Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL 8 Metai ►Pavasario linksmybės◄, Data: 2021-05-22, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
21
18
21
7
 24'
21
13
21
15
 47'
84/53
31
2
1
2 Dainius Čeplinskas 
 Toma Rakauskaitė 
18
21
7
21
 24'
18
21
21
12
21
17
 52'
85/92
-7
1
2
3 Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
13
21
15
21
 47'
21
18
12
21
17
21
 52'
78/102
-24
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
21
23
14
21
 24'
8
21
9
21
 22'
52/86
-34
0
3
2 Rapolas Grigaliūnas 
 Vaida Žitlinskaitė 
23
21
21
14
 24'
24
22
21
19
 24'
89/76
13
2
1
3 Simas Novikas 
 Sandra Damaškaitė 
21
8
21
9
 22'
22
24
19
21
 24'
83/62
21
1
2



2021-05-22  
   1-a vieta
 1    Karolis Šemeta,  Ugnė Pūkaitė  
[19] 13:00   R.Grigaliūnas, V.Žitlinskaitė
 4    Rapolas Grigaliūnas,  Vaida Žitlinskaitė   14:21  21:8  22:20 [51']
   



2021-05-22  
   3-a vieta
 3    Dainius Čeplinskas,  Toma Rakauskaitė  
[20] 13:00   S.Novikas, S.Damaškaitė
 6    Simas Novikas,  Sandra Damaškaitė   17:21  21:16  21:8 [38']
   



2021-05-22  
   5-a vieta
 2    Dalius Martinaitis,  Lina Venckutė  
[21] 13:00   D.Martinaitis, L.Venckutė
 5    Artūras Nareika,  Kristina Nareikienė   21:18  23:21 [30']
   



2021-05-22  
   7-a vieta
 7      
[22] 12:30   .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.