Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-04-24, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24 2021-04-24  
 1  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė      
 16       ->      
   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [77] 14:00   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė  
 5  Vitalija Movšovič 
 Vaida Slušnienė 
      21:17  21:12 [25']  
 V.Movšovič, V.Slušnienė      
 12       ->      
  [56] 13:00   J.Kelečiūtė, M.Sukackaitė    
 13         13:21  21:14  21:19 [44']    
 J.Kelečiūtė, M.Sukackaitė      
 4  Jogailė Kelečiūtė 
 Monika Sukackaitė 
  ->       1-a vieta
      [97] 15:10   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė
 3  Giedrė Dapkuvienė 
 Monika Plytnikaitė 
        21:12  21:18 [26']
 G.Dapkuvienė, M.Plytnikaitė      
 14       ->      
  [57] 13:00   G.Dapkuvienė, M.Plytnikaitė    
 11  Veronika Michailova 
 Emilija Unte 
    21:16  21:19 [33']    
[39] 12:10   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič      
 6  Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Taja Leonovič 
  21:16  19:21  21:11 [38']      
    [78] 14:00   P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė  
 7  Augustė Stankevičiūtė 
 Oresta Ščerbakova 
      21:18  21:10 [30']  
[40] 12:10   R.Radžiūnaitė, G.Trakymaitė      
 10  Rasa Radžiūnaitė 
 Gerda Trakymaitė 
  21:17  21:16 [29']      
  [58] 13:00   P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė    
 15         21:8  21:8 [19']    
 P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė      
 2  Perla Murėnaitė 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->    J.Kelečiūtė, M.Sukackaitė   3-a vieta
      [98] 15:10   G.Dapkuvienė, M.Plytnikaitė
       G.Dapkuvienė, M.Plytnikaitė   22:20  21:18 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     V.Movšovič, V.Slušnienė  
     V.Movšovič, V.Slušnienė   ->   5-a vieta
      [99] 15:25   V.Movšovič, V.Slušnienė
     M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič     21:15  21:17 [36']
    [79] 14:15   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič  
     R.Radžiūnaitė, G.Trakymaitė   21:11  21:10 [23']  
         
         
        7-a vieta
       R.Radžiūnaitė, G.Trakymaitė
       R.Radžiūnaitė, G.Trakymaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       V.Michailova, E.Unte
        ->
   V.Michailova, E.Unte    
   V.Michailova, E.Unte   ->    
    [59] 13:10   V.Michailova, E.Unte  
   A.Stankevičiūtė, O.Ščerbakova     20:22  21:12  21:9 [42']  
   A.Stankevičiūtė, O.Ščerbakova    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Stankevičiūtė, O.Ščerbakova
       A.Stankevičiūtė, O.Ščerbakova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.