Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Everestos taurė, Data: 2020-10-24, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-24 2020-10-24 2020-10-24 2020-10-24  
 1  Valdas Jankauskas 
 Asta Bačkaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Jankauskas, A.Bačkaitienė      
 16       ->      
  [51] 13:30   M.Atkočaitis, E.Valuckienė    
 9  Alfredas Fedenko 
 Eglė Rimdžiuvienė 
    21:15  21:12 [20']    
[44] 13:00   M.Atkočaitis, E.Valuckienė      
 8  Martynas Atkočaitis 
 Erika Valuckienė 
  21:18  21:19 [22']      
    [63] 14:00   M.Atkočaitis, E.Valuckienė  
 5  Dalius Martinaitis 
 Kotryna Janutaitė 
      19:21  21:19  21:16 [31']  
 D.Martinaitis, K.Janutaitė      
 12       ->      
  [52] 13:30   D.Martinaitis, K.Janutaitė    
 13         21:18  21:17 [23']    
 E.Čižinauskas, D.Lubė      
 4  Evaldas Čižinauskas 
 Diana Lubė 
  ->       1-a vieta
      [74] 15:00   V.Stončius, G.Juršėnaitė
 3  Vygantas Garmus 
 Živilė Šeškevičienė 
        22:20  19:21  22:20 [33']
 V.Garmus, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [54] 13:30   V.Stončius, G.Juršėnaitė    
 11         21:18  13:21  21:19 [38']    
 V.Stončius, G.Juršėnaitė      
 6  Valentas Stončius 
 Goda Juršėnaitė 
  ->      
    [64] 14:30   V.Stončius, G.Juršėnaitė  
 7  Andrius Stankevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
      21:19  21:16 [22']  
[45] 13:00   A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė      
 10  Deivydas Žilinskas 
 Augustė Leimonaitė 
  15:21  21:16  21:15 [42']      
  [55] 13:30   G.Miestauskas, A.Balazaitė    
 15         21:15  21:16 [22']    
 G.Miestauskas, A.Balazaitė      
 2  Giedrius Miestauskas 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->    D.Martinaitis, K.Janutaitė   3-a vieta
      [75] 15:00   G.Miestauskas, A.Balazaitė
       G.Miestauskas, A.Balazaitė   12:21  21:10  22:20 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jankauskas, A.Bačkaitienė    
    [65] 14:30   E.Čižinauskas, D.Lubė  
     E.Čižinauskas, D.Lubė   21:9  17:21  21:7 [28']   5-a vieta
      [76] 15:00   V.Garmus, Ž.Šeškevičienė
     V.Garmus, Ž.Šeškevičienė     21:14  21:14 [24']
    [66] 14:30   V.Garmus, Ž.Šeškevičienė  
     A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė   21:10  21:10 [20']  
         
         
       V.Jankauskas, A.Bačkaitienė   7-a vieta
      [77] 15:00   V.Jankauskas, A.Bačkaitienė
       A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė   21:0 [10']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė    
   A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė   ->    
     A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [56] 13:30   A.Fedenko, E.Rimdžiuvienė
        21:17  21:15 [24']
   .    
    ->    
     D.Žilinskas, A.Leimonaitė  
   D.Žilinskas, A.Leimonaitė     ->  
   D.Žilinskas, A.Leimonaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.