Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj), Data: 2021-05-15, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-05-15 2021-05-15 2021-05-15 2021-05-15 2021-05-15  
 1  Daniel Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [95] 14:10   D.Tankevič      
 17  Mindaugas Švilpa      21:7  21:7 [20']      
[82] 13:30   B.Adamonis        
 16  Benas Adamonis    21:9  21:6 [19']        
    [116] 15:00   D.Tankevič    
 9  Gustas Čekavičius        21:19  21:17 [26']    
 G.Čekavičius        
 24       ->        
  [96] 14:10   M.Lukonas      
 25         21:10  21:16 [22']      
 M.Lukonas        
 8  Mantas Lukonas    ->        
      [140] 16:00   D.Tankevič  
 5  Jogaila Altaravičius          21:19  21:5 [25']  
 J.Altaravičius        
 28       ->        
  [97] 14:10   D.Krūminas      
 21  Gintas Simanavičius      21:14  21:15 [27']      
[83] 13:30   D.Krūminas        
 12  Dainius Krūminas    21:14  21:13 [24']        
    [117] 15:00   J.Skirgaila    
 13  Arnas Krasauskas        18:21  21:14  21:17 [45']    
[84] 13:30   A.Krasauskas        
 20  Gabrielius Dapkus    21:8  21:13 [22']        
  [98] 14:10   J.Skirgaila      
 29         21:15  21:7 [22']      
 J.Skirgaila        
 4  Joringis Skirgaila    ->         1-a vieta
        [174] 17:40   D.Tankevič
 3  Matas Stravinskas            21:5  21:6 [20']
 M.Stravinskas        
 30       ->        
  [99] 14:20   M.Stravinskas      
 19  Erikas Šukutis      21:7  21:16 [20']      
[85] 13:40   I.Martyšius        
 14  Ignas Martyšius    21:13  21:18 [23']        
    [118] 15:10   K.Vilpišauskas    
 11  Emanuelis Vnek        15:21  21:15  21:16 [36']    
[86] 13:40   E.Vnek        
 22  Karolis Vižlianskas    21:13  21:13 [17']        
  [100] 14:20   K.Vilpišauskas      
 27         21:9  21:13 [20']      
 K.Vilpišauskas        
 6  Kajus Vilpišauskas    ->        
      [141] 16:00   A.Baranauskas  
 7  Ugnius Lygnugaris          14:21  21:11  21:11 [33']  
 U.Lygnugaris        
 26       ->        
  [101] 14:20   A.Baranauskas      
 23  Pijus Kovas      21:13  21:11 [19']      
[87] 13:40   A.Baranauskas        
 10  Arijus Baranauskas    19:21  21:18  21:15 [30']        
    [119] 15:10   A.Baranauskas    
 15  Dovydas Navagrudskas        21:12  23:21 [25']    
[88] 13:40   D.Navagrudskas        
 18  Rojus Vaitkevičius    21:16  21:14 [20']      J.Skirgaila   3-a vieta
  [102] 14:20   D.Navagrudskas   [175] 17:40   J.Skirgaila
 31         21:13  21:23  21:13 [33']    K.Vilpišauskas   21:18  21:16 [33']
 R.Krūminas        
 2  Rokas Krūminas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Lukonas    
      [142] 16:10   M.Lukonas  
       D.Krūminas   21:18  21:11 [25']   5-a vieta
        [176] 17:40   M.Stravinskas
       M.Stravinskas     23:21  21:13 [29']
      [143] 16:10   M.Stravinskas  
       D.Navagrudskas   26:24  14:21  21:9 [30']  
           
           
         D.Krūminas   7-a vieta
        [177] 17:40   D.Navagrudskas
         D.Navagrudskas   21:16  20:22  21:8 [32']
      Dėl 9-16 vietos      
     B.Adamonis      
    [120] 15:10   B.Adamonis    
     G.Čekavičius   21:10  21:16 [22']    
      [144] 16:10   B.Adamonis  
     J.Altaravičius     24:22  21:13 [21']  
    [121] 15:10   A.Krasauskas    
     A.Krasauskas   21:13  21:13 [24']     9-a vieta
        [178] 17:50   B.Adamonis
     I.Martyšius       21:16  21:9 [21']
    [122] 15:20   E.Vnek    
     E.Vnek   22:20  21:16 [22']    
      [145] 16:10   E.Vnek  
     U.Lygnugaris     21:17  13:21  21:19 [31']  
    [123] 15:20   U.Lygnugaris    
     R.Krūminas   7:21  21:15  21:17 [31']    
           
         A.Krasauskas   11-a vieta
       
         U.Lygnugaris   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Čekavičius    
      [146] 16:20   G.Čekavičius  
       J.Altaravičius   16:21  21:10  21:12 [33']   13-a vieta
       
       I.Martyšius     ->
      [147] 16:20   R.Krūminas  
       R.Krūminas   25:27  23:21  21:15 [42']  
           
           
         J.Altaravičius   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      I.Martyšius   ->
         
   M.Švilpa      
   M.Švilpa   ->      
     M.Švilpa    
      ->    
   .      
    ->      
      [124] 15:20   G.Simanavičius  
        21:18  19:21  21:17 [30']  
   G.Simanavičius      
   G.Simanavičius   ->      
    [103] 14:30   G.Simanavičius    
   G.Dapkus     21:19  21:11 [24']    
   G.Dapkus      
    ->       17-a vieta
        [148] 16:20   P.Kovas
          21:11  21:10 [21']
   E.Šukutis      
   E.Šukutis   ->      
    [104] 14:30   E.Šukutis    
   K.Vižlianskas     21:18  12:21  22:20 [38']    
   K.Vižlianskas      
    ->      
      [125] 15:20   P.Kovas  
        21:7  21:3 [16']  
   P.Kovas      
   P.Kovas   ->      
    [105] 14:30   P.Kovas    
   R.Vaitkevičius     21:7  21:12 [16']    
   R.Vaitkevičius      
    ->    M.Švilpa   19-a vieta
       
         E.Šukutis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Dapkus  
       G.Dapkus   ->   21-a vieta
       
       K.Vižlianskas     ->
       
       R.Vaitkevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.