Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2021-06-05, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-05 2021-06-05 2021-06-05 2021-06-05 2021-06-05  
 1  Daniel Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [86] 16:45   D.Tankevič      
 17  Dovydas Navagrudskas      21:15  21:8 [30']      
[69] 15:30   P.Jarašiūnas        
 16  Paulius Jarašiūnas    24:22  21:9 [19']        
    [100] 17:55   D.Tankevič    
 9  Emanuelis Vnek        21:6  21:8 [19']    
[70] 15:30   E.Vnek        
 24  Gintas Simanavičius    21:12  21:13 [19']        
  [87] 16:45   E.Vnek      
 25  Gabrielius Dapkus      21:17  21:16 [29']      
[71] 15:30   U.Lygnugaris        
 8  Ugnius Lygnugaris    21:15  21:11 [6']        
      [112] 18:45   P.Kovas  
 5  Arijus Baranauskas          21:18  21:18 [23']  
[72] 15:30   P.Kovas        
 28  Pijus Kovas    21:16  9:21  21:13 [24']        
  [88] 16:45   P.Kovas      
 21  Joris Ivanauskas      21:18  21:17 [15']      
[73] 15:30   D.Krūminas        
 12  Dainius Krūminas    21:18  21:7 [18']        
    [101] 17:55   P.Kovas    
 13  Gustas Čekavičius        14:21  22:20  21:18 [38']    
[74] 15:55   G.Čekavičius        
 20  Ignas Martyšius    21:12  21:12 [18']        
  [89] 17:05   M.Stravinskas      
 29  Simonas Duoba      21:14  21:15 [22']      
[75] 15:55   M.Stravinskas        
 4  Matas Stravinskas    21:17  21:11 [10']         1-a vieta
        [120] 19:35   P.Kovas
 3  Joringis Skirgaila            21:0 [1']
[76] 15:55   J.Žukauskas        
 30  Justas Žukauskas    21:14  21:17 [20']        
  [90] 17:05   J.Žukauskas      
 19  Benas Adamonis      21:12  28:26 [24']      
[77] 15:55   R.Daugėla        
 14  Rokas Daugėla    21:13  17:21  22:20 [29']        
    [102] 17:55   J.Žukauskas    
 11  Mantas Lukonas        22:20  21:19 [26']    
[78] 15:55   M.Lukonas        
 22  Erikas Šukutis    21:4  21:6 [11']        
  [91] 17:05   M.Lukonas      
 27  Mykolas Grigas      18:21  21:10  21:18 [35']      
[79] 16:20   A.Mažeika        
 6  Adomas Mažeika    21:15  21:12 [19']        
      [113] 18:45   J.Žukauskas  
 7  Kajus Vilpišauskas          21:11  22:20 [27']  
[80] 16:20   K.Vilpišauskas        
 26  Karolis Vižlianskas    21:5  21:2 [11']        
  [92] 17:05   K.Vilpišauskas      
 23  Mindaugas Švilpa      21:18  21:8 [17']      
[81] 16:20   J.Altaravičius        
 10  Jogaila Altaravičius      B/Ž        
    [103] 17:55   K.Vilpišauskas    
 15  Matas Revinskas        16:21  21:12  21:18 [41']    
[82] 16:20   M.Revinskas        
 18  Jokūbas Sadauskas    21:13  21:18 [19']      D.Tankevič   3-a vieta
  [93] 17:05   M.Revinskas   [121] 19:35   D.Tankevič
 31         24:22  24:22 [29']    K.Vilpišauskas   21:13  21:11 [25']
 R.Krūminas        
 2  Rokas Krūminas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Vnek    
      [114] 18:45   M.Stravinskas  
       M.Stravinskas   21:14  21:11 [20']   5-a vieta
        [122] 19:35   M.Lukonas
       M.Lukonas     21:18  21:12 [21']
      [115] 19:10   M.Lukonas  
       M.Revinskas   22:20  21:19 [31']  
           
           
         E.Vnek   7-a vieta
       
         M.Revinskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Jarašiūnas      
    [104] 18:20   U.Lygnugaris    
     U.Lygnugaris   21:18  18:21  21:17 [35']    
      [116] 19:10   D.Krūminas  
     D.Krūminas     22:20  21:18 [20']  
    [105] 18:20   D.Krūminas    
     G.Čekavičius   21:19  10:21  21:15 [36']     9-a vieta
        [123] 19:35   A.Mažeika
     R.Daugėla       21:13  21:14 [20']
    [106] 18:20   A.Mažeika    
     A.Mažeika   21:14  26:24 [25']    
      [117] 19:10   A.Mažeika  
     J.Altaravičius     21:19  21:16 [20']  
    [107] 18:20   R.Krūminas    
     R.Krūminas   15:21  21:18  21:18 [35']    
           
         U.Lygnugaris   11-a vieta
       
         R.Krūminas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Jarašiūnas    
       
       G.Čekavičius   ->   13-a vieta
       
       R.Daugėla     ->
       
       J.Altaravičius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Navagrudskas      
   D.Navagrudskas   ->      
    [108] 18:20   D.Navagrudskas    
   G.Simanavičius     21:4  21:15 [12']    
  [94] 17:30   G.Simanavičius      
   G.Dapkus   21:11  22:20 [21']      
      [118] 19:10   S.Duoba  
   A.Baranauskas       21:14  21:12 [20']  
  [95] 17:30   A.Baranauskas      
   J.Ivanauskas   20:22  21:17  21:11 [17']      
    [109] 18:45   S.Duoba    
   I.Martyšius     21:16  21:12 [17']    
  [96] 17:30   S.Duoba      
   S.Duoba   21:12  21:19 [23']       17-a vieta
        [124] 19:35   S.Duoba
   J.Skirgaila         21:15  21:11 [21']
  [97] 17:30   J.Skirgaila      
   B.Adamonis   21:17  21:18 [24']      
    [110] 18:45   J.Skirgaila    
   E.Šukutis     21:6  21:10 [34']    
  [98] 17:30   M.Grigas      
   M.Grigas   21:19  16:21  21:13 [30']      
      [119] 19:10   J.Skirgaila  
   K.Vižlianskas       21:9  21:9 [5']  
  [99] 17:55   K.Vižlianskas      
   M.Švilpa     B/Ž      
    [111] 18:45   J.Sadauskas    
   J.Sadauskas     21:11  21:7 [17']    
   J.Sadauskas      
    ->    D.Navagrudskas   19-a vieta
       
         J.Sadauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Simanavičius    
       
       A.Baranauskas   ->   21-a vieta
       
       M.Grigas     ->
       
       K.Vižlianskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     G.Dapkus   ->    
       
     J.Ivanauskas     ->  
       
     I.Martyšius   ->     25-a vieta
       
     B.Adamonis       ->
       
     E.Šukutis   ->    
       
     M.Švilpa     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.