Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 3 etapas), Data: 2021-05-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-05-29 2021-05-29 2021-05-29 2021-05-29  
 1  Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Balaišis, V.Balaišis      
 16       ->      
  [115] 15:50   P.Balaišis, V.Balaišis    
 9  Dainius Kecorius 
 Robertas Januševičius 
    21:12  21:19 [25']    
[101] 15:00   D.Kecorius, R.Januševičius      
 8  Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
  21:13  14:21  21:18 [36']      
    [133] 17:00   P.Balaišis, V.Balaišis  
 5  Ričardas Liutkus 
 Vaidas Šmitas 
      21:13  21:16 [25']  
[102] 15:10   R.Liutkus, V.Šmitas      
 12  Saulius Pilinkus 
 Darius Širmenis 
  21:10  21:17 [22']      
  [116] 16:00   R.Liutkus, V.Šmitas    
 13         21:19  21:13 [28']    
 V.Liutika, R.Vasilevskis      
 4  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  ->       1-a vieta
      [151] 18:00   P.Balaišis, V.Balaišis
 3  Arūnas Liočas 
 Saulius Venslovas 
        21:17  21:18 [36']
 A.Liočas, S.Venslovas      
 14       ->      
  [117] 16:00   A.Liočas, S.Venslovas    
 11  Žilvinas Rėklaitis 
 Remigijus Žukauskas 
    21:18  22:20 [32']    
[103] 15:10   R.Juodsnukis, Ž.Slavickas      
 6  Romutis Juodsnukis 
 Žygimantas Slavickas 
  21:11  21:23  21:16 [38']      
    [134] 17:00   A.Brazauskas, M.Brazauskas  
 7  Audrius Brazauskas 
 Marius Brazauskas 
      21:8  26:24 [25']  
[104] 15:10   A.Brazauskas, M.Brazauskas      
 10  Mindaugas Pacevičius 
 Martynas Krisiukas 
  21:17  21:10 [21']      
  [118] 16:00   A.Brazauskas, M.Brazauskas    
 15         21:14  21:16 [23']    
 P.Bareika, K.Ikamas      
 2  Paulius Bareika 
 Kęstutis Ikamas 
  ->    R.Liutkus, V.Šmitas   3-a vieta
      [152] 18:00   A.Liočas, S.Venslovas
       A.Liočas, S.Venslovas   21:8  17:21  21:15 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kecorius, R.Januševičius    
    [135] 17:00   D.Kecorius, R.Januševičius  
     V.Liutika, R.Vasilevskis   21:14  14:21  21:17 [35']   5-a vieta
      [153] 18:00   R.Juodsnukis, Ž.Slavickas
     R.Juodsnukis, Ž.Slavickas     21:17  16:21  23:21 [10']
    [136] 17:10   R.Juodsnukis, Ž.Slavickas  
     P.Bareika, K.Ikamas   11:21  21:19  21:18 [49']  
         
         
       V.Liutika, R.Vasilevskis   7-a vieta
      [154] 18:10   V.Liutika, R.Vasilevskis
       P.Bareika, K.Ikamas   17:21  21:17  21:12 [5']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas    
   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   ->    
    [119] 16:10   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas  
   S.Pilinkus, D.Širmenis     21:14  21:8 [30']  
   S.Pilinkus, D.Širmenis    
    ->     9-a vieta
      [137] 17:10   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas
        13:21  21:14  21:8 [48']
   Ž.Rėklaitis, R.Žukauskas    
   Ž.Rėklaitis, R.Žukauskas   ->    
    [120] 16:10   M.Pacevičius, M.Krisiukas  
   M.Pacevičius, M.Krisiukas     21:15  21:17 [23']  
   M.Pacevičius, M.Krisiukas    
    ->    
         
       S.Pilinkus, D.Širmenis   11-a vieta
      [138] 17:10   Ž.Rėklaitis, R.Žukauskas
       Ž.Rėklaitis, R.Žukauskas   21:15  21:8 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.