Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25, Data: 2021-10-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Rokas Krūminas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Krūminas, R.Krūminas      
 16       ->      
  [116] 16:55   A.Pičiacha, M.Mažalskis    
 9  Egidijus Serdikevičius 
 Mantas Šiupinys 
    21:19  21:15 [24']    
[105] 16:30   A.Pičiacha, M.Mažalskis      
 8  Artūras Pičiacha 
 Mindaugas Mažalskis 
  21:12  21:12 [22']      
    [128] 17:45   I.Lukoševičius, M.Revinskas  
 5  Darius Jurgilas 
 Vaidas Trumpaitis 
      21:11  11:21  24:22 [31']  
 D.Jurgilas, V.Trumpaitis      
 12       ->      
  [117] 17:20   I.Lukoševičius, M.Revinskas    
 13         21:16  21:14 [26']    
 I.Lukoševičius, M.Revinskas      
 4  Ignas Lukoševičius 
 Matas Revinskas 
  ->       1-a vieta
      [139] 18:35   R.Grytė, T.Jarutis
 3  Mindaugas Juodvalkis 
 Edmundas Petrošius 
        21:18  15:21  21:14 [32']
 M.Juodvalkis, E.Petrošius      
 14       ->      
  [118] 17:20   A.Kamantauskas, V.Liutika    
 11  Marijus Zigmuntas 
 Mantas Varnelis 
    21:16  23:21 [24']    
[106] 16:30   A.Kamantauskas, V.Liutika      
 6  Aurimas Kamantauskas 
 Vytautas Liutika 
  21:9  21:14 [21']      
    [129] 18:10   R.Grytė, T.Jarutis  
 7  Vilmantas Liorančas 
 Tomas Tenikaitis 
      21:17  21:11 [22']  
[107] 16:30   V.Liorančas, T.Tenikaitis      
 10  Audrius Lesinskas 
 Algimantas Plytnikas 
  21:16  21:19 [27']      
  [119] 17:20   R.Grytė, T.Jarutis    
 15         21:12  19:21  21:18 [35']    
 R.Grytė, T.Jarutis      
 2  Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
  ->    A.Pičiacha, M.Mažalskis   3-a vieta
      [140] 18:35   A.Pičiacha, M.Mažalskis
       A.Kamantauskas, V.Liutika   15:21  21:7  21:19 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, R.Krūminas    
    [130] 18:10   K.Krūminas, R.Krūminas  
     D.Jurgilas, V.Trumpaitis   22:20  18:21  21:19 [37']   5-a vieta
     
     M.Juodvalkis, E.Petrošius     ->
    [131] 18:10   V.Liorančas, T.Tenikaitis  
     V.Liorančas, T.Tenikaitis   18:21  21:16  21:15 [35']  
         
         
       D.Jurgilas, V.Trumpaitis   7-a vieta
     
       M.Juodvalkis, E.Petrošius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys    
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys   ->    
     E.Serdikevičius, M.Šiupinys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [141] 19:00   A.Lesinskas, A.Plytnikas
        21:18  21:9 [25']
   M.Zigmuntas, M.Varnelis    
   M.Zigmuntas, M.Varnelis   ->    
    [132] 18:10   A.Lesinskas, A.Plytnikas  
   A.Lesinskas, A.Plytnikas     21:10  21:11 [22']  
   A.Lesinskas, A.Plytnikas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Zigmuntas, M.Varnelis
       M.Zigmuntas, M.Varnelis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.