
22
19
21
 34'
152/150
2
1
3
3 Donatas Budrys 
 Liepa Budrytė 
17
21
16
21
 23'
15
21
15
21
 31'
13
21
13
21
 27'
89/126
-37
0
4
4 Žydrūnas Benaitis 
 Dovilė Benaitė 
14
21
16
21
 30'
17
21
22
20
21
19
 34'
21
13
21
13
 27'
132/128
4
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Ikamas 
 Indra Vaitkevičiūtė 
19
21
21
17
16
21
 34'
16
21
19
21
 17'
91/101
-10
0
3
2 Mantas Varnelis 
 Lina Gorienė 
21
19
17
21
21
16
 34'
14
21
21
23
 26'
94/100
-6
1
2
3 Lukas Žagelis 
 Vaida Valauskienė 
21
16
21
19
 17'
21
14
23
21
 26'
86/70
16
2
1



2021-05-22  
   1-a vieta
 1    Kęstutis Povilonis,  Sigita Grigaravičienė  
[54] 12:20   K.Povilonis, S.Grigaravičienė
 6    Lukas Žagelis,  Vaida Valauskienė   21:7  21:7 [22']
   



2021-05-22  
   3-a vieta
 4    Mantas Varnelis,  Lina Gorienė  
[55] 12:20   Ž.Benaitis, D.Benaitė
 7    Žydrūnas Benaitis,  Dovilė Benaitė   24:22  21:8 [28']
   



2021-05-22  
   5-a vieta
 2    Kęstutis Ikamas,  Indra Vaitkevičiūtė  
[56] 12:20   R.Liutkus, S.Liutkutė
 3    Ričardas Liutkus,  Skaistė Liutkutė   21:11  21:10 [22']
   



 
   7-a vieta
 5    Donatas Budrys,  Liepa Budrytė  
 D.Budrys, L.Budrytė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.