Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds), Data: 2020-08-15, Vieta: Palangos SC1, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 32       ->        
  [39] 12:55   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 17  Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
    21:12  21:4 [18']      
[26] 11:40   T.Jarutis, L.Žukauskaitė        
 16  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
  21:15  13:21  21:16 [34']        
    [52] 14:10   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9  Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      21:11  21:11 [22']    
[27] 11:40   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė        
 24  Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
  21:14  21:13 [24']        
  [40] 12:55   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė      
 25  Tomas Petrauskas 
 Gintarė Urbonienė 
    21:18  21:18 [23']      
[28] 11:40   A.Urbonas, E.Grigeliūnienė        
 8  Aidas Urbonas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:10  21:9 [23']        
      [64] 15:25   K.Krūminas, G.Krūminienė  
 5  Tadas Staniulis 
 Renata Staupelienė 
        21:16  15:21  21:16 [31']  
[29] 11:40   T.Staniulis, R.Staupelienė        
 28  Virgilijus Bučius 
 Aušra Vaitkutė 
  21:8  21:11 [20']        
  [41] 12:55   T.Staniulis, R.Staupelienė      
 21  Ričardas Vasilevskis 
 Jolanta Molienė 
    21:19  21:7 [23']      
[30] 12:05   R.Paškevičius, J.Paškevičienė        
 12  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:10  21:15 [24']        
    [53] 14:10   T.Staniulis, R.Staupelienė    
 13  Mindaugas Narkus 
 Rasa Džervė 
      21:13  21:13 [23']    
[31] 12:05   D.Jurgilas, D.Darbutienė        
 20  Darius Jurgilas 
 Diana Darbutienė 
  21:19  14:21  23:21 [42']        
  [42] 13:20   D.Jurgilas, D.Darbutienė      
 29  Algirdas Gražys 
 Kristina Kozlovienė 
    21:19  12:21  21:13 [34']      
[32] 12:05   V.Krasovskij, V.Martinkienė        
 4  Vitalij Krasovskij 
 Vaida Martinkienė 
  21:11  21:14 [22']         1-a vieta
        [72] 16:15   K.Krūminas, G.Krūminienė
 3  Giedrius Strumila 
 Diana Valantinaitė 
          21:16  18:21  21:17 [33']
 G.Strumila, D.Valantinaitė        
 30       ->        
  [43] 13:20   G.Strumila, D.Valantinaitė      
 19  Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:16  21:19 [24']      
[33] 12:05   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė        
 14  Rytis Vasiliauskas 
 Jurga Chomskytė 
  14:21  22:20  21:11 [32']        
    [54] 14:35   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 11  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
      21:13  21:18 [22']    
[34] 12:30   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė        
 22  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  21:8  21:14 [20']        
  [44] 13:20   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 27  Vytautas Liutika 
 Aurelija Venslovė 
    21:11  21:7 [19']      
[35] 12:30   R.Grytė, V.Slušnienė        
 6  Rokas Grytė 
 Violeta Slušnienė 
  21:18  21:11 [22']        
      [65] 15:25   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 7  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
        18:21  22:20  21:15 [37']  
[36] 12:30   P.Liutikas, D.Liutikė        
 26  Nerijus Valuckas 
 Jolanta Dumčiūtė 
  21:6  21:8 [19']        
  [45] 13:20   A.Stankevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 23  Andrius Stankevičius 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
    21:7  21:16 [24']      
[37] 12:30   A.Stankevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė        
 10  Laurynas Urniežius 
 Živilė Simonaitytė 
  21:12  21:7 [22']        
    [55] 14:35   A.Stankevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
 15  Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
      21:14  21:9 [21']    
[38] 12:55   A.Sirbikė, A.Stankutė        
 18  Kęstutis Kučinskas 
 Viktorija Zonytė 
  21:16  5:21  21:18 [32']      T.Staniulis, R.Staupelienė   3-a vieta
  [46] 13:45   M.Juodvalkis, K.Freimanaitė   [73] 16:15   A.Stankevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
 31         21:15  21:16 [21']    A.Stankevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   16:21  21:16  21:19 [60']
 M.Juodvalkis, K.Freimanaitė        
 2  Mindaugas Juodvalkis 
 Kristina Freimanaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė    
      [66] 15:50   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė  
       D.Jurgilas, D.Darbutienė   21:17  21:23  21:17 [41']   5-a vieta
       
       G.Strumila, D.Valantinaitė     ->
      [67] 15:50   G.Strumila, D.Valantinaitė  
       M.Juodvalkis, K.Freimanaitė   21:14  21:18 [15']  
           
           
         D.Jurgilas, D.Darbutienė   7-a vieta
       
         M.Juodvalkis, K.Freimanaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Jarutis, L.Žukauskaitė      
    [56] 14:35   T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
     A.Urbonas, E.Grigeliūnienė   21:18  22:24  23:21 [39']    
      [68] 15:50   V.Krasovskij, V.Martinkienė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė     21:12  21:17 [25']  
    [57] 14:35   V.Krasovskij, V.Martinkienė    
     V.Krasovskij, V.Martinkienė   21:15  14:21  21:19 [40']     9-a vieta
       
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė       ->
    [58] 15:00   R.Grytė, V.Slušnienė    
     R.Grytė, V.Slušnienė   22:20  21:19 [27']    
      [69] 15:50   P.Liutikas, D.Liutikė  
     P.Liutikas, D.Liutikė     21:14  21:11 [21']  
    [59] 15:00   P.Liutikas, D.Liutikė    
     A.Sirbikė, A.Stankutė   21:11  21:12 [21']    
           
         T.Jarutis, L.Žukauskaitė   11-a vieta
       
         R.Grytė, V.Slušnienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Urbonas, E.Grigeliūnienė    
       
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   ->   13-a vieta
       
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė     ->
       
       A.Sirbikė, A.Stankutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   N.Molis, G.Ūsienė      
   N.Molis, G.Ūsienė   ->      
    [60] 15:00   S.Paulauskas, J.Repšienė    
   S.Paulauskas, J.Repšienė     21:16  21:17 [26']    
  [47] 13:45   S.Paulauskas, J.Repšienė      
   T.Petrauskas, G.Urbonienė   21:11  21:12 [22']      
      [70] 16:15   S.Paulauskas, J.Repšienė  
   V.Bučius, A.Vaitkutė       21:18  21:12 [23']  
  [48] 13:45   R.Vasilevskis, J.Molienė      
   R.Vasilevskis, J.Molienė   21:18  14:21  21:12 [33']      
    [61] 15:00   M.Narkus, R.Džervė    
   M.Narkus, R.Džervė     21:18  12:21  21:12 [55']    
  [49] 13:45   M.Narkus, R.Džervė      
   A.Gražys, K.Kozlovienė   22:24  21:13  21:19 [32']       17-a vieta
        [74] 16:40   N.Valuckas, J.Dumčiūtė
          12:21  21:13  21:7 [33']
   R.Vasiliauskas, J.Chomskytė      
   R.Vasiliauskas, J.Chomskytė   ->      
    [62] 15:25   R.Vasiliauskas, J.Chomskytė    
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė     21:19  21:19 [24']    
  [50] 14:10   V.Liutika, A.Venslovė      
   V.Liutika, A.Venslovė   21:9  21:13 [21']      
      [71] 16:15   N.Valuckas, J.Dumčiūtė  
   N.Valuckas, J.Dumčiūtė       21:15  9:21  21:15 [31']  
  [51] 14:10   N.Valuckas, J.Dumčiūtė      
   L.Urniežius, Ž.Simonaitytė   20:22  21:5  21:18 [18']      
    [63] 15:25   N.Valuckas, J.Dumčiūtė    
   K.Kučinskas, V.Zonytė     21:14  21:12 [3']    
   K.Kučinskas, V.Zonytė      
    ->    M.Narkus, R.Džervė   19-a vieta
       
         R.Vasiliauskas, J.Chomskytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       N.Molis, G.Ūsienė    
       
       R.Vasilevskis, J.Molienė   ->   21-a vieta
       
       V.Liutika, A.Venslovė     ->
       
       K.Kučinskas, V.Zonytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     T.Petrauskas, G.Urbonienė   ->    
       
     V.Bučius, A.Vaitkutė     ->  
       
     A.Gražys, K.Kozlovienė   ->     25-a vieta
       
          ->
       
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   ->    
       
     L.Urniežius, Ž.Simonaitytė     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.