Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [35] 12:50   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 9  Vilius Navickas 
 Deima Navickienė 
    21:12  21:15 [21']    
[25] 12:00   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 8  Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
  21:7  21:14 [39']      
    [48] 14:30   A.Slušnys, R.Petrošienė  
 5  Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
      21:11  21:17 [20']  
 A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 12       ->      
  [36] 12:50   G.Vaičiulis, R.Džervė    
 13         21:18  21:12 [28']    
 G.Vaičiulis, R.Džervė      
 4  Gabrielius Vaičiulis 
 Rasa Džervė 
  ->       1-a vieta
      [60] 15:45   A.Slušnys, R.Petrošienė
 3  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
        19:21  21:15  21:9 [32']
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 14       ->      
  [37] 13:15   E.Jakubauskas, A.Kasparavičienė    
 11         21:18  21:23  21:19 [36']    
 E.Jakubauskas, A.Kasparavičienė      
 6  Edvinas Jakubauskas 
 Aldona Kasparavičienė 
  ->      
    [49] 14:30   E.Jakubauskas, A.Kasparavičienė  
 7  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
      21:19  13:21  21:17 [31']  
[26] 12:00   M.Mackevičius, E.Šiušytė      
 10  Matas Mackevičius 
 Evelina Šiušytė 
  22:20  21:7 [25']      
  [38] 13:15   G.Stasiulis, L.Valantiejienė    
 15         21:11  21:16 [22']    
 G.Stasiulis, L.Valantiejienė      
 2  Giedrius Stasiulis 
 Lorena Valantiejienė 
  ->    G.Vaičiulis, R.Džervė   3-a vieta
      [61] 15:45   G.Stasiulis, L.Valantiejienė
       G.Stasiulis, L.Valantiejienė   21:15  21:9 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Turolevičius, R.Platakytė    
    [50] 14:30   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova  
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova   21:17  21:12 [21']   5-a vieta
      [62] 15:45   M.Mackevičius, E.Šiušytė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     21:14  21:8 [2']
    [51] 14:30   M.Mackevičius, E.Šiušytė  
     M.Mackevičius, E.Šiušytė   21:11  21:18 [19']  
         
         
       V.Turolevičius, R.Platakytė   7-a vieta
      [63] 15:45   V.Turolevičius, R.Platakytė
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:15  21:12 [3']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Navickas, D.Navickienė    
   V.Navickas, D.Navickienė   ->    
     V.Navickas, D.Navickienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [39] 13:15   P.Liutikas, D.Liutikė
        21:10  21:11 [20']
   .    
    ->    
     P.Liutikas, D.Liutikė  
   P.Liutikas, D.Liutikė     ->  
   P.Liutikas, D.Liutikė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.