Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 59-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir
RSL Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
, Data: 2021-05-08, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-05-08 2021-05-08 2021-05-09 2021-05-09  
 1  Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 16       ->      
  [147] 20:10    D.Beržanskis, J.Petkus    
 9  Ramūnas Bilius 
 Vilmantas Pratusevičius 
    21:9  21:13 [17']    
[80] 16:20    R.Bilius, V.Pratusevičius      
 8  Augustas Valatka 
 Domas Pakšys 
  16:21  21:15  21:18 [28']      
    [179] 09:25    D.Beržanskis, J.Petkus  
 5  Linas Supronas 
 Evaldas Bradūnas 
      21:8  21:15 [18']  
[89] 16:45    P.Bertašius, T.Vaškevičius      
 12  Paulius Bertašius 
 Tomas Vaškevičius 
  21:14  21:19 [21']      
  [148] 20:10    P.Bertašius, T.Vaškevičius    
 13         21:16  21:11 [19']    
 M.Noreika, M.Mackevičius      
 4  Mamertas Noreika 
 Matas Mackevičius 
  ->       1-a vieta
      [224] 11:40    D.Beržanskis, J.Petkus
 3  Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
        21:16  21:10 [24']
 E.Slušnys, G.Dima      
 14       ->      
  [149] 20:10    E.Slušnys, G.Dima    
 11  Dovas Genys 
 Dovydas Razas 
    21:16  21:17 [21']    
[81] 16:20    M.Šames, D.Tarachovskij      
 6  Mark Šames 
 Daniel Tarachovskij 
  30:28  21:16 [25']      
    [184] 09:25    E.Slušnys, G.Dima  
 7  Mantas Maulė 
 Kazimieras Dauskurtas 
      26:24  21:15 [22']  
[82] 16:20    M.Maulė, K.Dauskurtas      
 10  Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
  21:15  21:11 [22']      
  [150] 20:10    A.Kvedarauskas, M.Dagilis    
 15         21:19  21:19 [25']    
 A.Kvedarauskas, M.Dagilis      
 2  Aivaras Kvedarauskas 
 Mindaugas Dagilis 
  ->    P.Bertašius, T.Vaškevičius   3-a vieta
      [225] 11:40    A.Kvedarauskas, M.Dagilis
       A.Kvedarauskas, M.Dagilis   21:17  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bilius, V.Pratusevičius    
     
     M.Noreika, M.Mackevičius   ->   5-a vieta
     
     M.Šames, D.Tarachovskij     ->
     
     M.Maulė, K.Dauskurtas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Valatka, D.Pakšys    
   A.Valatka, D.Pakšys   ->    
     
   L.Supronas, E.Bradūnas     ->  
   L.Supronas, E.Bradūnas    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   D.Genys, D.Razas    
   D.Genys, D.Razas   ->    
     
   S.Skurdauskas, Š.Stumbra     ->  
   S.Skurdauskas, Š.Stumbra    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.