Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2020-10-17, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1  Aistė Jarutytė 
 Marija Rimkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Jarutytė, M.Rimkutė      
 16       ->      
  [72] 16:05   A.Jarutytė, M.Rimkutė    
 9  Marija Kolojanskaitė 
 Gretė Velykytė 
    21:11  21:12 [21']    
[59] 14:55   A.Mažulytė, U.Tiškutė      
 8  Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
  21:10  21:14 [19']      
    [87] 17:15   A.Jarutytė, M.Rimkutė  
 5  Liepa Budrytė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
      21:19  21:10 [20']  
 L.Budrytė, R.Vidzėnaitė      
 12       ->      
  [73] 16:05   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė    
 13         21:19  21:16 [24']    
 U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė      
 4  Urtė Gatelytė 
 Ieva Paškevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [100] 18:00   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė
 3  Nikolė Puchovičiūtė 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
        21:18  21:13 [24']
 N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė      
 14       ->      
  [74] 16:05   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė    
 11  Vesta Juodonytė 
 Rasuolė Vinciūnaitė 
    21:16  21:18 [26']    
[60] 14:55   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė      
 6  Rusnė Drinkutė 
 Amelija Klimaitė 
  18:21  21:19  21:16 [70']      
    [88] 17:15   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė  
 7  Skaistė Liutkutė 
 Nomeda Seniūnaitė 
      21:13  21:16 [23']  
[61] 14:55   S.Liutkutė, N.Seniūnaitė      
 10  Gerda Navarskaitė 
 Deimantė Tracevičiūtė 
  21:5  21:8 [21']      
  [75] 16:05   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 15         21:7  21:17 [21']    
 E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė      
 2  Elzė Dindaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->    U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė   3-a vieta
      [101] 18:00   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė
       E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė   21:14  21:19 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mažulytė, U.Tiškutė    
    [89] 17:15   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
     L.Budrytė, R.Vidzėnaitė   21:19  21:15 [21']   5-a vieta
      [102] 18:25   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė
     V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė     21:16  13:21  21:16 [37']
    [90] 17:15   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė  
     S.Liutkutė, N.Seniūnaitė   21:18  21:9 [26']  
         
         
       L.Budrytė, R.Vidzėnaitė   7-a vieta
      [103] 18:25   S.Liutkutė, N.Seniūnaitė
       S.Liutkutė, N.Seniūnaitė   21:11  21:17 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė    
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė   ->    
     M.Kolojanskaitė, G.Velykytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [91] 17:15   R.Drinkutė, A.Klimaitė
        21:19  17:21  21:9 [37']
   R.Drinkutė, A.Klimaitė    
   R.Drinkutė, A.Klimaitė   ->    
    [76] 16:05   R.Drinkutė, A.Klimaitė  
   G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė     21:11  21:14 [17']  
   G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė
       G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.