Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2020-10-17, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Elzė Dindaitė    Dėl 1-16 vietos        
 E.Dindaitė        
 32       ->        
  [11] 11:10   V.Juodonytė      
 17  Vesta Juodonytė      21:19  21:17 [26']      
[1] 10:30   V.Juodonytė        
 16  Marija Kolojanskaitė    21:11  21:14 [18']        
    [21] 11:55   N.Puchovičiūtė    
 9  Urtė Gatelytė        21:5  21:14 [22']    
 U.Gatelytė        
 24       ->        
  [8] 10:50   N.Puchovičiūtė      
 25         21:12  21:19 [29']      
 N.Puchovičiūtė        
 8  Nikolė Puchovičiūtė    ->        
      [36] 13:05   M.Rimkutė  
 5  Nomeda Seniūnaitė          18:21  21:12  22:20 [35']  
 N.Seniūnaitė        
 28       ->        
  [12] 11:10   N.Seniūnaitė      
 21  Gerda Navarskaitė      21:12  23:21 [18']      
[2] 10:30   R.Vidzėnaitė        
 12  Rusnė Vidzėnaitė    21:6  21:6 [21']        
    [22] 11:55   M.Rimkutė    
 13  Deimantė Tracevičiūtė        22:20  21:12 [24']    
[3] 10:30   A.Mažulytė        
 20  Aušrinė Mažulytė    21:17  21:19 [22']        
  [13] 11:10   M.Rimkutė      
 29         21:8  21:12 [20']      
 M.Rimkutė        
 4  Marija Rimkutė    ->         1-a vieta
        [49] 13:50   M.Rimkutė
 3  Jorė Kavaliauskaitė            21:16  21:15 [23']
 J.Kavaliauskaitė        
 30       ->        
  [14] 11:10   J.Kavaliauskaitė      
 19  Rusnė Drinkutė      9:21  21:16  22:20 [47']      
[4] 10:30   S.Liutkutė        
 14  Skaistė Liutkutė    21:15  21:18 [46']        
    [23] 11:55   L.Budrytė    
 11  Gretė Velykytė        21:18  21:23  24:22 [49']    
 G.Velykytė        
 22       ->        
  [9] 10:50   L.Budrytė      
 27         21:10  21:14 [28']      
 L.Budrytė        
 6  Liepa Budrytė    ->        
      [37] 13:05   A.Klimaitė  
 7  Aistė Jarutytė          20:22  21:13  21:19 [40']  
 A.Jarutytė        
 26       ->        
  [10] 10:50   A.Jarutytė      
 23         21:18  19:21  21:17 [39']      
 G.Tomkevičiūtė        
 10  Gintarė Tomkevičiūtė    ->        
    [24] 11:55   A.Klimaitė    
 15  Ieva Paškevičiūtė        15:21  21:12  21:7 [26']    
[5] 10:30   R.Vinciūnaitė        
 18  Rasuolė Vinciūnaitė    21:10  21:8 [25']      N.Puchovičiūtė   3-a vieta
  [15] 11:10   A.Klimaitė   [50] 13:50   N.Puchovičiūtė
 31         21:14  21:14 [23']    L.Budrytė   17:21  21:13  21:19 [32']
 A.Klimaitė        
 2  Amelija Klimaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Juodonytė    
      [38] 13:05   N.Seniūnaitė  
       N.Seniūnaitė   21:23  21:17  21:12 [37']   5-a vieta
        [51] 14:10   J.Kavaliauskaitė
       J.Kavaliauskaitė     21:19  21:16 [22']
      [39] 13:05   J.Kavaliauskaitė  
       A.Jarutytė   21:23  21:18  21:18 [42']  
           
           
         V.Juodonytė   7-a vieta
       
         A.Jarutytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Dindaitė      
    [25] 11:55   E.Dindaitė    
     U.Gatelytė   21:18  21:13 [21']    
      [40] 13:05   E.Dindaitė  
     R.Vidzėnaitė     21:12  21:7 [16']  
    [26] 12:20   A.Mažulytė    
     A.Mažulytė   22:20  21:11 [15']     9-a vieta
        [52] 14:10   G.Tomkevičiūtė
     S.Liutkutė       26:24  21:17 [31']
    [27] 12:20   S.Liutkutė    
     G.Velykytė   21:16  21:15 [23']    
      [41] 13:25   G.Tomkevičiūtė  
     G.Tomkevičiūtė     21:12  22:20 [23']  
    [28] 12:20   G.Tomkevičiūtė    
     R.Vinciūnaitė   22:20  21:13 [27']    
           
         A.Mažulytė   11-a vieta
       
         S.Liutkutė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       U.Gatelytė    
      [42] 13:25   U.Gatelytė  
       R.Vidzėnaitė   21:19  21:11 [22']   13-a vieta
       
       G.Velykytė     ->
      [43] 13:25   R.Vinciūnaitė  
       R.Vinciūnaitė   21:15  21:4 [23']  
           
           
         R.Vidzėnaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Velykytė   ->
         
   M.Kolojanskaitė      
   M.Kolojanskaitė   ->      
     M.Kolojanskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [29] 12:20   M.Kolojanskaitė  
        21:13  18:21  21:13 [30']  
   G.Navarskaitė      
   G.Navarskaitė   ->      
    [16] 11:35   D.Tracevičiūtė    
   D.Tracevičiūtė     21:10  22:20 [25']    
   D.Tracevičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [44] 13:25   M.Kolojanskaitė
          16:21  21:12  21:16 [37']
   R.Drinkutė      
   R.Drinkutė   ->      
     R.Drinkutė    
      ->    
   .      
    ->      
      [30] 12:20   I.Paškevičiūtė  
        21:15  16:21  21:15 [35']  
   .      
    ->      
     I.Paškevičiūtė    
   I.Paškevičiūtė     ->    
   I.Paškevičiūtė      
    ->    D.Tracevičiūtė   19-a vieta
       
         R.Drinkutė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Navarskaitė  
       G.Navarskaitė   ->   21-a vieta
         G.Navarskaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.