Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds), Data: 2020-08-15, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1  Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [7] 09:35   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 9  Asta Mastavičiūtė 
 Viktorija Zonytė 
    18:21  21:11  21:11 [38']    
[1] 09:00   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 8  Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
  21:16  21:19 [21']      
    [13] 10:00   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė  
 5  Diana Darbutienė 
 Vaida Martinkienė 
      21:16  21:18 [26']  
[2] 09:00   D.Darbutienė, V.Martinkienė      
 12  Dovilė Grigalauskienė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
  21:18  21:12 [17']      
  [8] 09:35   D.Darbutienė, V.Martinkienė    
 13  Jurgita Šadauskienė 
 Lina Žukauskaitė 
    21:15  22:20 [28']    
[3] 09:00   K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 4  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
  21:11  21:10 [14']       1-a vieta
      [20] 10:50   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė
 3  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:15  21:9 [21']
[4] 09:00   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 14  Gintarė Urbonienė 
 Aušra Vaitkutė 
  21:11  21:5 [15']      
  [9] 09:35   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 11  Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    21:16  23:21 [14']    
[5] 09:15   R.Džervė, I.Vaicekauskienė      
 6  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
  21:18  21:10 [21']      
    [14] 10:00   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7  Kristina Kozlovienė 
 Gitana Krūminienė 
      21:16  22:20 [30']  
[6] 09:15   J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė      
 10  Jolanta Dumčiūtė 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:9  21:17 [24']      
  [10] 09:35   J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė    
 15         21:14  21:16 [26']    
 R.Šidlauskienė, D.Valantinaitė      
 2  Rima Šidlauskienė 
 Diana Valantinaitė 
  ->    D.Darbutienė, V.Martinkienė   3-a vieta
      [21] 10:50   J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė
       J.Dumčiūtė, J.Paškevičienė   21:9  24:22 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [15] 10:25   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     K.Freimanaitė, J.Repšienė   21:15  21:11 [20']   5-a vieta
      [22] 10:50   R.Džervė, I.Vaicekauskienė
     R.Džervė, I.Vaicekauskienė     13:21  21:16  21:9 [31']
    [16] 10:25   R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
     R.Šidlauskienė, D.Valantinaitė   21:19  17:21  21:13 [33']  
         
         
       K.Freimanaitė, J.Repšienė   7-a vieta
      [23] 11:15   K.Freimanaitė, J.Repšienė
       R.Šidlauskienė, D.Valantinaitė   21:19  21:15 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė    
   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė   ->    
    [17] 10:25   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė  
   D.Grigalauskienė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė     19:21  21:17  21:14 [34']  
  [11] 10:00   D.Grigalauskienė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
   J.Šadauskienė, L.Žukauskaitė   21:14  21:8 [20']     9-a vieta
      [24] 11:15   A.Mastavičiūtė, V.Zonytė
   G.Urbonienė, A.Vaitkutė       22:20  21:16 [27']
  [12] 10:00   J.Molienė, G.Ūsienė    
   J.Molienė, G.Ūsienė   21:17  21:16 [26']    
    [18] 10:25   J.Molienė, G.Ūsienė  
   K.Kozlovienė, G.Krūminienė     21:18  21:14 [22']  
   K.Kozlovienė, G.Krūminienė    
    ->    
         
       D.Grigalauskienė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   11-a vieta
      [25] 11:15   K.Kozlovienė, G.Krūminienė
       K.Kozlovienė, G.Krūminienė   21:16  21:10 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Šadauskienė, L.Žukauskaitė  
     J.Šadauskienė, L.Žukauskaitė   ->   13-a vieta
      [19] 10:50   G.Urbonienė, A.Vaitkutė
     G.Urbonienė, A.Vaitkutė     21:11  21:11 [22']
     G.Urbonienė, A.Vaitkutė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     U-15 
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.