Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2021-04-17, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-17 2021-04-17 2021-04-17 2021-04-18  
 1  Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [39] 14:40    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 9  Nojus Tenikaitis 
 Amelija Klimaitė 
    21:4  21:2 [13']    
[17] 13:40    N.Tenikaitis, A.Klimaitė      
 8  Justinas Tomkevičius 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  16:21  21:15  21:14 [28']      
    [58] 15:40    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė  
 5  Benediktas Kamantauskas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
      21:8  21:13 [16']  
[18] 13:40    V.Šukys, A.Stankevičiūtė      
 12  Vytautas Šukys 
 Augustė Stankevičiūtė 
  24:26  21:19  21:13 [40']      
  [40] 14:40    R.Lesinskas, T.Leonovič    
 13  Deinoras Gudavičius 
 Liepa Aleknavičiūtė 
    21:14  21:18 [21']    
[19] 13:40    R.Lesinskas, T.Leonovič      
 4  Rokas Lesinskas 
 Taja Leonovič 
  17:21  21:15  21:17 [33']       1-a vieta
      [182] 09:50    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
 3  Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
        21:18  21:12 [20']
[20] 13:40    D.Genys, V.Paulauskaitė      
 14  Paulius Jakubčionis 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
  21:5  21:7 [12']      
  [41] 14:50    D.Genys, V.Paulauskaitė    
 11  Domas Daugėla 
 Greta Vedrickaitė 
    21:16  21:6 [17']    
[21] 13:50    S.Skurdauskas, E.Purmalytė      
 6  Simas Skurdauskas 
 Ema Purmalytė 
  21:18  21:7 [14']      
    [59] 15:40    D.Genys, V.Paulauskaitė  
 7  Matas Mackevičius 
 Erika Žiaušytė 
      19:21  21:16  21:15 [34']  
[22] 13:50    M.Mackevičius, E.Žiaušytė      
 10  Tautvydas Puišys 
 Jorūnė Šalnaitė 
  21:23  23:21  21:9 [34']      
  [42] 14:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 15  Benas Markevičius 
 Ieva Šitkauskaitė 
    21:9  21:8 [16']    
[23] 13:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 2  Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  21:2  21:4 [12']    R.Lesinskas, T.Leonovič   3-a vieta
      [183] 09:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
       D.Pakšys, J.Kelečiūtė   21:12  21:15 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Tenikaitis, A.Klimaitė    
    [60] 15:40    V.Šukys, A.Stankevičiūtė  
     V.Šukys, A.Stankevičiūtė   21:6  21:11 [19']   5-a vieta
      [184] 09:50    V.Šukys, A.Stankevičiūtė
     S.Skurdauskas, E.Purmalytė     17:21  21:19  21:14 [32']
    [61] 15:50    S.Skurdauskas, E.Purmalytė  
     M.Mackevičius, E.Žiaušytė   23:21  21:15 [18']  
         
         
       N.Tenikaitis, A.Klimaitė   7-a vieta
     
       M.Mackevičius, E.Žiaušytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė    
   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė   ->    
    [62] 15:50    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė  
   B.Kamantauskas, M.Marcinkevičiūtė     21:17  21:19 [22']  
  [43] 14:50    D.Gudavičius, L.Aleknavičiūtė    
   D.Gudavičius, L.Aleknavičiūtė   17:21  21:17  21:15 [32']     9-a vieta
     
   P.Jakubčionis, G.Tomkevičiūtė       ->
  [44] 14:50    D.Daugėla, G.Vedrickaitė    
   D.Daugėla, G.Vedrickaitė   21:12  21:18 [17']    
    [63] 15:50    T.Puišys, J.Šalnaitė  
   T.Puišys, J.Šalnaitė     21:19  21:13 [17']  
  [45] 15:05    T.Puišys, J.Šalnaitė    
   B.Markevičius, I.Šitkauskaitė   21:8  21:9 [15']    
         
       D.Gudavičius, L.Aleknavičiūtė   11-a vieta
     
       D.Daugėla, G.Vedrickaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     B.Kamantauskas, M.Marcinkevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     P.Jakubčionis, G.Tomkevičiūtė     ->
     
     B.Markevičius, I.Šitkauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.