Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es), Data: 2021-11-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13  
 1  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Liutika, R.Vasilevskis      
 16       ->      
  [209] 19:45   A.Miliauskas, G.Vilčinskas    
 9  Aivaras Miliauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
    16:21  21:12  21:12 [33']    
[197] 19:20   A.Miliauskas, G.Vilčinskas      
 8  Rolandas Čepulis 
 Linas Janauskas 
  21:12  21:17 [21']      
    [221] 20:35   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas  
 5  Laurynas Mitrulevičius 
 Remigijus Žukauskas 
      21:10  21:19 [24']  
[198] 19:20   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas      
 12  Vilius Klimantavičius 
 Irmantas Viliūnas 
  21:17  21:16 [26']      
  [210] 20:10   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas    
 13  Algirdas Krikščiūnas 
 Artūras Škulevičius 
    21:14  12:21  21:13 [34']    
[199] 19:20   A.Krikščiūnas, A.Škulevičius      
 4  Almantas Meškauskas 
 Raimondas Povilaitis 
  19:21  21:16  21:15 [32']       1-a vieta
      [233] 21:00   A.Gražys, A.Leonavičius
 3  Alius Koroliovas 
 Mindaugas Mažalskis 
        21:14  16:21  21:8 [31']
 A.Koroliovas, M.Mažalskis      
 14       ->      
  [211] 20:10   A.Koroliovas, M.Mažalskis    
 11  Martynas Pužauskas 
 Almantas Vizbara 
    15:21  21:12  21:9 [36']    
[200] 19:20   P.Marčiukaitis, V.Peciukonis      
 6  Povilas Marčiukaitis 
 Vytautas Peciukonis 
  21:19  19:21  21:13 [36']      
    [222] 20:35   A.Gražys, A.Leonavičius  
 7  Algirdas Gražys 
 Andrius Leonavičius 
      21:16  21:16 [24']  
[201] 19:20   A.Gražys, A.Leonavičius      
 10  Tomas Kiveris 
 Žydrūnas Steponavičius 
  21:9  21:8 [22']      
  [212] 20:10   A.Gražys, A.Leonavičius    
 15         21:12  22:24  21:13 [37']    
 D.Širmenis, M.Pacevičius      
 2  Darius Širmenis 
 Mindaugas Pacevičius 
  ->    A.Miliauskas, G.Vilčinskas   3-a vieta
      [234] 21:00   A.Koroliovas, M.Mažalskis
       A.Koroliovas, M.Mažalskis   21:13  9:21  21:11 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Liutika, R.Vasilevskis    
    [223] 20:35   V.Liutika, R.Vasilevskis  
     A.Krikščiūnas, A.Škulevičius   21:15  21:14 [21']   5-a vieta
      [235] 21:00   D.Širmenis, M.Pacevičius
     P.Marčiukaitis, V.Peciukonis     21:14  17:21  21:11 [31']
    [224] 20:35   D.Širmenis, M.Pacevičius  
     D.Širmenis, M.Pacevičius   29:27  21:10 [29']  
         
         
       A.Krikščiūnas, A.Škulevičius   7-a vieta
      [236] 21:00   P.Marčiukaitis, V.Peciukonis
       P.Marčiukaitis, V.Peciukonis   9:21  21:19  21:10 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Čepulis, L.Janauskas    
   R.Čepulis, L.Janauskas   ->    
    [225] 20:35   V.Klimantavičius, I.Viliūnas  
   V.Klimantavičius, I.Viliūnas     14:21  21:18  21:14 [33']  
  [213] 20:10   V.Klimantavičius, I.Viliūnas    
   A.Meškauskas, R.Povilaitis   21:18  16:21  21:16 [32']     9-a vieta
      [237] 21:25   V.Klimantavičius, I.Viliūnas
        18:21  21:16  22:20 [35']
   M.Pužauskas, A.Vizbara    
   M.Pužauskas, A.Vizbara   ->    
    [226] 20:35   M.Pužauskas, A.Vizbara  
   T.Kiveris, Ž.Steponavičius     21:10  21:13 [24']  
   T.Kiveris, Ž.Steponavičius    
    ->    
         
       R.Čepulis, L.Janauskas   11-a vieta
      [238] 21:25   R.Čepulis, L.Janauskas
       T.Kiveris, Ž.Steponavičius   21:13  21:17 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Meškauskas, R.Povilaitis  
     A.Meškauskas, R.Povilaitis   ->   13-a vieta
       A.Meškauskas, R.Povilaitis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.