Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2020, Data: 2020-08-01, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-01 2020-08-01 2020-08-01 2020-08-01  
 1  Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas, R.Milašauskaitė      
 16       ->      
  [39] 12:55   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė    
 9  Aleksėj Borisenko 
 Signė Borisenko 
    21:11  21:12 [23']    
[26] 11:40   S.Eibukas, K.Freimanaitė      
 8  Saulius Eibukas 
 Kristina Freimanaitė 
  19:21  21:14  21:13 [34']      
    [53] 14:10   G.Stasiulis, J.Vadeikienė  
 5  Tomas Tiškus 
 Ugnė Tiškutė 
      21:19  22:20 [26']  
 T.Tiškus, U.Tiškutė      
 12       ->      
  [40] 12:55   G.Stasiulis, J.Vadeikienė    
 13         21:16  21:14 [21']    
 G.Stasiulis, J.Vadeikienė      
 4  Giedrius Stasiulis 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [65] 15:25   A.Slušnys, V.Slušnienė
 3  Arnoldas Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
        21:13  21:11 [19']
 A.Slušnys, V.Slušnienė      
 14       ->      
  [41] 12:55   A.Slušnys, V.Slušnienė    
 11  Artūras Ščerbakovas 
 Inga Vaicekauskienė 
    21:12  21:14 [19']    
[27] 11:40   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 6  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:12  21:14 [20']      
    [54] 14:35   A.Slušnys, V.Slušnienė  
 7   Devender Kumar 
 Vaida Martinkienė 
      21:16  21:13 [17']  
[28] 11:40   D.Kumar, V.Martinkienė      
 10   Imants Vinkalns 
 Marta Heize 
  21:17  11:21  30:28 [33']      
  [42] 13:20   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 15         27:25  21:13 [22']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 2  Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    M.Palubinskas, R.Milašauskaitė   3-a vieta
      [66] 15:50   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:18  22:20 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, K.Freimanaitė    
    [55] 14:35   T.Tiškus, U.Tiškutė  
     T.Tiškus, U.Tiškutė   21:19  9:21  23:21 [30']   5-a vieta
      [67] 15:50   T.Tiškus, U.Tiškutė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     22:24  21:16  21:16 [28']
    [56] 14:35   D.Kumar, V.Martinkienė  
     D.Kumar, V.Martinkienė   13:21  21:9  21:15 [26']  
         
         
       S.Eibukas, K.Freimanaitė   7-a vieta
     
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Borisenko, S.Borisenko    
   A.Borisenko, S.Borisenko   ->    
     A.Borisenko, S.Borisenko  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 14:35   A.Borisenko, S.Borisenko
        16:21  21:19  21:13 [32']
   A.Ščerbakovas, I.Vaicekauskienė    
   A.Ščerbakovas, I.Vaicekauskienė   ->    
    [43] 13:20   A.Ščerbakovas, I.Vaicekauskienė  
   I.Vinkalns, M.Heize     21:16  21:18 [23']  
   I.Vinkalns, M.Heize    
    ->    
         
        11-a vieta
       I.Vinkalns, M.Heize
       I.Vinkalns, M.Heize   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.