Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj), Data: 2021-05-15, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-05-15 2021-05-15 2021-05-15 2021-05-15  
 1  Arijus Baranauskas 
 Matas Stravinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Baranauskas, M.Stravinskas      
 16       ->      
  [26] 11:00   A.Baranauskas, M.Stravinskas    
 9  Mindaugas Švilpa 
 Erikas Šukutis 
    21:8  21:8 [18']    
[10] 10:20   B.Adamonis, R.Vaitkevičius      
 8  Benas Adamonis 
 Rojus Vaitkevičius 
  21:13  21:10 [40']      
    [47] 11:50   M.Lukonas, P.Kovas  
 5  Joringis Skirgaila 
 Daniel Tankevič 
      21:18  21:14 [26']  
 J.Skirgaila, D.Tankevič      
 12       ->      
  [27] 11:00   M.Lukonas, P.Kovas    
 13         16:21  21:18  21:18 [38']    
 M.Lukonas, P.Kovas      
 4  Mantas Lukonas 
 Pijus Kovas 
  ->       1-a vieta
      [66] 12:40   M.Lukonas, P.Kovas
 3  Arnas Krasauskas 
 Dainius Krūminas 
        21:12  21:17 [22']
 A.Krasauskas, D.Krūminas      
 14       ->      
  [28] 11:00   A.Krasauskas, D.Krūminas    
 11  Gabrielius Dapkus 
 Ignas Martyšius 
    21:17  14:21  21:15 [39']    
[11] 10:20   K.Vilpišauskas, D.Navagrudskas      
 6  Kajus Vilpišauskas 
 Dovydas Navagrudskas 
  21:6  21:10 [22']      
    [48] 11:50   A.Krasauskas, D.Krūminas  
 7  Gustas Čekavičius 
 Emanuelis Vnek 
      21:14  21:11 [21']  
[12] 10:20   G.Čekavičius, E.Vnek      
 10  Gintas Simanavičius 
 Karolis Vižlianskas 
  21:11  21:8 [21']      
  [29] 11:00   G.Čekavičius, E.Vnek    
 15         19:21  21:17  21:18 [36']    
 R.Krūminas, U.Lygnugaris      
 2  Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
  ->    A.Baranauskas, M.Stravinskas   3-a vieta
      [67] 12:40   A.Baranauskas, M.Stravinskas
       G.Čekavičius, E.Vnek   21:14  22:20 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Adamonis, R.Vaitkevičius    
    [49] 12:00   J.Skirgaila, D.Tankevič  
     J.Skirgaila, D.Tankevič   21:7  21:18 [21']   5-a vieta
      [68] 12:50   J.Skirgaila, D.Tankevič
     K.Vilpišauskas, D.Navagrudskas     21:17  21:19 [26']
    [50] 12:00   K.Vilpišauskas, D.Navagrudskas  
     R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:13  21:16 [22']  
         
         
       B.Adamonis, R.Vaitkevičius   7-a vieta
      [69] 12:50   R.Krūminas, U.Lygnugaris
       R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:18  14:21  21:18 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Švilpa, E.Šukutis    
   M.Švilpa, E.Šukutis   ->    
     M.Švilpa, E.Šukutis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [51] 12:00   G.Dapkus, I.Martyšius
        21:13  21:15 [24']
   G.Dapkus, I.Martyšius    
   G.Dapkus, I.Martyšius   ->    
    [30] 11:10   G.Dapkus, I.Martyšius  
   G.Simanavičius, K.Vižlianskas     21:11  21:15 [23']  
   G.Simanavičius, K.Vižlianskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Simanavičius, K.Vižlianskas
       G.Simanavičius, K.Vižlianskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.