Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2021-06-05, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-05 2021-06-05 2021-06-05 2021-06-05  
 1  Arijus Baranauskas 
 Matas Stravinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Baranauskas, M.Stravinskas      
 16       ->      
  [41] 13:05   A.Baranauskas, M.Stravinskas    
 9  Joris Ivanauskas 
 Adomas Mažeika 
    21:9  21:16 [18']    
[30] 12:15   J.Ivanauskas, A.Mažeika      
 8  Paulius Jarašiūnas 
 Matas Revinskas 
  21:17  21:17 [22']      
    [50] 13:55   A.Baranauskas, M.Stravinskas  
 5  Joringis Skirgaila 
 Daniel Tankevič 
      18:21  21:8  21:14 [31']  
[31] 12:15   J.Skirgaila, D.Tankevič      
 12  Erikas Šukutis 
 Mindaugas Švilpa 
    B/Ž      
  [42] 13:05   J.Skirgaila, D.Tankevič    
 13  Gabrielius Dapkus 
 Mykolas Grigas 
    21:19  21:17 [32']    
[32] 12:15   B.Adamonis, D.Krūminas      
 4  Benas Adamonis 
 Dainius Krūminas 
  21:7  21:5 [14']       1-a vieta
      [61] 14:45   A.Baranauskas, M.Stravinskas
 3  Mantas Lukonas 
 Pijus Kovas 
        21:18  21:12 [22']
[33] 12:15   M.Lukonas, P.Kovas      
 14  Gintas Simanavičius 
 Karolis Vižlianskas 
  21:9  21:4 [16']      
  [43] 13:05   M.Lukonas, P.Kovas    
 11  Jogaila Altaravičius 
 Ignas Martyšius 
    21:10  21:18 [25']    
[34] 12:15   D.Navagrudskas, K.Vilpišauskas      
 6  Dovydas Navagrudskas 
 Kajus Vilpišauskas 
  21:16  21:12 [24']      
    [51] 13:55   S.Duoba, J.Žukauskas  
 7  Gustas Čekavičius 
 Emanuelis Vnek 
      21:19  21:14 [17']  
[35] 12:40   G.Čekavičius, E.Vnek      
 10  Rokas Daugėla 
 Jokūbas Sadauskas 
  21:10  21:9 [18']      
  [44] 13:05   S.Duoba, J.Žukauskas    
 15  Simonas Duoba 
 Justas Žukauskas 
    21:8  21:16 [20']    
[36] 12:40   S.Duoba, J.Žukauskas      
 2  Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
  21:9  21:14 [17']    J.Skirgaila, D.Tankevič   3-a vieta
      [62] 14:45   M.Lukonas, P.Kovas
       M.Lukonas, P.Kovas   21:18  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ivanauskas, A.Mažeika    
    [52] 13:55   B.Adamonis, D.Krūminas  
     B.Adamonis, D.Krūminas   21:16  19:21  21:10 [14']   5-a vieta
      [63] 14:45   B.Adamonis, D.Krūminas
     D.Navagrudskas, K.Vilpišauskas     26:24  23:21 [34']
    [53] 13:55   D.Navagrudskas, K.Vilpišauskas  
     G.Čekavičius, E.Vnek   21:17  14:21  22:20 [28']  
         
         
       J.Ivanauskas, A.Mažeika   7-a vieta
     
       G.Čekavičius, E.Vnek   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Jarašiūnas, M.Revinskas    
   P.Jarašiūnas, M.Revinskas   ->    
    [54] 13:55   P.Jarašiūnas, M.Revinskas  
   E.Šukutis, M.Švilpa     21:13  21:14 [21']  
  [45] 13:30   G.Dapkus, M.Grigas    
   G.Dapkus, M.Grigas     B/Ž     9-a vieta
      [64] 14:45   P.Jarašiūnas, M.Revinskas
   G.Simanavičius, K.Vižlianskas       21:15  15:21  21:14 [26']
  [46] 13:30   J.Altaravičius, I.Martyšius    
   J.Altaravičius, I.Martyšius   21:13  21:17 [8']    
    [55] 14:20   R.Krūminas, U.Lygnugaris  
   R.Daugėla, J.Sadauskas     21:18  21:14 [28']  
  [47] 13:30   R.Krūminas, U.Lygnugaris    
   R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:12  21:11 [11']    
         
       G.Dapkus, M.Grigas   11-a vieta
     
       J.Altaravičius, I.Martyšius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Šukutis, M.Švilpa  
     E.Šukutis, M.Švilpa   ->   13-a vieta
     
     G.Simanavičius, K.Vižlianskas     ->
     
     R.Daugėla, J.Sadauskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.