Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2021-09-25, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-26 2021-09-26 2021-09-26  
 1  Viltė Paulauskaitė 
 Monika Sukackaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė        
 32       ->        
  [96] 17:20   V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė      
 17  Vesta Juodonytė 
 Austėja Siniūtė 
    21:9  21:6 [19']      
[31] 12:15   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė        
 16  Marija Kolojanskaitė 
 Gretė Velykytė 
  15:21  21:11  21:18 [35']        
    [165] 11:00   V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė    
 9  Gabija Beržinskaitė 
 Liepa Budrytė 
      21:8  21:7 [21']    
 G.Beržinskaitė, L.Budrytė        
 24       ->        
  [93] 17:20   A.Peleckytė, A.Ralytė      
 25         21:14  21:17 [27']      
 A.Peleckytė, A.Ralytė        
 8  Atėnė Peleckytė 
 Aina Ralytė 
  ->        
      [196] 13:55   V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė  
 5  Marija Rimkutė 
 Augustė Stankevičiūtė 
        21:11  21:8 [20']  
 M.Rimkutė, A.Stankevičiūtė        
 28       ->        
  [94] 17:20   M.Rimkutė, A.Stankevičiūtė      
 21         21:12  21:8 [34']      
 S.Liutkutė, G.Velykytė        
 12  Skaistė Liutkutė 
 Giedra Velykytė 
  ->        
    [166] 11:00   M.Rimkutė, A.Stankevičiūtė    
 13  Adelė Krutkytė 
 Mila Leonovič 
      18:21  21:12  21:17 [43']    
 A.Krutkytė, M.Leonovič        
 20       ->        
  [95] 17:20   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 29         21:9  21:16 [28']      
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė        
 4  Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->         1-a vieta
        [212] 15:40   V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė
 3  Jorė Kavaliauskaitė 
 Jogailė Kelečiūtė 
          21:19  21:10 [25']
 J.Kavaliauskaitė, J.Kelečiūtė        
 30       ->        
  [97] 17:45   J.Kavaliauskaitė, J.Kelečiūtė      
 19  Ugnė Kaminskaitė 
 Ūla Budrytė 
    21:11  21:11 [38']      
[32] 12:35   E.Žiaušytė, U.Mackevičiūtė        
 14  Erika Žiaušytė 
 Urtė Mackevičiūtė 
  12:21  21:9  21:12 [35']        
    [167] 11:00   J.Kavaliauskaitė, J.Kelečiūtė    
 11  Uma Ivanauskaitė 
 Elzė Dindaitė 
      21:17  21:12 [26']    
 U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė        
 22       ->        
  [98] 17:45   U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė      
 27         17:21  21:19  21:13 [40']      
 G.Vedrickaitė, A.Klimaitė        
 6  Greta Vedrickaitė 
 Amelija Klimaitė 
  ->        
      [197] 13:55   J.Kavaliauskaitė, J.Kelečiūtė  
 7  Jorūnė Šalnaitė 
 Nikolė Puchovičiūtė 
        21:18  21:14 [25']  
 J.Šalnaitė, N.Puchovičiūtė        
 26       ->        
  [99] 17:45   J.Šalnaitė, N.Puchovičiūtė      
 23         21:0 [2']      
 U.Gatelytė, N.Seniūnaitė        
 10  Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  ->        
    [168] 11:00   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič    
 15  Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
      17:21  21:19  21:15 [36']    
[33] 12:35   A.Mažulytė, U.Tiškutė        
 18  Ugnė Drungilaitė 
 Roberta Neverauskaitė 
  21:8  21:6 [27']      M.Rimkutė, A.Stankevičiūtė   3-a vieta
  [100] 17:45   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič   [213] 15:40   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič
 31         21:7  21:9 [19']    M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič   21:11  21:11 [25']
 M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič        
 2  Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Taja Leonovič 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Peleckytė, A.Ralytė    
      [198] 13:55   A.Peleckytė, A.Ralytė  
       L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   21:13  20:22  22:20 [51']   5-a vieta
        [214] 15:40   A.Peleckytė, A.Ralytė
       U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė     21:23  21:15  22:20 [41']
      [199] 14:20   J.Šalnaitė, N.Puchovičiūtė  
       J.Šalnaitė, N.Puchovičiūtė   16:21  21:6  21:15 [37']  
           
           
         L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   7-a vieta
       
         U.Ivanauskaitė, E.Dindaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kolojanskaitė, G.Velykytė      
    [174] 11:50   G.Beržinskaitė, L.Budrytė    
     G.Beržinskaitė, L.Budrytė   21:18  21:8 [25']    
       
     S.Liutkutė, G.Velykytė     ->  
    [175] 11:50   S.Liutkutė, G.Velykytė    
     A.Krutkytė, M.Leonovič   21:10  21:14 [23']     9-a vieta
       
     E.Žiaušytė, U.Mackevičiūtė       ->
    [173] 11:25   G.Vedrickaitė, A.Klimaitė    
     G.Vedrickaitė, A.Klimaitė   21:9  21:12 [22']    
       
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė     ->  
     A.Mažulytė, U.Tiškutė    
     A.Mažulytė, U.Tiškutė   21:0    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kolojanskaitė, G.Velykytė    
       
       A.Krutkytė, M.Leonovič   ->   13-a vieta
       
       E.Žiaušytė, U.Mackevičiūtė     ->
       
       U.Gatelytė, N.Seniūnaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Juodonytė, A.Siniūtė      
   V.Juodonytė, A.Siniūtė   ->      
     V.Juodonytė, A.Siniūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   U.Kaminskaitė, Ū.Budrytė      
   U.Kaminskaitė, Ū.Budrytė   ->      
     U.Kaminskaitė, Ū.Budrytė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     U.Drungilaitė, R.Neverauskaitė    
   U.Drungilaitė, R.Neverauskaitė     ->    
   U.Drungilaitė, R.Neverauskaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.