Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 J.Šalnaitė        
 32       ->        
  [196] 17:55   J.Šalnaitė      
 17  Ieva Paškevičiūtė      21:7  21:7 [24']      
[182] 17:35   G.Velykytė        
 16  Gretė Velykytė    20:22  21:15  21:14 [41']        
    [218] 19:05   J.Šalnaitė    
 9  Giedra Velykytė        21:10  21:3 [20']    
 G.Velykytė        
 24       ->        
  [197] 17:55   N.Seniūnaitė      
 25         13:21  21:18  21:19 [40']      
 N.Seniūnaitė        
 8  Nomeda Seniūnaitė    ->        
      [238] 19:55   J.Šalnaitė  
 5  Goda Vancevičiūtė          21:9  21:7 [22']  
 G.Vancevičiūtė        
 28       ->        
  [198] 18:20   G.Vancevičiūtė      
 21  Marija Kolojanskaitė      21:9  21:7 [30']      
[183] 17:35   L.Budrytė        
 12  Liepa Budrytė    21:8  21:11 [28']        
    [219] 19:05   G.Vancevičiūtė    
 13  Elzė Dindaitė        21:15  21:19 [26']    
[184] 17:35   E.Dindaitė        
 20  Gintarė Tomkevičiūtė    21:12  21:19 [26']        
  [199] 18:20   G.Vedrickaitė      
 29         21:17  21:12 [23']      
 G.Vedrickaitė        
 4  Greta Vedrickaitė    ->         1-a vieta
        [250] 20:20   J.Šalnaitė
 3  Liepa Aleknavičiūtė            21:6  21:9 [23']
 L.Aleknavičiūtė        
 30       ->        
  [200] 18:20   L.Aleknavičiūtė      
 19  Gabija Beržinskaitė      21:17  21:9 [36']      
[185] 17:35   A.Peleckytė        
 14  Atėnė Peleckytė    21:14  21:11 [31']        
    [220] 19:05   L.Aleknavičiūtė    
 11  Urtė Gatelytė        21:19  21:19 [32']    
[186] 17:35   U.Gatelytė        
 22  Liepa Leonavičiūtė    21:18  21:17 [32']        
  [201] 18:20   A.Klimaitė      
 27         21:14  21:11 [29']      
 A.Klimaitė        
 6  Amelija Klimaitė    ->        
      [239] 19:55   L.Aleknavičiūtė  
 7  Nikolė Puchovičiūtė          21:15  25:23 [31']  
 N.Puchovičiūtė        
 26       ->        
  [202] 18:20   J.Kavaliauskaitė      
 23  Agnė Stravinskaitė      6:21  22:20  21:16 [37']      
[187] 17:35   J.Kavaliauskaitė        
 10  Jorė Kavaliauskaitė    21:16  21:15 [26']        
    [221] 19:05   J.Kavaliauskaitė    
 15  Uma Ivanauskaitė        21:13  21:17 [27']    
[188] 17:35   U.Ivanauskaitė        
 18  Skaistė Liutkutė    17:21  21:8  21:10 [44']      G.Vancevičiūtė   3-a vieta
  [203] 18:20   U.Ivanauskaitė   [251] 20:20   J.Kavaliauskaitė
 31         21:15  21:19 [31']    J.Kavaliauskaitė   7:21  21:19  21:17 [34']
 D.Lygnugarytė        
 2  Dangė Lygnugarytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Seniūnaitė    
      [240] 19:55   N.Seniūnaitė  
       G.Vedrickaitė   21:13  13:21  23:21 [33']   5-a vieta
       
       A.Klimaitė     ->
      [241] 19:55   A.Klimaitė  
       U.Ivanauskaitė   21:14  21:16 [36']  
           
           
         G.Vedrickaitė   7-a vieta
       
         U.Ivanauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Velykytė      
    [222] 19:05   G.Velykytė    
     G.Velykytė   21:6  21:12 [24']    
      [242] 19:55   G.Velykytė  
     L.Budrytė     21:12  21:14 [24']  
    [223] 19:05   L.Budrytė    
     E.Dindaitė   21:13  13:21  21:18 [44']     9-a vieta
       
     A.Peleckytė       ->
    [224] 19:05   U.Gatelytė    
     U.Gatelytė     B/Ž    
      [243] 20:20   U.Gatelytė  
     N.Puchovičiūtė     22:20  21:14 [24']  
    [225] 19:30   D.Lygnugarytė    
     D.Lygnugarytė   22:20  15:21  22:20 [35']    
           
         L.Budrytė   11-a vieta
       
         D.Lygnugarytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Velykytė    
       
       E.Dindaitė   ->   13-a vieta
       
       A.Peleckytė     ->
       
       N.Puchovičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   I.Paškevičiūtė      
   I.Paškevičiūtė   ->      
     I.Paškevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [226] 19:30   G.Tomkevičiūtė  
        21:17  21:16 [22']  
   M.Kolojanskaitė      
   M.Kolojanskaitė   ->      
    [204] 18:20   G.Tomkevičiūtė    
   G.Tomkevičiūtė     21:12  21:18 [24']    
   G.Tomkevičiūtė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   G.Beržinskaitė      
   G.Beržinskaitė   ->      
    [205] 18:20   L.Leonavičiūtė    
   L.Leonavičiūtė     21:12  21:12 [24']    
   L.Leonavičiūtė      
    ->      
      [227] 19:30   L.Leonavičiūtė  
        21:16  21:14 [28']  
   A.Stravinskaitė      
   A.Stravinskaitė   ->      
    [206] 18:20   A.Stravinskaitė    
   S.Liutkutė     17:21  21:19  21:17 [42']    
   S.Liutkutė      
    ->    I.Paškevičiūtė   19-a vieta
       
         A.Stravinskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Kolojanskaitė  
       M.Kolojanskaitė   ->   21-a vieta
       
       G.Beržinskaitė     ->
       
       S.Liutkutė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.