Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2021-04-17, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-17 2021-04-17 2021-04-17 2021-04-17  
 1  Perla Murėnaitė 
 Viltė Paulauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [82] 16:55    P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė    
 9  Erika Žiaušytė 
 Ema Purmalytė 
    21:6  21:4 [13']    
[70] 16:15    A.Klimaitė, G.Tomkevičiūtė      
 8  Amelija Klimaitė 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
  21:13  21:17 [18']      
    [97] 17:45    P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė  
 5  Jogailė Kelečiūtė 
 Nikolė Puchovičiūtė 
      21:7  21:7 [16']  
 J.Kelečiūtė, N.Puchovičiūtė      
 12       ->      
  [83] 16:55    J.Kelečiūtė, N.Puchovičiūtė    
 13         21:12  21:18 [20']    
 J.Šalnaitė, M.Barauskaitė      
 4  Jorūnė Šalnaitė 
 Minija Barauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [194] 10:40    P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė
 3  Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Taja Leonovič 
        21:6  21:9 [20']
 M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič      
 14       ->      
  [84] 16:55    M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič    
 11         21:8  21:7 [15']    
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 6  Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->      
    [98] 17:45    A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė  
 7  Greta Vedrickaitė 
 Ieva Šitkauskaitė 
      21:18  14:21  21:15 [33']  
[71] 16:15    G.Vedrickaitė, I.Šitkauskaitė      
 10  Elžbieta Vilimaitė 
 Liepa Budrytė 
  21:16  21:18 [19']      
  [85] 17:05    A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė    
 15         21:6  21:2 [13']    
 A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė      
 2  Augustė Stankevičiūtė 
 Monika Sukackaitė 
  ->    J.Kelečiūtė, N.Puchovičiūtė   3-a vieta
      [195] 10:40    M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič
       M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič   22:20  21:16 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Klimaitė, G.Tomkevičiūtė    
    [99] 17:45    J.Šalnaitė, M.Barauskaitė  
     J.Šalnaitė, M.Barauskaitė   21:6  21:6 [13']   5-a vieta
      [196] 10:40    J.Šalnaitė, M.Barauskaitė
     L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė     21:14  21:10 [19']
    [100] 17:45    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
     G.Vedrickaitė, I.Šitkauskaitė   21:11  21:10 [17']  
         
         
       A.Klimaitė, G.Tomkevičiūtė   7-a vieta
     
       G.Vedrickaitė, I.Šitkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Žiaušytė, E.Purmalytė    
   E.Žiaušytė, E.Purmalytė   ->    
     E.Žiaušytė, E.Purmalytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [86] 17:05    E.Vilimaitė, L.Budrytė
        21:12  21:15 [19']
   .    
    ->    
     E.Vilimaitė, L.Budrytė  
   E.Vilimaitė, L.Budrytė     ->  
   E.Vilimaitė, L.Budrytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.