Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25, Data: 2021-10-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Linas Supronas 
 Justė Kazakauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 L.Supronas, J.Kazakauskaitė        
 32       ->        
  [56] 12:40   L.Supronas, J.Kazakauskaitė      
 17  Gediminas Fridricas 
 Saulina Norgailaitė 
    21:19  16:21  21:19 [43']      
[37] 11:25   D.Genys, G.Jurkevičiūtė        
 16  Dovas Genys 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  20:22  21:19  21:11 [33']        
    [78] 13:55   L.Supronas, J.Kazakauskaitė    
 9  Martynas Povilaitis 
 Vaiva Kelečienė 
      21:19  21:12 [31']    
[44] 11:50   M.Povilaitis, V.Kelečienė        
 24  Simas Skurdauskas 
 Aušrinė Mažulytė 
  21:15  21:11 [22']        
  [57] 12:40   D.Narvilas, A.Stankutė      
 25         22:20  21:14 [28']      
 D.Narvilas, A.Stankutė        
 8  Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
  ->        
      [95] 15:10   P.Bartušis, E.Keturakytė  
 5  Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
        21:12  21:11 [24']  
 S.Stravinskas, T.Rakauskaitė        
 28       ->        
  [58] 12:40   P.Bartušis, E.Keturakytė      
 21  Alfredas Fedenko 
 Veronika Michailova 
    21:11  21:7 [21']      
[38] 11:25   P.Bartušis, E.Keturakytė        
 12  Povilas Bartušis 
 Evelina Keturakytė 
  21:16  21:13 [24']        
    [79] 13:55   P.Bartušis, E.Keturakytė    
 13  Deinoras Gudavičius 
 Dovilė Butvydaitė 
      18:21  21:16  21:6 [34']    
[39] 11:25   A.Valantiejus, E.Šiušytė        
 20  Andrius Valantiejus 
 Evelina Šiušytė 
  14:21  21:15  22:20 [37']        
  [59] 12:40   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė      
 29         21:10  21:11 [20']      
 R.Lesinskas, V.Paulauskaitė        
 4  Rokas Lesinskas 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [103] 16:00   P.Bartušis, E.Keturakytė
 3  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
          21:15  21:18 [31']
 A.Slušnys, R.Petrošienė        
 30       ->        
  [60] 12:40   R.Bilius, J.Bilienė      
 19  Vaidas Sutkaitis 
 Lorena Valantiejienė 
    21:18  18:21  21:17 [36']      
[40] 11:25   R.Bilius, J.Bilienė        
 14  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  21:10  21:15 [20']        
    [80] 14:20   G.Zaborskis, G.Janušonytė    
 11  Gabrielius Vaičiulis 
 Rasa Džervė 
      21:18  27:29  21:12 [43']    
[41] 11:25   G.Zaborskis, G.Janušonytė        
 22  Gediminas Zaborskis 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:14  21:18 [24']        
  [61] 13:05   G.Zaborskis, G.Janušonytė      
 27         21:15  18:21  21:8 [34']      
 T.Tiškus, A.Mažulienė        
 6  Tomas Tiškus 
 Asta Mažulienė 
  ->        
      [96] 15:10   D.Razas, U.Sakalauskaitė  
 7  Renaldas Šileris 
 Justė Žibūdienė 
        21:14  21:14 [23']  
 R.Šileris, J.Žibūdienė        
 26       ->        
  [62] 13:05   R.Šileris, J.Žibūdienė      
 23  Artūras Sirbikė 
 Deima Navickienė 
    21:18  21:18 [23']      
[42] 11:50   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė        
 10  Giedrius Stasiulis 
 Dominyka Dragūnaitė 
  21:16  21:15 [25']        
    [81] 14:20   D.Razas, U.Sakalauskaitė    
 15  Matas Mackevičius 
 Erika Žiaušytė 
      22:20  18:21  21:19 [40']    
[43] 11:50   D.Razas, U.Sakalauskaitė        
 18  Dovydas Razas 
 Ugnė Sakalauskaitė 
  21:9  21:12 [22']      L.Supronas, J.Kazakauskaitė   3-a vieta
  [63] 13:05   D.Razas, U.Sakalauskaitė   [104] 16:00   L.Supronas, J.Kazakauskaitė
 31         21:13  21:9 [25']    G.Zaborskis, G.Janušonytė   22:20  21:15 [27']
 M.Palubinskas, R.Milašauskaitė        
 2  Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Narvilas, A.Stankutė    
      [97] 15:10   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė  
       R.Lesinskas, V.Paulauskaitė   22:20  21:19 [31']   5-a vieta
       
       R.Bilius, J.Bilienė     ->
      [98] 15:35   R.Šileris, J.Žibūdienė  
       R.Šileris, J.Žibūdienė   21:12  21:11 [21']  
           
           
         D.Narvilas, A.Stankutė   7-a vieta
       
         R.Bilius, J.Bilienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Genys, G.Jurkevičiūtė      
    [82] 14:20   D.Genys, G.Jurkevičiūtė    
     M.Povilaitis, V.Kelečienė   21:17  5:21  21:19 [31']    
      [99] 15:35   D.Genys, G.Jurkevičiūtė  
     S.Stravinskas, T.Rakauskaitė     21:19  21:12 [23']  
    [83] 14:20   S.Stravinskas, T.Rakauskaitė    
     A.Valantiejus, E.Šiušytė   21:17  21:18 [25']     9-a vieta
       
     A.Slušnys, R.Petrošienė       ->
    [84] 14:20   T.Tiškus, A.Mažulienė    
     T.Tiškus, A.Mažulienė   21:17  21:15 [24']    
      [100] 15:35   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė  
     G.Stasiulis, D.Dragūnaitė     27:25  21:10 [31']  
    [85] 14:20   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė    
     M.Palubinskas, R.Milašauskaitė   21:12  21:13 [22']    
           
         S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   11-a vieta
       
         T.Tiškus, A.Mažulienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Povilaitis, V.Kelečienė    
       
       A.Valantiejus, E.Šiušytė   ->   13-a vieta
       
       A.Slušnys, R.Petrošienė     ->
       
       M.Palubinskas, R.Milašauskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Fridricas, S.Norgailaitė      
   G.Fridricas, S.Norgailaitė   ->      
    [64] 13:05   G.Fridricas, S.Norgailaitė    
   S.Skurdauskas, A.Mažulytė     21:16  21:12 [24']    
   S.Skurdauskas, A.Mažulytė      
    ->      
      [86] 14:45   A.Fedenko, V.Michailova  
        21:19  19:21  21:18 [37']  
   A.Fedenko, V.Michailova      
   A.Fedenko, V.Michailova   ->      
    [65] 13:05   A.Fedenko, V.Michailova    
   D.Gudavičius, D.Butvydaitė     28:26  26:24 [30']    
   D.Gudavičius, D.Butvydaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   V.Sutkaitis, L.Valantiejienė      
   V.Sutkaitis, L.Valantiejienė   ->      
    [66] 13:05   G.Vaičiulis, R.Džervė    
   G.Vaičiulis, R.Džervė     21:18  21:13 [25']    
   G.Vaičiulis, R.Džervė      
    ->      
      [87] 14:45   G.Vaičiulis, R.Džervė  
        21:19  23:21 [28']  
   A.Sirbikė, D.Navickienė      
   A.Sirbikė, D.Navickienė   ->      
    [67] 13:05   M.Mackevičius, E.Žiaušytė    
   M.Mackevičius, E.Žiaušytė     21:14  21:11 [27']    
   M.Mackevičius, E.Žiaušytė      
    ->    G.Fridricas, S.Norgailaitė   19-a vieta
       
         M.Mackevičius, E.Žiaušytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       S.Skurdauskas, A.Mažulytė    
       
       D.Gudavičius, D.Butvydaitė   ->   21-a vieta
       
       V.Sutkaitis, L.Valantiejienė     ->
       
       A.Sirbikė, D.Navickienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.