Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian U15, Data: 2021-10-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 38     8       8 
 52     16       8 
 14           4 
 24           4 
 26           4 
 Diena  29  30  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 133   30 d.  09:30  U-15   MV    A.Korkut   21:4  21:7    D.Kovalchuk   18  
 134   30 d.  09:30  U-15   MV    O.Botsman   17:21  21:15  20:22    S.Yanouskaya   48  
 135   30 d.  09:30  U-15   MV    K.Ziółkowska   21:19  21:15    U.Deremeshko   26  
 136   30 d.  09:30  U-15   MV    M.Koriagina   21:17  21:12    P.Barannyk   23  
 137   30 d.  09:30  U-15   MV    I.Rana Yemişen   19:21  21:14  12:21    A.Arslan   38  
 138   30 d.  09:30  U-15   MV    L.Makowska   7:21  16:21    R.Almalalha   19  
 139   30 d.  10:00  U-15   MV    J.Šalnaitė   21:19  21:16    S.Nikolayeva   24  
 140   30 d.  10:00  U-15   MV    E.Nur Demir   18:21  13:21    A.Alymova   31  
 141   30 d.  10:00  U-15   VV    D.Pakšys   21:6  21:16    M.Seven   22  
 142   30 d.  10:00  U-15   VV    K.Apanovich   13:21  23:21  19:21    V.Kunin   44  
 143   30 d.  10:00  U-15   VV    M.Can Töremiş   21:16  14:21  19:21    B.Puńko   40  
 144   30 d.  10:00  U-15   VV    Y.Erol   21:11  21:9    R.Lesinskas   26  
 145   30 d.  10:30  U-15   MV    A.Korkut   21:17  13:21  23:25    S.Yanouskaya   70  
 146   30 d.  10:30  U-15   MV    K.Ziółkowska   7:21  14:21    M.Koriagina   21  
 147   30 d.  10:30  U-15   MV    A.Arslan   15:21  16:21    R.Almalalha   23  
 148   30 d.  10:30  U-15   MV    J.Šalnaitė   13:21  10:21    A.Alymova   20  
 149   30 d.  11:00  U-15   VD    A.Arda Atak  C.Yazici   0:0    A.Mažeika  J.Ivanauskas    
 150   30 d.  11:00  U-15   VD    T.Žibūda  B.Kamantauskas   21:19  21:18    L.Golovčenko  A.Kviesis   20  
 151   30 d.  11:00  U-15   VD    M.Grytė  N.Tenikaitis   14:21  21:19  21:18    T.Kadiemin  I.Vorobkalo   36  
 152   30 d.  11:00  U-15   VD    D.Tankevič  D.Leonovič   21:11  21:10    K.Apanovich  N.Huterer   19  
 153   30 d.  11:00  U-15   VD    J.Dulemba  B.Puńko   21:19  20:22  14:21    G.Göl  M.Eren Bilgen   35  
 154   30 d.  11:00  U-15   VD    M.Plauška  T.Puišys   3:21  2:21    M.Borisov  A.Ivanov   13  
 155   30 d.  11:30  U-15   MD    U.Ivanauskaitė  E.Dindaitė   5:21  11:21    Y.Tuana Yemişen  I.Rana Yemişen   20  
 156   30 d.  11:30  U-15   MD    A.Golubeva  S.Sypko   17:21  23:21  21:12    K.Danilova  S.Yanouskaya   60  
 157   30 d.  11:30  U-15   MD    M.Rimkutė  A.Ramaneckaitė   10:21  8:21    D.Kovalchuk  P.Barannyk   16  
 158   30 d.  11:30  U-15   MD    D.Lygnugarytė  L.Aleknavičiūtė   21:14  22:20    G.Velykytė  S.Liutkutė   25  
 159   30 d.  11:30  U-15   MD    N.Seniūnaitė  U.Gatelytė   6:21  13:21    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   17  
 160   30 d.  11:30  U-15   MD    M.Güzel  E.Rabia Şimşek   21:10  21:6    G.Velykytė  M.Kolojanskaitė   16  
 161   30 d.  12:00  U-15   MD    S.Sabakonytė  E.Vilimaitė   0:21  1:21    A.Alymova  R.Almalalha   11  
 162   30 d.  12:00  U-15   MD    A.Klimaitė  G.Vedrickaitė   0:0    G.Beržinskaitė  L.Budrytė    
 163   30 d.  12:00  U-15   VD    D.Pakšys  Y.Romaniuk   21:4  21:7    A.Mažeika  J.Ivanauskas   13  
 164   30 d.  12:00  U-15   VD    T.Žibūda  B.Kamantauskas   17:21  19:21    M.Grytė  N.Tenikaitis   19  
 165   30 d.  12:00  U-15   VD    D.Tankevič  D.Leonovič   15:21  16:21    G.Göl  M.Eren Bilgen   24  
 166   30 d.  12:00  U-15   VD    M.Borisov  A.Ivanov   20:22  10:21    M.Seven  M.Can Töremiş   28  
 167   30 d.  12:30  U-15   VD    L.Golovčenko  A.Kviesis   21:19  20:22  21:13    T.Kadiemin  I.Vorobkalo   36  
 168   30 d.  12:30  U-15   VD    K.Apanovich  N.Huterer   12:21  13:21    J.Dulemba  B.Puńko   21  
 169   30 d.  12:30  U-15   MD    O.Botsman  M.Koriagina   21:13  21:6    Y.Tuana Yemişen  I.Rana Yemişen   20  
 170   30 d.  12:30  U-15   MD    A.Golubeva  S.Sypko   21:13  21:6    M.Mackeviča  A.Priedniece   21  
 171   30 d.  12:30  U-15   MD    E.Nur Demir  Z.Berre Ocakoğlu   21:12  21:8    D.Kovalchuk  P.Barannyk   26  
 172   30 d.  12:30  U-15   MD    D.Lygnugarytė  L.Aleknavičiūtė   11:21  14:21    T.Leonovič  A.Stankevičiūtė   23  
 173   30 d.  13:00  U-15   MD    U.Deremeshko  S.Nikolayeva   14:21  21:9  21:15    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   36  
 174   30 d.  13:00  U-15   MD    M.Güzel  E.Rabia Şimşek   8:21  19:21    L.Makowska  K.Ziółkowska   25  
 175   30 d.  13:00  U-15   MD    A.Arslan  D.Ilgin Koçak   7:21  12:21    A.Alymova  R.Almalalha   21  
 176   30 d.  13:00  U-15   MD    A.Klimaitė  G.Vedrickaitė   8:21  7:21    A.Korkut  I.Artan   16  
 177   30 d.  13:00  U-15   MX    I.Vorobkalo  D.Kovalchuk   0:0    C.Yazici  N.Nur Çimen    
 178   30 d.  13:00  U-15   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   21:10  21:7    E.Hovhannisyan  L.Smbatyan   16  
 179   30 d.  13:30  U-15   MX    K.Apanovich  E.Ivendikova   21:14  21:18    L.Golovčenko  M.Mackeviča   22  
 180   30 d.  13:30  U-15   MX    P.Jarašiūnas  S.Liutkutė   0:0    M.Borisov  S.Sypko    
 181   30 d.  13:30  U-15   MX    D.Leonovič  J.Kavaliauskaitė   15:21  17:21    H.Can Arslan  A.Hazal Ari   21  
 182   30 d.  13:30  U-15   MX    J.Dulemba  U.Deremeshko   11:21  15:21    A.Ivanov  K.Danilova   19  
 183   30 d.  13:30  U-15   MX    T.Puišys  J.Šalnaitė   10:21  7:21    T.Kadiemin  S.Nikolayeva   18  
 184   30 d.  13:30  U-15   MX    P.Kovas  P.Barannyk   17:21  21:14  21:14    M.Plauška  G.Vedrickaitė   31  
 185   30 d.  14:00  U-15   MX    K.Sakalauskas  G.Velykytė   0:0    S.Arda Aydin  M.Güzel    
 186   30 d.  14:00  U-15   MX    A.Kviesis  A.Priedniece   22:20  18:21  21:14    B.Kamantauskas  A.Krutkytė   34  
 187   30 d.  14:00  U-15   MD    O.Botsman  M.Koriagina   21:11  21:19    A.Golubeva  S.Sypko   26  
 188   30 d.  14:00  U-15   MD    E.Nur Demir  Z.Berre Ocakoğlu   21:11  21:8    T.Leonovič  A.Stankevičiūtė   23  
 189   30 d.  14:00  U-15   MD    U.Deremeshko  S.Nikolayeva   10:21  17:21    L.Makowska  K.Ziółkowska   25  
 190   30 d.  14:00  U-15   MD    A.Alymova  R.Almalalha   21:7  21:9    A.Korkut  I.Artan   17  
 191   30 d.  14:30  U-15   MD    Y.Tuana Yemişen  I.Rana Yemişen   21:16  21:10    M.Mackeviča  A.Priedniece   21  
 192   30 d.  14:30  U-15   MD    D.Kovalchuk  P.Barannyk   21:18  21:11    D.Lygnugarytė  L.Aleknavičiūtė   26  
 193   30 d.  14:30  U-15   MD    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   19:21  10:21    M.Güzel  E.Rabia Şimşek   22  
 194   30 d.  14:30  U-15   MD    A.Arslan  D.Ilgin Koçak   21:6  21:8    A.Klimaitė  G.Vedrickaitė   16  
 195   30 d.  14:30  U-15   MD    U.Ivanauskaitė  E.Dindaitė   11:21  5:21    K.Danilova  S.Yanouskaya   18  
 196   30 d.  14:30  U-15   MD    M.Rimkutė  A.Ramaneckaitė   0:0    G.Velykytė  S.Liutkutė   10 
 197   30 d.  15:00  U-15   MD    N.Seniūnaitė  U.Gatelytė   21:12  21:18    G.Velykytė  M.Kolojanskaitė   22  
 198   30 d.  15:00  U-15   MD    S.Sabakonytė  E.Vilimaitė   0:0    G.Beržinskaitė  L.Budrytė    
 199   30 d.  15:00  U-15   MX    B.Puńko  K.Ziółkowska   21:6  21:5    I.Vorobkalo  D.Kovalchuk   15  
 200   30 d.  15:00  U-15   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   15:21  13:21    K.Apanovich  E.Ivendikova   21  
 201   30 d.  15:00  U-15   MX    Y.Erol  Z.Berre Ocakoğlu   13:21  15:21    M.Borisov  S.Sypko   28  
 202   30 d.  15:00  U-15   MX    H.Can Arslan  A.Hazal Ari   12:21  7:21    R.Lesinskas  T.Leonovič   19  
 203   30 d.  15:30  U-15   MX    M.Haşim Türksoy  I.Artan   15:21  10:21    A.Ivanov  K.Danilova   19  
 204   30 d.  15:30  U-15   MX    T.Kadiemin  S.Nikolayeva   21:18  21:16    T.Sala  E.Zitane   24  
 205   30 d.  15:30  U-15   MX    P.Kovas  P.Barannyk   21:19  21:19    S.Arda Aydin  M.Güzel   29  
 206   30 d.  15:30  U-15   MX    A.Kviesis  A.Priedniece   6:21  11:21    V.Kunin  R.Almalalha   17  
 207   30 d.  15:30  U-15   MX    E.Hovhannisyan  L.Smbatyan   18:21  18:21    L.Golovčenko  M.Mackeviča   22  
 208   30 d.  15:30  U-15   MX    M.Plauška  G.Vedrickaitė   0:0    K.Sakalauskas  G.Velykytė    
 209   30 d.  16:00  U-15   MX    B.Puńko  K.Ziółkowska   21:17  21:14    K.Apanovich  E.Ivendikova   21  
 210   30 d.  16:00  U-15   MX    M.Borisov  S.Sypko   21:6  21:10    R.Lesinskas  T.Leonovič   19  
 211   30 d.  16:00  U-15   MX    A.Ivanov  K.Danilova   21:12  21:6    T.Kadiemin  S.Nikolayeva   19  
 212   30 d.  16:00  U-15   MX    P.Kovas  P.Barannyk   14:21  16:21    V.Kunin  R.Almalalha   22  
 213   30 d.  16:00  U-15   MX    I.Vorobkalo  D.Kovalchuk   11:21  8:21    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   18  
 214   30 d.  16:00  U-15   MX    Y.Erol  Z.Berre Ocakoğlu   21:10  21:11    H.Can Arslan  A.Hazal Ari   18  
 215   30 d.  16:30  U-15   MX    M.Haşim Türksoy  I.Artan   15:21  21:16  21:17    T.Sala  E.Zitane   30  
 216   30 d.  16:30  U-15   MX    S.Arda Aydin  M.Güzel   21:14  19:21  14:21    A.Kviesis  A.Priedniece   32  
 217   30 d.  16:30  U-15   MX    C.Yazici  N.Nur Çimen   0:0    L.Golovčenko  M.Mackeviča    
 218   30 d.  16:30  U-15   MX    P.Jarašiūnas  S.Liutkutė   0:0    D.Leonovič  J.Kavaliauskaitė    
 219   30 d.  16:30  U-15   MX    J.Dulemba  U.Deremeshko   22:20  21:23  15:21    T.Puišys  J.Šalnaitė   34  
 220   30 d.  16:30  U-15   MX    M.Plauška  G.Vedrickaitė   21:18  21:12    B.Kamantauskas  A.Krutkytė   17  
 221   30 d.  17:00  U-15   VV    D.Pakšys   21:14  21:14    V.Kunin   21  
 222   30 d.  17:00  U-15   VV    B.Puńko   21:17  21:12    Y.Erol   25  
 226   30 d.  17:00  U-15   MV    S.Yanouskaya   14:21  16:21    M.Koriagina   29  
 227   30 d.  17:00  U-15   MV    R.Almalalha   11:21  14:21    A.Alymova   23  
 230   30 d.  17:30  U-15   VD    D.Pakšys  Y.Romaniuk   21:6  21:11    M.Grytė  N.Tenikaitis   16  
 231   30 d.  17:30  U-15   VD    G.Göl  M.Eren Bilgen   16:21  18:21    M.Seven  M.Can Töremiş   24  
 232   30 d.  17:30  U-15   VD    A.Mažeika  J.Ivanauskas   17:21  18:21    T.Žibūda  B.Kamantauskas   18  
 233   30 d.  17:30  U-15   VD    D.Tankevič  D.Leonovič   14:21  9:21    M.Borisov  A.Ivanov   21  
 234   30 d.  17:30  U-15   VD    A.Arda Atak  C.Yazici   0:0    L.Golovčenko  A.Kviesis    
 235   30 d.  17:30  U-15   VD    J.Dulemba  B.Puńko   21:16  23:21    M.Plauška  T.Puišys   20  
 236   30 d.  18:00  U-15   MD    O.Botsman  M.Koriagina   21:12  21:15    E.Nur Demir  Z.Berre Ocakoğlu   25  
 237   30 d.  18:00  U-15   MD    L.Makowska  K.Ziółkowska   8:21  12:21    A.Alymova  R.Almalalha   25  
 238   30 d.  18:30  U-15   MX    B.Puńko  K.Ziółkowska   0:0    M.Borisov  S.Sypko    
 239   30 d.  18:30  U-15   MX    A.Ivanov  K.Danilova   13:21  11:21    V.Kunin  R.Almalalha   21  
 240   30 d.  19:00  U-15   VV    D.Pakšys   16:21  21:11  18:21    B.Puńko   37  
 241   30 d.  19:00  U-15   MV    M.Koriagina   21:17  17:21  21:12    A.Alymova   36  
 242   30 d.  19:30  U-15   MD    O.Botsman  M.Koriagina   19:21  17:21    A.Alymova  R.Almalalha   28  
 242   30 d.  19:30  U-15   VD    D.Pakšys  Y.Romaniuk   16:21  13:21    M.Seven  M.Can Töremiş   23  
 243   30 d.  20:00  U-15   MX    M.Borisov  S.Sypko   21:13  21:16    V.Kunin  R.Almalalha   24  
107 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.