Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds), Data: 2020-08-15, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Šiaučiūnas        
 32       ->        
  [79] 17:25   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas      
 17  Algirdas Gražys 
 Tomas Petrauskas 
    21:13  21:12 [26']      
[75] 17:00   K.Kučinskas, L.Urniežius        
 16  Kęstutis Kučinskas 
 Laurynas Urniežius 
  21:16  21:9 [24']        
    [89] 18:15   K.Krūminas, G.Šiaučiūnas    
 9  Simonas Paulauskas 
 Nerijus Valuckas 
      21:16  21:12 [25']    
 S.Paulauskas, N.Valuckas        
 24       ->        
  [80] 17:25   R.Kazlauskas, N.Molis      
 25         22:20  13:21  21:16 [37']      
 R.Kazlauskas, N.Molis        
 8  Ričardas Kazlauskas 
 Nerijus Molis 
  ->        
      [99] 19:05   P.Liutikas, A.Stankevičius  
 5  Darius Jurgilas 
 Vitalij Krasovskij 
        21:11  21:14 [25']  
 D.Jurgilas, V.Krasovskij        
 28       ->        
  [81] 17:25   D.Jurgilas, V.Krasovskij      
 21         21:14  21:9 [23']      
 V.Liutika, R.Vasilevskis        
 12  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  ->        
    [90] 18:15   P.Liutikas, A.Stankevičius    
 13  Giedrius Lukošius 
 Henrikas Smilgevičius 
      21:13  21:10 [23']    
[76] 17:00   G.Lukošius, H.Smilgevičius        
 20  Alfredas Jakštas 
 Robertas Ražauskas 
  21:7  21:6 [16']        
  [82] 17:25   P.Liutikas, A.Stankevičius      
 29         21:14  21:17 [24']      
 P.Liutikas, A.Stankevičius        
 4  Paulius Liutikas 
 Andrius Stankevičius 
  ->         1-a vieta
        [109] 20:20   P.Liutikas, A.Stankevičius
 3  Audrius Lesinskas 
 Ramūnas Paškevičius 
          21:13  21:15 [24']
 A.Lesinskas, R.Paškevičius        
 30       ->        
  [83] 17:50   A.Lesinskas, R.Paškevičius      
 19  Martynas Puodžiukas 
 Antanas Rimdžius 
    21:11  14:21  21:19 [34']      
[77] 17:00   A.Borisenko, V.Vasilčenko        
 14  Aleksėj Borisenko 
 Valerij Vasilčenko 
  16:21  21:9  21:14 [31']        
    [91] 18:40   A.Fedenko, Č.Ramanauskas    
 11  Vilmantas Liorančas 
 Jonas Šileris 
      21:17  21:11 [25']    
 V.Liorančas, J.Šileris        
 22       ->        
  [84] 17:50   A.Fedenko, Č.Ramanauskas      
 27         21:14  10:21  21:11 [32']      
 A.Fedenko, Č.Ramanauskas        
 6  Alfredas Fedenko 
 Česlovas Ramanauskas 
  ->        
      [100] 19:30   G.Strumila, T.Staniulis  
 7  Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
        21:16  21:12 [23']  
 R.Grytė, T.Jarutis        
 26       ->        
  [85] 17:50   M.Narkus, A.Urbonas      
 23         21:13  23:21 [24']      
 M.Narkus, A.Urbonas        
 10  Mindaugas Narkus 
 Aidas Urbonas 
  ->        
    [92] 18:40   G.Strumila, T.Staniulis    
 15  Gražvydas Petrauskas 
 Žilvinas Rėklaitis 
      21:12  21:13 [21']    
[78] 17:00   G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis        
 18  Virgilijus Bučius 
 Aurelijus Šadauskas 
  10:21  21:13  21:17 [35']      K.Krūminas, G.Šiaučiūnas   3-a vieta
  [86] 17:50   G.Strumila, T.Staniulis   [110] 20:20   A.Fedenko, Č.Ramanauskas
 31         21:14  21:18 [23']    A.Fedenko, Č.Ramanauskas   22:20  22:20 [27']
 G.Strumila, T.Staniulis        
 2  Giedrius Strumila 
 Tadas Staniulis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Kazlauskas, N.Molis    
      [101] 19:30   D.Jurgilas, V.Krasovskij  
       D.Jurgilas, V.Krasovskij   21:15  21:13 [27']   5-a vieta
        [111] 20:45   A.Lesinskas, R.Paškevičius
       A.Lesinskas, R.Paškevičius     21:12  21:15 [31']
      [102] 19:30   A.Lesinskas, R.Paškevičius  
       M.Narkus, A.Urbonas   19:21  21:17  21:16 [35']  
           
           
         R.Kazlauskas, N.Molis   7-a vieta
       
         M.Narkus, A.Urbonas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Kučinskas, L.Urniežius      
    [93] 18:40   S.Paulauskas, N.Valuckas    
     S.Paulauskas, N.Valuckas   21:16  22:20 [28']    
      [103] 19:30   S.Paulauskas, N.Valuckas  
     V.Liutika, R.Vasilevskis     21:19  21:18 [28']  
    [94] 18:40   G.Lukošius, H.Smilgevičius    
     G.Lukošius, H.Smilgevičius   21:12  21:11 [20']     9-a vieta
        [112] 20:45   S.Paulauskas, N.Valuckas
     A.Borisenko, V.Vasilčenko       21:19  21:13 [25']
    [95] 19:05   V.Liorančas, J.Šileris    
     V.Liorančas, J.Šileris   21:11  19:21  21:8 [30']    
      [104] 19:55   R.Grytė, T.Jarutis  
     R.Grytė, T.Jarutis     21:15  21:15 [18']  
    [96] 19:05   R.Grytė, T.Jarutis    
     G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   21:14  21:16 [21']    
           
         G.Lukošius, H.Smilgevičius   11-a vieta
       
         V.Liorančas, J.Šileris   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Kučinskas, L.Urniežius    
      [105] 19:55   K.Kučinskas, L.Urniežius  
       V.Liutika, R.Vasilevskis   21:15  21:11 [23']   13-a vieta
       
       A.Borisenko, V.Vasilčenko     ->
      [106] 19:55   A.Borisenko, V.Vasilčenko  
       G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   21:11  21:13 [39']  
           
           
         V.Liutika, R.Vasilevskis   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Petrauskas, Ž.Rėklaitis   ->
         
   A.Gražys, T.Petrauskas      
   A.Gražys, T.Petrauskas   ->      
     A.Gražys, T.Petrauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [87] 18:15   A.Gražys, T.Petrauskas  
        21:14  21:12 [20']  
   .      
    ->      
     A.Jakštas, R.Ražauskas    
   A.Jakštas, R.Ražauskas     ->    
   A.Jakštas, R.Ražauskas      
    ->       17-a vieta
        [97] 19:05   V.Bučius, A.Šadauskas
          21:7  21:17 [22']
   M.Puodžiukas, A.Rimdžius      
   M.Puodžiukas, A.Rimdžius   ->      
     M.Puodžiukas, A.Rimdžius    
      ->    
   .      
    ->      
      [88] 18:15   V.Bučius, A.Šadauskas  
        21:13  21:19 [23']  
   .      
    ->      
     V.Bučius, A.Šadauskas    
   V.Bučius, A.Šadauskas     ->    
   V.Bučius, A.Šadauskas      
    ->    A.Jakštas, R.Ražauskas   19-a vieta
        [98] 19:05   M.Puodžiukas, A.Rimdžius
         M.Puodžiukas, A.Rimdžius   21:10  21:9 [19']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.